Półwiejska 47

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezInwestycje Wielkopolski Sp. z o.o. Sp. K.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 50 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Vilda Park(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Wilda, Osiedle Wilda, ul. Droga Dębińska (1.3 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 12 142 brutto/m2
  Vilda Park
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 34 - 80 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 3 oferty
  BPI Real Estate Poland sp. z o.o.
 • Rynek Wildecki 3(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Wilda, Osiedle Wilda, ul. Rynek Wildecki (1.4 km od centrum Poznania)
  Rynek Wildecki 3
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 44 - 147 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  OKRE Development Sp. z o.o.
 • Fyrtel Wilda(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Wilda, Osiedle Wilda, ul. Sikorskiego (1.6 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 8 244 brutto/m2
  Fyrtel Wilda
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 80 m2
  Liczba pokoi: 4
  DUDA DEVELOPMENT

Opis Inwestycji

MIESZKANIE... a może BIURO przy STARYM BROWARZE?Idealne połączenie prestiżu lokalizacji, eleganckiego projektu i doskonałego wykonania.Twoja przestrzeń w centrum biznesu, finansów, kultury i rozrywki!Mieszkania lub biura o pow. od 33 do 68m2.Koncepcja budynku ma na celu wypełnienie tkanki miejskiej w tym prestiżowym dla Poznania miejscu.Prace projektowe budynku wykonała Pracownia Projektowa Sterzyński Sucharski S.C. (Easst com)z Poznania.Założeniem w koncepcji było zaakcentowanie narożnika na zbiegu dróg przez podniesienie wysokości budynku i nawiązanie do kamienic usytuowanych wzdłuż ulicy Półwiejskiej.Projektowany budynek będzie 6 piętrowy,skomunikowany centralną klatką schodową wyposażoną w dwie windy.Elewacja budynku planowana jest jako kompozycja przesuniętych względem siebie otworów okiennych, wkomponowanych w masywną bryłę budynku. Do wykończenia elewacji przewidziano okładziny wysokiej jakości, takie jak. kamień, płyty betonowe zbrojone włóknem szklanym, płyty włóknocementowe.Parter oraz pierwsze piętro przeznaczone na handel oraz usługi posiadają znaczne przeszklenia witryn.Na wyższych kondygnacjach przewidziane są mieszkania jednak całość konstrukcji wykonana jest w sposób umożliwiający dowolne kształtowanie powierzchni poszczególnych kondygnacji – możliwe jest łączenie mieszkań lub przeznaczenie dowolnego piętra na cele handlowo-usługowe.Istnieje również możliwość monitoringu obiektu oraz stworzenie recepcji kontrolującej dostęp na wyższe kondygnacje.

Inwestycja Półwiejska 47 znajduje się na Starym Mieście, ul. Półwiejska 47 (0.7 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Inwestycje Wielkopolski Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Półwiejska 47 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Półwiejska 47 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Inwestycje Wielkopolski Sp. z o.o. Sp. K. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: recepcja, winda, usługi w budynku, monitoring.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Półwiejska 47

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Półwiejska 47 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Półwiejska 47 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Półwiejska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Półwiejska 47 znajduje się się 40 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: ATUT LIDER KSZTAŁCENIA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH W POZNANIU w odległości 50 m, Nova Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Poznaniu w odległości 50 m, Plus - Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Poznaniu w odległości 50 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Półwiejska 47 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 80 m, Lux Med w odległości 90 m, Szpital Dziecięcy im. Bolesława Krysiewicza w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Półwiejska 47 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Biedronka, w odległości 50 m znajduje się Żabka, w odległości 80 m znajduje się Pod Strzechą.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Półwiejska 47 w odległości 160 m znajduje się Street Workout Park, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Harder.

Data publikacji: 03.11.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie