Willa Międzylesie

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Czarnołęcka, oferowane bezpośrednio przez

J-Property

Warszawa, Wawer, Międzylesie, ul. Czarnołęcka 25

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 11 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Willa Międzylesie

4 zdjęcia

Willa Międzylesie
Willa Międzylesie
Willa Międzylesie
Willa Międzylesie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 13 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Willa Międzylesie logo

W pięknym Międzylesiu, na skraju Mazowieckiego Parku Krajobrazowego powstaje Willa-Międzylesie. Nasza inwestycja to 2 kameralne budynki, posiadające po dwie kondygnacje nadziemne z podziemnym garażem. W każdym budynku będzie 6 mieszkań o metrażach od 62 m2 do 82 m2.

Mieszkania na parterze będą posiadały własne ogródki i duże tarasy, a mieszkania na piętrze, również z dużymi balkonami, będą dodatkowo wzbogacone o przestronne i widne poddasza, możliwe do zaadaptowania na dodatkowy pokój.

Mieszkania mają aż 3,00 m wysokości, na balkonach są balustrady z wypełnieniem szkłem półprzezroczystym. Montujemy stolarkę okienną wysokiej klasy w kolorze złoty dąb, drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe Gerda. Budynki wyposażone będą w wideodomofony.

Inwestycja Willa Międzylesie znajduje się w Międzylesiu, ul. Czarnołęcka 25 (12.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez J-Property.

Inwestycja Willa Międzylesie została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 13 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Willa Międzylesie nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców J-Property przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Atuty lokalizacji

- Pełna infrastruktura społeczna oraz dobry dojazd do Centrum:

- Szpital Centrum Zdrowia Dziecka oraz Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie

- przedszkola, szkoły podstawowe zarówno publiczne jak i prywatne.

- aż 3 baseny oraz Klub Sportowy Zwar.

- na zakupy zapraszają Lidl oraz Centrum Handlowe Ferio Wawer.

- bliskość Wału Miedzeszyńskiego pozwala na szybki dojazd samochodem

- komunikacją miejska - 6 minut spacerem od naszej inwestycji znajdują się przystanki autobusowe

- stacja kolejowa Warszawa Międzylesie - KM i SKM.

Willa-Międzylesie sąsiaduje bezpośrednio z Mazowieckim Parkiem Krajobrazowym.

Inwestycja zlokalizowana jest zaledwie 15 km od centrum Warszawy, w pięknym Międzylesiu, który jest częścią dzielnicy Wawer, należącej do ścisłej czołówki dzielnic Warszawy pod względem powierzchni terenów zielonych. To idealne miejsce na rodzinne spacery lub wycieczki rowerowe. Znajduje się tutaj ponad 40 km tras rowerowych, gdzie zarówno najmłodsi jak i najbardziej wymagający fani dwóch kółek znajdą wiele atrakcji dla siebie.

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Willa Międzylesie?

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Międzylesie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1650 metrów od inwestycji Willa Międzylesie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Międzylesie 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Willa Międzylesie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Międzylesie znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 244 w odległości 250 m, szkoła w odległości 250 m, Specjalne Liceum Ogólnokształcące TPD w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Willa Międzylesie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Zdrowia Dziecka w odległości 710 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 750 m, Nukleomed w odległości 810 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Willa Międzylesie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 690 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Międzylesie w odległości 320 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 360 m znajduje się boisko / kort, w odległości 380 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: