Kuropatwy XI

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jutrzenki, ul. Wilanowska, oferowane bezpośrednio przez

Mak Dom Holding S.A.

piaseczyński, Józefosław, ul. Jutrzenki, ul. Wilanowska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kuropatwy XIKuropatwy XI

4 zdjęcia

Kuropatwy XI
Kuropatwy XI
Kuropatwy XI
Kuropatwy XI

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 11 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 157 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe, piec centralny dla budynku w pomieszczeniu technicznym

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

KUROPATWY XI to kolejny etap znanego i cieszącego się dużym powodzeniem osiedla Kuropatwy zlokalizowanego w Józefosławiu, w pobliżu Lasu Kabackiego.

Kameralność osiedla definiują niewielkie, dwupiętrowe budynki z nowoczesnymi elewacjami urozmaiconymi ustawnymi balkonami i przestronnymi tarasami. Nieodzownym atutem mieszkań usytuowanych na parterach są prywatne ogródki, które spełnią oczekiwania amatorów wypoczynku na świeżym powietrzu.

Z myślą o potrzebach przyszłych mieszkańców budynki zostały wyposażone w windy oraz garaże podziemne. Do dyspozycji mieszkańców będą również miejsca postojowe na parkingu zewnętrznym.

Mieszkania w metrażu od 45 m² do 93 m² posiadają funkcjonalne układy wnętrz rozwiązane w taki sposób, aby optymalnie wykorzystać powierzchnię a wrażenia przestronności dodają duże okna, które zapewnią odpowiednie ich nasłonecznienie.

Całość osiedla stworzy spokojną enklawę ze starannie zagospodarowanym terenem oraz placem zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Będzie to miejsce idealne zarówno dla rodzin, jak i singli - dla wszystkich, którzy preferują aktywne spędzanie czasu z dostępem do atrakcji, jakie stwarza sąsiedztwo Lasu Kabackiego.

Inwestycja Kuropatwy XI znajduje się w Józefosławiu, ul. Jutrzenki, ul. Wilanowska (1.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez Mak Dom Holding S.A.

Inwestycja Kuropatwy XI została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 157 nowych mieszkań znajdujących się w 11 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kuropatwy XI nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Mak Dom Holding S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Modna lokalizacja osiedla Kuropatwy XI zapewnia ciszę, spokój i możliwość wypoczynku, jak również łatwy i bezpośredni dostęp do szkół, przedszkoli, komunikacji miejskiej, lokalnych sklepów czy parku miejskiego z boiskiem i placem zabaw.

Dodatkowym atutem tej lokalizacji jest alternatywny środek transportu - Piaseczyński Rower Miejski, którym możemy w szybki i nieemisyjny sposób przemieścić się ścieżkami rowerowymi przez Las Kabacki na pobliski Ursynów do Powsina czy Konstancina lub autostradą rowerową wzdłuż ulicy Puławskiej w kierunku Warszawy.

Warto też wspomnieć o dobrym połączeniu komunikacją miejską z Warszawą. W sąsiedztwie osiedla znajduje się przystanek miejskich linii autobusowych numer 739 z dojazdem do Metra Wilanowska. W realizacji jest również droga ekspresowa Puławska Bis, która jeszcze bardziej skróci przejazd samochodem do Warszawy.

Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Tereny Józefosławia usytuowane są przy południowej granicy Lasu Kabackiego, zaś atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy – odległość do centrum stolicy wynosi zaledwie 15 km. Zamieszkuje tam obecnie ok. 7 tys. osób, lecz liczba ta wciąż wzrasta, toteż dynamicznie rozwija się nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Na obszarze Józefosławia występują zarówno domy jednorodzinne bądź wille, jak i niskie bloki. Architekturę mieszkaniową otacza malowniczy, zielony pejzaż, a mieszkańców przyciąga kameralny, zaciszny charakter miejsca. W miejscowości tej znajdują się typowo wiejskie zabudowania oraz grunty orne. Główna arteria to ulica Wilanowska, w pobliżu której zlokalizowane jest Centrum Handlowe Józefosław (Marcredo Compact). Na terenie miejscowości Józefosław kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kuropatwy XI?

Najważniejszą arterią w Józefosławiu jest ul. Wilanowska, przy której znajdują się obiekty handlowo-usługowe. Odległość ze wsi do centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km, a dojechać można za pomocą strefowej linii autobusowej nr 739 działającej w ramach warszawskiej komunikacji miejskiej bądź za pomocą autobusów PKS.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kuropatwy XI mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2933 metrów od inwestycji Kuropatwy XI znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piaseczno Miasto Wąskotorowe.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kuropatwy XI znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kuropatwy XI znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne Przyjaciele Kubusia w odległości 313 m, przedszkole w odległości 325 m, szkoła w odległości 724 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kuropatwy XI jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dental Spa Józefosław w odległości 192 m, Otolitum - Centrum Leczenia Zaburzeń Równowagi w odległości 805 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 813 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kuropatwy XI składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 227 m znajduje się Auchan, w odległości 236 m znajduje się Żabka, w odległości 355 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kuropatwy XI w odległości 79 m znajduje się basen, w odległości 115 m znajduje się Lavo, w odległości 136 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 17.03.2022
Data aktualizacji: 21.02.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: