Kuropatwy XI

4 zdjęcia

Kuropatwy XI
Kuropatwy XI
Kuropatwy XI
Kuropatwy XI

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Kuropatwy XI dostępnych jest 81 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (81)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 11 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 157 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe, piec centralny dla budynku w pomieszczeniu technicznym

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, taras, balkon.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne .
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 81 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 45 do 94 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 100 do 10 124 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

umowa rezerwacji na okres 7 dni.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

KUROPATWY XI to kolejny etap znanego i cieszącego się dużym powodzeniem osiedla Kuropatwy zlokalizowanego w Józefosławiu, w pobliżu Lasu Kabackiego.

Kameralność osiedla definiują niewielkie, dwupiętrowe budynki z nowoczesnymi elewacjami urozmaiconymi ustawnymi balkonami i przestronnymi tarasami. Nieodzownym atutem mieszkań usytuowanych na parterach są prywatne ogródki, które spełnią oczekiwania amatorów wypoczynku na świeżym powietrzu.

Z myślą o potrzebach przyszłych mieszkańców budynki zostały wyposażone w windy oraz garaże podziemne. Do dyspozycji mieszkańców będą również miejsca postojowe na parkingu zewnętrznym.

Mieszkania w metrażu od 45 m² do 93 m² posiadają funkcjonalne układy wnętrz rozwiązane w taki sposób, aby optymalnie wykorzystać powierzchnię a wrażenia przestronności dodają duże okna, które zapewnią odpowiednie ich nasłonecznienie.

Całość osiedla stworzy spokojną enklawę ze starannie zagospodarowanym terenem oraz placem zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Będzie to miejsce idealne zarówno dla rodzin, jak i singli - dla wszystkich, którzy preferują aktywne spędzanie czasu z dostępem do atrakcji, jakie stwarza sąsiedztwo Lasu Kabackiego.

Inwestycja Kuropatwy XI znajduje się w Józefosławiu, ul. Jutrzenki, ul. Wilanowska (1.4 km od Warszawy), jest realizowana przez Mak Dom Holding S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 157 nowych mieszkań znajdujących się w 11 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kuropatwy XI w sprzedaży jest 81 nowych mieszkań o powierzchni od 45 do 94 metrów kwadratowych, w cenie od 9 100 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 45 do 50 m2 (38 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 64 do 77 m2 (33 mieszkania)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 83 do 94 m2 (10 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Mak Dom Holding S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Modna lokalizacja osiedla Kuropatwy XI zapewnia ciszę, spokój i możliwość wypoczynku, jak również łatwy i bezpośredni dostęp do szkół, przedszkoli, komunikacji miejskiej, lokalnych sklepów czy parku miejskiego z boiskiem i placem zabaw. Dodatkowym atutem tej lokalizacji jest alternatywny środek transportu - Piaseczyński Rower Miejski, którym możemy w szybki i nieemisyjny sposób przemieścić się ścieżkami rowerowymi przez Las Kabacki na pobliski Ursynów do Powsina czy Konstancina lub autostradą rowerową wzdłuż ulicy Puławskiej w kierunku Warszawy. Warto też wspomnieć o dobrym połączeniu komunikacją miejską z Warszawą. W sąsiedztwie osiedla znajduje się przystanek miejskich linii autobusowych numer 739 z dojazdem do Metra Wilanowska. W realizacji jest również droga ekspresowa Puławska Bis, która jeszcze bardziej skróci przejazd samochodem do Warszawy.

Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Tereny Józefosławia usytuowane są przy południowej granicy Lasu Kabackiego, zaś atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy – odległość do centrum stolicy wynosi zaledwie 15 km. Zamieszkuje tam obecnie ok. 7 tys. osób, lecz liczba ta wciąż wzrasta, toteż dynamicznie rozwija się nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Na obszarze Józefosławia występują zarówno domy jednorodzinne bądź wille, jak i niskie bloki. Architekturę mieszkaniową otacza malowniczy, zielony pejzaż, a mieszkańców przyciąga kameralny, zaciszny charakter miejsca. W miejscowości tej znajdują się typowo wiejskie zabudowania oraz grunty orne. Główna arteria to ulica Wilanowska, w pobliżu której zlokalizowane jest Centrum Handlowe Józefosław (Marcredo Compact). Na terenie miejscowości Józefosław kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Józefosławiu jest ul. Wilanowska, przy której znajdują się obiekty handlowo-usługowe. Odległość ze wsi do centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km, a dojechać można za pomocą strefowej linii autobusowej nr 739 działającej w ramach warszawskiej komunikacji miejskiej bądź za pomocą autobusów PKS.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kuropatwy XI?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kuropatwy XI mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Kuropatwy XI znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - XXI Wieku 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kuropatwy XI znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kuropatwy XI znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne Przyjaciele Kubusia III w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kuropatwy XI składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Auchan, w odległości 270 m znajduje się Galeria handlowa, w odległości 520 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kuropatwy XI w odległości 80 m znajduje się Basen, w odległości 140 m znajduje się Tuan Club Sport & Spa, w odległości 150 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.03.2022
Data aktualizacji: 08.12.2022

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Józefosławiu

Oferty w Józefosławiu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: