Mostowa 23

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKonimpex-Invest

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 83 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Rezydencja Chwaliszewo(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto, ul. Chwaliszewo (1.3 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 8 300 brutto/m2
  Rezydencja Chwaliszewo
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 76 - 127 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  ATAL S.A.
 • TUMSKY Residence(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria, ul. Zagórze 9 (1.6 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 9 180 brutto/m2
  TUMSKY Residence
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 31
  Powierzchnia: 23 - 121 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dom-Eko Sp. z o.o.
 • Święty Wojciech 27(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto, ul. Podgórze 11 (0.9 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 11 750/m2
  Święty Wojciech 27
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 25
  Powierzchnia: 26 - 133 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Konimpex-Invest

Opis Inwestycji

Mostowa 23

Mostowa 23 będzie położona w prestiżowej lokalizacji, tuż obok ul. Dowbora Muśnickiego i ul. Mostowej w Poznaniu. W budynku łącznie zaplanowano 108 mieszkań.Zapraszamy na Drzwi Otwarte w sobotę 9 marca w godz. od 10-14 budowa ul. Mostowa 23, Poznań.*Istnieje możliwość spotkania we wcześniejszym terminie na budowie, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu umówienia spotkania tel. 61 866 11 21 | [email protected]Lokale znajdujące się na ostatnim piętrze będą posiadały tarasy. Otwarta przestrzeń roztaczająca się przed budynkiem z widokiem na zadrzewione tereny zielone to rzadkość w zabudowie ścisłego centrum. Położenie w sercu miasta to niewątpliwie jeden z atutów inwestycji. Kolejna to bliskość terenów rekreacji, m. in. tereny zielone przy Warcie. Prestiż tej lokalizacji to również historyczne tło Mostowej, w którym kiedyś było stare koryto Warty.Mieszkając w Mostowej 23 możesz mieć pewność, że nic z bogatej oferty kulturalno-rozrywkowej Poznania nie umknie Twojej uwadze.Zakończenie budowy czerwiec 2019 r.

Inwestycja Mostowa 23 znajduje się na Starym Mieście, ul. Mostowa 23 (1 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Konimpex-Invest.

Inwestycja Mostowa 23 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 108 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mostowa 23 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 56 do 67 metrów kwadratowych w cenie od 8 750 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Konimpex-Invest przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (123 miejsca)

W inwestycji znajduje się 50 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 108 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Budynek o podwyższonym standardzie http://mostowa23.pl/pl/udogodnienia
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (50).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (123 miejsca).
Udogodnienia: internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Mostowa 23

Lokalizacja daje nieskończenie wiele alternatywnych opcji na spędzanie czasu i pewność, że zawsze znajdziesz coś, co odpowie na Twoje potrzeby w danym momencie. Liczne kawiarnie i restauracje Starego Rynku zachęcają do wieczornych wyjść z przyjaciółmi. Wydarzenia z pogranicza sztuki i rozrywki w Kontener Art i Starym Browarze, czy koncerty na terenie Starej Gazowni, sprawią, że każde lato będzie wyjątkowo udane, a liczne kina oraz teatry będą idealną alternatywą dla tych mniej słonecznych oraz ciepłych dni. Łatwy dostęp do zabytków oraz muzeów pozwoli na bliskie obcowanie z wyjątkową historią i architekturą miasta.

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mostowa 23 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Mostowa 23 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mostowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mostowa 23 znajdują się się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny w odległości 80 m, Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w odległości 120 m, Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 2 w Poznaniu w odległości 120 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mostowa 23 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów im. Aliny Pienkowskiej w odległości 200 m, Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego oddział ul. Długa w odległości 260 m, Wielkopolskie Centrum Onkologii w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mostowa 23 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Żabka, w odległości 170 m znajduje się Sandra, w odległości 180 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mostowa 23 w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.08.2017

Data aktualizacji: 01.04.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie