Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Słoneczne, Stara Iwiczna

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Słoneczna, oferowane bezpośrednio przez

Klinkier - Bud Developer

piaseczyński, Stara Iwiczna, ul. Słoneczna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 109 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Słoneczne, Stara IwicznaOsiedle Słoneczne, Stara Iwiczna

10 zdjęć

Osiedle Słoneczne, Stara Iwiczna
Osiedle Słoneczne, Stara Iwiczna
Osiedle Słoneczne, Stara Iwiczna
Osiedle Słoneczne, Stara Iwiczna

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • teren ogrodzony
  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw
  • własny akwen

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2006 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2008 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 199 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Parking przed wjazdem do osiedla.
  • miejsca postojowe podziemne : Dwie podziemne hale garażowe pod budynkami.. Cena: 24600 zł

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

"Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż nasza inwestycja OSIEDLE SŁONECZNE w Starej Iwicznej zdobyło tytuł Inwestycji Roku 2014 zajmując 1 miejsce spośród 295 inwestycji zgłoszonych w Rankingu Inwestycji Deweloperskich."

... Każdy kiedyś marzył by rozkoszować się pięknem …orientalnego ogrodu…by odpoczywać...przysłuchując się odgłosom wodospadu i podziwiając harmonię roślinnych kompozycji zainspirowanych przez naturę... właśnie o tym myśleliśmy projektując “Osiedle Słoneczne”...

Osiedle ma charakter kameralny i zaprojektowane zostało jako tonąca w zieleni oaza spokoju. Głównym elementem osiedla jest sztuczna rzeka płynąca wzdłuż zabudowań, zamknięta z jednej strony wieżą zegarową z drugiej zaś małym wodospadem i ścianą lasu. Uliczka z płynącą rzeką i mostkami łączącymi ciąg pieszy z wejściami do budynków swoją dłuższą osią wyznacza kierunek północ–południe. Elewacje odbite w lustrze rzeki nadają całości niepowtarzalny charakter – tworząc unikalne dla inwestycji mieszkaniowych zagospodarowanie przestrzeni. Na terenie wewnątrz osiedla przewidziany jest między innymi plac zabaw dla dzieci, oraz sztuczny staw z atrakcyjnie zaprojektowanym na styl japoński ogrodem. Dla mieszkań położonych na parterze budynków istnieje możliwość wykupienia własnego ogródka. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców dostęp do Osiedla monitorowany będzie przez Agencję Ochrony, która z portierni będzie miała możliwość kontaktu z każdym mieszkaniem.Lokal mieszkalny o powierzchni 59 m2.

Inwestycja Osiedle Słoneczne, Stara Iwiczna znajduje się w Starej Iwicznej, ul. Słoneczna (2.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez Klinkier - Bud Developer.

Inwestycja Osiedle Słoneczne, Stara Iwiczna została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2008 roku.

Cały projekt składa się z 199 nowych mieszkań znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Słoneczne, Stara Iwiczna nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Klinkier - Bud Developer przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

“Osiedle Słoneczne” zlokalizowane po południowej stronie ul. Słonecznej, łączącej Piaseczno z miejscowością Magdalenka, położone jest około 20 km od Centrum Warszawy i 2 km od Centrum Piaseczna, sąsiadując z kompleksem lasów sękocińskich.

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Słoneczne, Stara Iwiczna?

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Słoneczne, Stara Iwiczna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1839 metrów od inwestycji Osiedle Słoneczne, Stara Iwiczna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nowa Iwiczna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Słoneczne, Stara Iwiczna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Słoneczne, Stara Iwiczna znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Pluszowy Miś" w odległości 224 m, przedszkole w odległości 238 m, Akademia Rosenberga Niepubliczna Szkoła Podstawowa w odległości 768 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Słoneczne, Stara Iwiczna jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Tolek w odległości 856 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Słoneczne, Stara Iwiczna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 661 m znajduje się Biedronka, w odległości 712 m znajduje się Żabka, w odległości 773 m znajduje się Delikatesy Bogucki.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Słoneczne, Stara Iwiczna w odległości 655 m znajduje się basen, w odległości 665 m znajduje się basen, w odległości 715 m znajduje się centrum sportowe.

Data aktualizacji: 06.12.2019

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023