Nad Cybiną

Oferta archiwalna

Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto, ul. Prym. S. Wyszyńskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 117 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nad Cybiną

8 zdjęć

Nad Cybiną
Nad Cybiną
Nad Cybiną
Nad Cybiną

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 19 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 29000 zł.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Historyczny Ostrów Tumski, Katedra, planowany Trakt Królewsko-Cesarski – w tym urokliwym miejscu powstał elegancki budynek z dziewiętnastoma mieszkaniami o podwyższonym standardzie wykończenia.

Ciekawa architektura budynku z jednej strony nawiązuje do istniejącej zabudowy, z drugiej zaś zaskakuje swą oryginalnością i niepowtarzalnymi rozwiązaniami, w tym zaokrągloną fasadą i interesującą kolorystyką. Mamy tu zarówno nawiązanie do klasyki architektury w postaci stylowych gzymsów i charakterystycznych kominów, jak i nowoczesne balustrady balkonów, tarasy i wysokie okna (portfenetry). Budynek ma cztery piętra i jest wyposażony w windę. W podziemnej hali garażowej zaprojektowaliśmy miejsca postojowe. Nad Cybiną to wygodne mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe oraz apartamenty z dużymi tarasami. Układ budynku pozwala na ciekawe  rozwiązania funkcjonalne wewnątrz mieszkań.  W związku z malowniczą perspektywą Cybiny i Ostrowa Tumskiego niemal wszystkie mieszkania zostały wyposażone w balkony lub tarasy.    Nad Cybiną to lokalizacja gwarantująca kameralność, a niewielka liczba mieszkań daje poczucie bezpieczeństwa.

Projekt budynku został wyłoniony w drodze konkursu. Zwycięzcą została pracownia Waldemara Szeszuły.

Zalety mieszkania Nad Cybiną

kilkanaście minut do Starego Rynku

bliskość terenów rekreacyjnych wokół Jeziora Malta

tereny spacerowe wzdłuż Warty

doskonała komunikacja z pozostałą częścią miasta

oryginalna architektura budynku

funkcjonalne wnętrza

podwyższony standard wykończenia

miejsca parkingowe

wzrost atrakcyjności terenu związany z programem rewitalizacji

Inwestycja Nad Cybiną znajduje się na Starym Mieście, ul. Prym. S. Wyszyńskiego null została zrealizowana przez Konimpex-Invest.

Inwestycja Nad Cybiną została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 19 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nad Cybiną nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Konimpex-Invest przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nad Cybiną?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nad Cybiną mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Nad Cybiną znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Marcinkowskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nad Cybiną znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nad Cybiną znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zaoczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Cosinus Plus" w Poznaniu w odległości 110 m, Policealna Szkoła dla Dorosłych "Cosinus Plus" w Poznaniu w odległości 110 m, Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego GoWork.pl w odległości 140 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nad Cybiną składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Biedronka, w odległości 180 m znajduje się Galeria MM, w odległości 190 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nad Cybiną w odległości 180 m znajduje się Fitness Point, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Starym Mieście

Oferty na Starym Mieście

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: