Osiedle Słoneczne, Stara Iwiczna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Klinkier - Bud Developer

Ceny od: 5 067 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Słoneczne, Stara Iwiczna dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
F2
2
59,21 m²
Parter
300 000 zł5 067 zł/m²

Opis Inwestycji

"Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż nasza inwestycja OSIEDLE SŁONECZNE w Starej Iwicznej zdobyło tytuł Inwestycji Roku 2014 zajmując 1 miejsce spośród 295 inwestycji zgłoszonych w Rankingu Inwestycji Deweloperskich."... Każdy kiedyś marzył by rozkoszować się pięknem …orientalnego ogrodu…by odpoczywać...przysłuchując się odgłosom wodospadu i podziwiając harmonię roślinnych kompozycji zainspirowanych przez naturę... właśnie o tym myśleliśmy projektując “Osiedle Słoneczne”...Osiedle ma charakter kameralny i zaprojektowane zostało jako tonąca w zieleni oaza spokoju. Głównym elementem osiedla jest sztuczna rzeka płynąca wzdłuż zabudowań, zamknięta z jednej strony wieżą zegarową z drugiej zaś małym wodospadem i ścianą lasu. Uliczka z płynącą rzeką i mostkami łączącymi ciąg pieszy z wejściami do budynków swoją dłuższą osią wyznacza kierunek północ–południe. Elewacje odbite w lustrze rzeki nadają całości niepowtarzalny charakter – tworząc unikalne dla inwestycji mieszkaniowych zagospodarowanie przestrzeni. Na terenie wewnątrz osiedla przewidziany jest między innymi plac zabaw dla dzieci, oraz sztuczny staw z atrakcyjnie zaprojektowanym na styl japoński ogrodem. Dla mieszkań położonych na parterze budynków istnieje możliwość wykupienia własnego ogródka. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców dostęp do Osiedla monitorowany będzie przez Agencję Ochrony, która z portierni będzie miała możliwość kontaktu z każdym mieszkaniem.Lokal mieszkalny o powierzchni 59 m2.

Inwestycja Osiedle Słoneczne, Stara Iwiczna znajduje się w Starej Iwicznej, ul. Słoneczna (2.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Klinkier - Bud Developer.

Inwestycja Osiedle Słoneczne, Stara Iwiczna została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2008 roku.

Cały projekt składa się z 199 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Słoneczne, Stara Iwiczna pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 59 metrów kwadratowych w cenie od 5 067 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 59 m2 w cenie od 300 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Klinkier - Bud Developer przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2006 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2008 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 199 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, ogródek.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: Dwie podziemne hale garażowe pod budynkami.. Cena: 24600 zł.
  • miejsca postojowe naziemne: Parking przed wjazdem do osiedla. .
Udogodnienia: TV kablowa, internet, winda, przystosowane dla niepełnosprawnych, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, własny akwen wodny, teren ogrodzony, ochrona całodobowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 59 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 260 000 do 300 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 067 do 5 815 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Słoneczne, Stara Iwiczna

“Osiedle Słoneczne” zlokalizowane po południowej stronie ul. Słonecznej, łączącej Piaseczno z miejscowością Magdalenka, położone jest około 20 km od Centrum Warszawy i 2 km od Centrum Piaseczna, sąsiadując z kompleksem lasów sękocińskich.

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

W odległości 300 metrów od inwestycji Osiedle Słoneczne, Stara Iwiczna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny KRÓTKA 02 (STARA IWICZNA).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Słoneczne, Stara Iwiczna znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Żłobek Olinki w odległości 1500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 900 m znajduje się Paticarius Sp. z o.o. Apteka.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 400 m znajduje się Klub Jeździecki "Poster".

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 14.02.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie