Mostowa 23

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Mostowa, oferowane bezpośrednio przez

Konimpex-Invest

Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto, ul. Mostowa 23

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 514 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Mostowa 23

4 zdjęcia

Mostowa 23
Mostowa 23
Mostowa 23
Mostowa 23

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 108 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Budynek o podwyższonym standardzie http://mostowa23.pl/pl/udogodnienia

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (50)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (123 miejsca)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Mostowa 23 logo

Mostowa 23 będzie położona w prestiżowej lokalizacji, tuż obok ul. Dowbora Muśnickiego i ul. Mostowej w Poznaniu. W budynku łącznie zaplanowano 108 mieszkań.

Zapraszamy na Drzwi Otwarte w sobotę 9 marca w godz. od 10-14 budowa ul. Mostowa 23, Poznań.

*Istnieje możliwość spotkania we wcześniejszym terminie na budowie, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu umówienia spotkania tel. 61 866 11 21 | biuro@konimpex-invest.pl

Lokale znajdujące się na ostatnim piętrze będą posiadały tarasy. Otwarta przestrzeń roztaczająca się przed budynkiem z widokiem na zadrzewione tereny zielone to rzadkość w zabudowie ścisłego centrum. Położenie w sercu miasta to niewątpliwie jeden z atutów inwestycji. Kolejna to bliskość terenów rekreacji, m. in. tereny zielone przy Warcie. Prestiż tej lokalizacji to również historyczne tło Mostowej, w którym kiedyś było stare koryto Warty.

Mieszkając w Mostowej 23 możesz mieć pewność, że nic z bogatej oferty kulturalno-rozrywkowej Poznania nie umknie Twojej uwadze.

Zakończenie budowy czerwiec 2019 r.

Inwestycja Mostowa 23 znajduje się na Starym Mieście, ul. Mostowa 23 (1 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Konimpex-Invest.

Inwestycja Mostowa 23 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 108 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mostowa 23 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Konimpex-Invest przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (123 miejsca)

W inwestycji znajduje się 50 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja daje nieskończenie wiele alternatywnych opcji na spędzanie czasu i pewność, że zawsze znajdziesz coś, co odpowie na Twoje potrzeby w danym momencie. Liczne kawiarnie i restauracje Starego Rynku zachęcają do wieczornych wyjść z przyjaciółmi. Wydarzenia z pogranicza sztuki i rozrywki w Kontener Art i Starym Browarze, czy koncerty na terenie Starej Gazowni, sprawią, że każde lato będzie wyjątkowo udane, a liczne kina oraz teatry będą idealną alternatywą dla tych mniej słonecznych oraz ciepłych dni. Łatwy dostęp do zabytków oraz muzeów pozwoli na bliskie obcowanie z wyjątkową historią i architekturą miasta.

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mostowa 23?

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mostowa 23 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1289 metrów od inwestycji Mostowa 23 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Maltanka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mostowa 23 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mostowa 23 znajdują się 44 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny w odległości 43 m, Chrześcijańskie Liceum Ogólnokształcące im. Króla Dawida w odległości 148 m, Chrześcijańskie Liceum Ogólnokształcące im. Króla Dawida w odległości 154 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mostowa 23 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów im. Aliny Pienkowskiej w odległości 203 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 212 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 227 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mostowa 23 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 171 m znajduje się Żabka, w odległości 173 m znajduje się Sandra, w odległości 174 m znajduje się Piekarnia Cukiernia "Liczbańscy".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mostowa 23 w odległości 96 m znajduje się boisko / kort, w odległości 151 m znajduje się boisko / kort, w odległości 184 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: