Święty Wojciech 27

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Podgórze, oferowane bezpośrednio przez

Konimpex-Invest

Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto, ul. Podgórze 11

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 514 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Święty Wojciech 27

15 zdjęć

Święty Wojciech 27
Święty Wojciech 27
Święty Wojciech 27
Święty Wojciech 27

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja

Przyroda w okolicy

  • 9 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 29 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: Zakup nieobowiązkowy

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : Zakup obowiązkowy

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Kameralny apartamentowiec „Święty Wojciech 27” to propozycja dla osób, które chcą mieszkać niedaleko Starego Rynku, a jednocześnie poszukują spokojnej uliczki w klimacie Starego Miasta. To propozycja dla najbardziej wymagających osób.

Zadbaliśmy o to, aby minimalistyczna architektura budynku doskonale wpisywała się w linię zabytkowych kamienic historycznej okolicy, a przestronne apartamenty o podwyższonym standardzie wykończenia zapewniały wygodę na co dzień. Ważną rolę w elewacji budynku będzie odgrywał kamień naturalny, a jego dopełnieniem będą płyty włókno-cementowe.

Budynek będzie posiadał 4 kondygnacje mieszkalne oraz lokale usługowe w parterze. Kształtem będzie przypominał literę C, wewnątrz której będzie się znajdował kameralny dziedziniec. Będzie położona na narożniku ulic: Święty Wojciech oraz Podgórze. Dokładny adres inwestycji ul. Podgórze 11.

W inwestycji będzie się znajdowało 26 apartamentów o powierzchniach od 26 m2 do 132 m2, z przestronnymi tarasami. Zaprojektowano podziemną halę garażową, komórki lokatorskie, rowerownię oraz zewnętrzne stojaki rowerowe.

Wysokość mieszkań to około 280 cm, ta wysokość pomieszczeń pozwoli na wiele możliwości aranżacji wnętrza oraz designerskie oświetlenie.

W dziedzińcu będzie się znajdowała stylowa rzeźba, która podkreśli artystyczny charakter części wspólnych. „Święty Wojciech 27” ma niepowtarzalną lokalizację: w historycznej części miasta, niedaleko Wzgórza Św. Wojciecha, a także w odległości spaceru od Starego Rynku. Dopełnieniem są miejsca rekreacji w pobliżu: Cytadela, Ogród Jordanowski i tereny zielone nad Wartą. Tuż przy budynku liczne ścieżki rowerowe, niedaleko przystanek tramwajowy lub autobusowy.

Więcej www.świętywojciech27.pl

Inwestycja Święty Wojciech 27 znajduje się na Starym Mieście, ul. Podgórze 11 (0.9 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Konimpex-Invest.

Inwestycja Święty Wojciech 27 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 29 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Święty Wojciech 27 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Konimpex-Invest przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Zakup nieobowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Święty Wojciech 27?

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Święty Wojciech 27 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 499 metrów od inwestycji Święty Wojciech 27 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Garbary.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Święty Wojciech 27 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Święty Wojciech 27 znajduje się 39 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wydział Architektury Akademii Sztuk Piękych w odległości 161 m, Przedszkole nr 29 im. Plastusia w odległości 179 m, XII Liceum Ogólnokształcące w odległości 296 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Święty Wojciech 27 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: DentaCare w odległości 392 m, Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w odległości 556 m, WIA-DENT w odległości 681 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Święty Wojciech 27 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 154 m znajduje się Sklep Spożywczy S. Czajkowska, w odległości 241 m znajduje się Społem, w odległości 253 m znajduje się Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Święty Wojciech 27 w odległości 28 m znajduje się Wielka Spluwa Laser Tag, w odległości 171 m znajduje się boisko / kort, w odległości 173 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 23.09.2019
Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: