Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Potokowa Apartamenty II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Potokowa, oferowane bezpośrednio przez

M3 Invest

Wrocław, Fabryczna, Maślice, ul. Potokowa 39A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 311 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Potokowa Apartamenty IIPotokowa Apartamenty II

14 zdjęć

Potokowa Apartamenty II
Potokowa Apartamenty II
Potokowa Apartamenty II
Potokowa Apartamenty II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • inteligentny dom

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 26 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (12)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca)
 • miejsca postojowe podziemne (27 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka

Opis inwestycji

Potokowa Apartamenty II logo

Ostatni etap kamwestycji Potokowa Apartamenty powstaje w północno - zachodniej części Wrocławia - na Maślicach, przy ul. Potokowej 39A. Budynek składa się z trzech kondygnacji oraz antresoli. Potokowa Apartamenty II to 26 mieszkań o zróżnicowanym metrażu - od 36,94 m2 do 101,66 m2. Do mieszkań na ostatniej koneralnej indygnacji zaprojektowano funkcjonalne antresole z przestronnymi tarasami. Okazałe ogrody na parterze przeistoczą się w zielony salon z bezpośrednim dostępem z mieszkania, a balkony i tarasy o niespotykanej powierzchni sprawią, że każdy członek rodziny znajdzie dla siebie prywatną przestrzeń do swobodnego relaksu. Potokowa Apartamenty II to przede wszystkim unikatowy design, wysoki standard wykończenia oraz bezsprzecznie piękna lokalizacja.

Inwestycja Potokowa Apartamenty II znajduje się na Maślicach, ul. Potokowa 39A (8.8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez M3 Invest.

Inwestycja Potokowa Apartamenty II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 26 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Potokowa Apartamenty II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców M3 Invest przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca)
 • miejsca postojowe podziemne (27 miejsc)

W inwestycji znajduje się 12 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Potokowa Apartamenty II?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Potokowa Apartamenty II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2477 metrów od inwestycji Potokowa Apartamenty II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Stadion.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Potokowa Apartamenty II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Potokowa Apartamenty II znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Łobuziaki w odległości 603 m, Żłobek Łobuziaki w odległości 926 m, Punkt Przedszkolny Akademia Delfinka w odległości 985 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Potokowa Apartamenty II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 449 m znajduje się Żabka, w odległości 540 m znajduje się Najwyższa pora, w odległości 554 m znajduje się Maślickie Delicje.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Potokowa Apartamenty II w odległości 480 m znajduje się boisko / kort, w odległości 483 m znajduje się boisko / kort, w odległości 489 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 01.10.2021
Data aktualizacji: 06.10.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023