Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Nad Cybiną

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Prym. S. Wyszyńskiego, oferowane bezpośrednio przez

Konimpex-Invest

Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto, ul. Prym. S. Wyszyńskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 684 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nad CybinąNad Cybiną

8 zdjęć

Nad Cybiną
Nad Cybiną
Nad Cybiną
Nad Cybiną

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 19 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 29000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Historyczny Ostrów Tumski, Katedra, planowany Trakt Królewsko-Cesarski – w tym urokliwym miejscu powstał elegancki budynek z dziewiętnastoma mieszkaniami o podwyższonym standardzie wykończenia.

Ciekawa architektura budynku z jednej strony nawiązuje do istniejącej zabudowy, z drugiej zaś zaskakuje swą oryginalnością i niepowtarzalnymi rozwiązaniami, w tym zaokrągloną fasadą i interesującą kolorystyką. Mamy tu zarówno nawiązanie do klasyki architektury w postaci stylowych gzymsów i charakterystycznych kominów, jak i nowoczesne balustrady balkonów, tarasy i wysokie okna (portfenetry). Budynek ma cztery piętra i jest wyposażony w windę. W podziemnej hali garażowej zaprojektowaliśmy miejsca postojowe. Nad Cybiną to wygodne mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe oraz apartamenty z dużymi tarasami. Układ budynku pozwala na ciekawe  rozwiązania funkcjonalne wewnątrz mieszkań.  W związku z malowniczą perspektywą Cybiny i Ostrowa Tumskiego niemal wszystkie mieszkania zostały wyposażone w balkony lub tarasy.    Nad Cybiną to lokalizacja gwarantująca kameralność, a niewielka liczba mieszkań daje poczucie bezpieczeństwa.

Projekt budynku został wyłoniony w drodze konkursu. Zwycięzcą została pracownia Waldemara Szeszuły.

Zalety mieszkania Nad Cybiną

kilkanaście minut do Starego Rynku

bliskość terenów rekreacyjnych wokół Jeziora Malta

tereny spacerowe wzdłuż Warty

doskonała komunikacja z pozostałą częścią miasta

oryginalna architektura budynku

funkcjonalne wnętrza

podwyższony standard wykończenia

miejsca parkingowe

wzrost atrakcyjności terenu związany z programem rewitalizacji

Inwestycja Nad Cybiną znajduje się na Starym Mieście, ul. Prym. S. Wyszyńskiego została zrealizowana przez Konimpex-Invest.

Inwestycja Nad Cybiną została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 19 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nad Cybiną nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Konimpex-Invest przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nad Cybiną?

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nad Cybiną mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 858 metrów od inwestycji Nad Cybiną znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nad Cybiną znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nad Cybiną znajdują się 63 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Fashion School Poznań w odległości 116 m, Studium Języków Obcych w odległości 202 m, Wyższa Szkoła Języków Obcych w odległości 209 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nad Cybiną jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek leczenia Uzależnień i Współuzależnień w odległości 61 m, Twój Lekarz (w Poznaniu) w odległości 104 m, CenterMed w odległości 209 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nad Cybiną składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 26 m znajduje się Żabka, w odległości 47 m znajduje się Pod Strzechą - Piekarnia i Cukiernia, w odległości 58 m znajduje się Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nad Cybiną w odległości 177 m znajduje się Fitness Point, w odległości 323 m znajduje się boisko / kort, w odległości 408 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023