Potokowa Apartamenty

Oferta archiwalna

Wrocław, Fabryczna, Maślice, ul. Potokowa 39

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 47 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Potokowa Apartamenty

15 zdjęć

Potokowa Apartamenty
Potokowa Apartamenty
Potokowa Apartamenty
Potokowa Apartamenty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • inteligentny dom

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

KOMFORT - instalacja klimatyzacji w salonie - tarasy wykończone nowoczesną deską kompozytową odporną na czynniki atmosferyczne - ogrzewanie podłogowe w łazience SMART HOME - urządzenie sterujące systemem smart - sterowanie oświetleniem w salonie - sterowanie TV - sterowanie ogrzewaniem podłogowym BEZPIECZEŃSTWO - videomofon - instalacja alarmowa w każdym mieszkaniu - eleganckie drzwi antywłamaniowe - rolety elektryczne w każdym oknie ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ - okna 3 szybowe z nawiewnikami z filtrem antysmogowym - sterowanie ogrzewaniem podłogowym ZIELONE OGRÓDKI - trwa z rolki - ogrodzenie panelowe 3d - zewnętrzny kran antyzamrzaniowy

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (12)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (8 miejsc) .
 • miejsca postojowe podziemne (29 miejsc) .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, staw

Opis inwestycji

Potokowa Apartamenty logo

Budynek wielorodzinny Potokowa Apartamenty zlokalizowany przy ul. Potokowej 39 inspiruje przestrzenią oraz niezwykłą aparycją. Inwestycja składa się z trzech kondygnacji oraz antresoli. Potokowa Apartamenty to 30 mieszkań, które zaprojektowano tak, aby forma bezpośrednio wynikała z funkcji, dlatego znajdziemy tu lokale o szerokim wachlarzu metrażowym – od 27 m2 do 76 m2. Do mieszkań na ostatniej kondygnacji zaprojektowano funkcjonalne antresole z przestronnymi tarasami. Okazałe ogrody na parterze przeistoczą się w zielony salon z bezpośrednim dostępem z mieszkania, a balkony i tarasy o niespotykanej powierzchni sprawią, że każdy członek rodziny znajdzie dla siebie prywatną przestrzeń do swobodnego relaksu.

Wrocławskie Maślice w każdym okresie fascynują swym wdziękiem – wiosną pokazują niezwykłą wolę życia, latem zachwycają widokami oraz trasami spacerowymi, jesienią lśnią paletą kolorów, natomiast zimą przechodzą w stan błogiego relaksu pokryty warstwą śnieżnobiałego puchu. Ekscytujące widoki mogą być dostępne na wyciągnięcie ręki.

Potokowa Apartamenty to unikatowa alternatywa dla osób, które cenią wygodę, bezpieczeństwo, wysoki standard wykończenia oraz nowoczesny design.

Inwestycja Potokowa Apartamenty znajduje się na Maślicach, ul. Potokowa 39 (8.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez M3 Invest.

Inwestycja Potokowa Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Potokowa Apartamenty nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców M3 Invest przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (8 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (29 miejsc)

W inwestycji znajduje się 12 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Potokowa Apartamenty?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Potokowa Apartamenty w odległości 470 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 31.08.2020
Data aktualizacji: 29.03.2023

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: