Łodygowa Osiedle Marzeń

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Łodygowa Sp. z o.o. Sp. k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1 oferta w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Wilno(1.4 km dalej)

  Warszawa, Targówek, Elsnerów, ul. Wierna 24 (7 km od centrum Warszawy)
  Wilno
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 341
  Powierzchnia: 34 - 96 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dom Development S.A.
 • Osiedle Amsterdam(2.1 km dalej)

  Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. Niwa 4 (6.1 km od centrum Warszawy)
  Osiedle Amsterdam
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 119 m2
  Liczba pokoi: 5
  Dom Development S.A.
 • Rezydencja Ząbki(2.3 km dalej)

  wołomiński, Ząbki, ul. Kołłątaja 9 (1.1 km od Warszawy)
  Ceny od: 6 190 brutto/m2
  Rezydencja Ząbki
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 26
  Powierzchnia: 40 - 59 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  WestadoM Burzyński Sp.K.

Opis Inwestycji

Łodygowa - Osiedle Marzeń jest nową inwestycją położoną ZALEDWIE 6 KM OD CENTRUM WARSZAWY.Osiedle usytuowane jest przy ulicy Łodygowej (200 m od skrzyżowania z Radzymińską), na warszawskim Targówku.Budynek charakteryzuje unikalna architektura i funkcjonalne, komfortowe przestrzenie.Dla zwiększenia komfortu niemal wszystkie mieszkania mają części przynależne w postaci ogródków, tarasów, loggii i balkonów.Na górnych piętrach zaprojektowano luksusowe apartamenty cofnięte od elewacji w sposób zapewniający prywatność i zwiększający wielkość otwartych stref wypoczynkowych.Na terenie osiedla przewidziano komfortowy plac zabaw dla najmłodszych.KOMFORT UŻYTKOWANIAW ramach inwestycji zadbano o codzienny komfort życia i relaks zarówno dla aktywnych i mniej aktywnych jego przyszłych mieszkańców:• zewnętrzna strefa wypoczynku – z myślą o przyjemności spędzania wolnego czasu, zaprojektowano strefę wypoczynkową nad obszarem garażu podziemnego,• duże przestronne okna – wszystkie mieszkania będą posiadały duże okna oraz przestronne tarasy lub balkony, które zapewnią maksymalne wykorzystanie naturalnego doświetlenia mieszkań,• plac zabaw – na terenie przewidziano nowoczesny i bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców osiedla,• wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o dowolnym ukształtowaniu przyszłej powierzchni mieszkalnej przez właściciela lokalu,• nowoczesne i cichobieżne windy pozwolą na szybką komunikację,BEZPIECZEŃSTWODziś, gdy codziennie czeka na każdego z nas wiele zagrożeń, ważne jest, aby w mieszkaniu poczuć spokój i gwarancję bezpieczeństwa swojego i swoich bliskich:• osiedle zostanie ogrodzone i zamknięte bramą wjazdową• zaprojektowano system monitoringu zewnętrznego i wewnętrznego terenu osiedla, obejmujący między innymi wjazdy do hali garażowej, furtkę i wejścia do klatek,• lokale zostaną wyposażone w video-domofony oraz drzwi antywłamaniowe, a dostęp do budynku będzie kontrolowany przez agenta ochrony.Planowane zakończenie budowy - II kwartał 2016.

Inwestycja Łodygowa Osiedle Marzeń znajduje się na Zaciszu, ul. Łodygowa 11 (7.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Łodygowa Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Łodygowa Osiedle Marzeń została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 112 nowych mieszkań. Budynek posiada od 2 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Łodygowa Osiedle Marzeń pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 48 do 78 metrów kwadratowych w cenie od 6 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Łodygowa Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (120 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (32 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Komórki lokatorskie znajdują się w hali garażowej. Wszystkie komórki są murowane, z drzwiami przeciwpożarowymi i indywidualną wentylacją..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 2 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 112 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: Komórki lokatorskie znajdują się w hali garażowej. Wszystkie komórki są murowane, z drzwiami przeciwpożarowymi i indywidualną wentylacją..
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (120 miejsc): Miejsce parkingowe w hali garażowej kosztuje 28.000 zł. Kondygnacja hali garażowej także obsługiwana jest przez windy. W hali znajdują się również komórki lokatorskie i inne pomieszczenia techniczne..
 • miejsca postojowe naziemne (32 miejsca): Cena: 15.000 zł.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Lokalizacja inwestycji Łodygowa Osiedle Marzeń

W najbliższym otoczeniu Łodygowej - Osiedla Marzeń każdy znajdzie to, co najważniejsze: - bardzo dobry punkt przesiadkowy - w odległości około 200 m. - szkoły, przedszkola i place zabaw dla dzieci - sklepy, delikatesy i poczta - ogromny park leśny i parki miejskie - centra handlowe - ośrodki sportu - multikino - dom kultury z bogatą ofertą zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych - restauracje i kafejki i inne. To wszystko sprawia, że mamy NAJLEPSZĄ LOKALIZACJĘ NA TARGÓWKU.

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które w przyszłości ma uzupełnić metro (z 3 stacjami w obrębie dzielnicy). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

W odległości 200 metrów od inwestycji Łodygowa Osiedle Marzeń znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Młodzieńcza.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Łodygowa Osiedle Marzeń znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Tęczowy Kącik w odległości 350m, Przedszkole MikiLand w odległości 350m, Centrum Kształcenia Zacisze w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Integracja Sensoryczna. Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna, w odległości 100 m znajduje się Stomatologia Zacisze - Stomatolog Targówek, w odległości 100 m znajduje się Zespół Psychologiczno – Terapeutyczny „Zacisze” Targówek.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 800 m znajduje się Kościół Św. Rodziny, w odległości 1350 m znajduje się UTA Galeria Malarstwa.

Data publikacji: 14.08.2014

Data aktualizacji: 01.03.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie