Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Nowe Orłowo

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Orłowska, oferowane bezpośrednio przez

Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Gdynia, Orłowo, ul. Orłowska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 721 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowe OrłowoNowe Orłowo

14 zdjęć

Nowe Orłowo
Nowe Orłowo
Nowe Orłowo
Nowe Orłowo

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 17 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 2 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 296 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Żelbetowa.

Dach

Płaski pokryty papą termozgrzewalną.

Elewacja

Systemowa lekka mokra lub z kamienia lub z wykończeniem z drewna lub inne systemowe.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe z drewna klejonego, szklone szybami zespolonymi, na parterach – szyby wzmocnione, laminowane klasy P1A i okucia o podwyższonej wytrzymałości; w budynkach B,C, D - na tarasach wybranych mieszkań dodatkowe przeszklenia typu „lumon”.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań pełne typu PORTA, antywłamaniowe, klasy „C”.

Balkony

Balkony/Tarasy – powierzchnia wykończona – gretingi lub gres mrozoodporny, tarasy wybranych mieszkań na parterze – betonowa kostka brukowa lub greting, balustrady stalowe, ze stali nierdzewnej lub ocynkowane lub malowane proszkowo, częściowo wypełnione szkłem, dla wybranych mieszkań na parterze balustrady zastąpione zostaną wydzieleniem z żywopłotu.

Posadzka

Wylewka cementowa klasy C12/F3.

Ściany

Tynk gipsowy lub szpachlowane, malowane farbą emulsyjną (kolor biały) lub z płyt kartonowo-gipsowych pomalowanych farbą emulsyjną (kolor biały), w łazience i WC (o ile występuje) murowane, tynkowane, niemalowane lub z płyt kartonowo-gipsowych, niemalowane.

Sufity

Malowane farbą emulsyjną (kolor biały).

Parapety zewnętrzne

Z blachy powlekanej lub kamienne lub inne.

Parapety wewnętrzne

Z kamienia sztucznego lub naturalnego, cokół przy drzwiach balkonowych do indywidualnego wykończenia.

Instalacje

Instalacja wodna, instalacja kanalizacyjna, instalacja elektryczna, instalacja grzewcza, instalacja telefoniczna i RTV, instalacja wideofonowa, instalacja antynapadowa – „panic button”.

Wentylacja

Mechaniczna wyciągowa, zdecentralizowana.

Wyposażenie łazienki

Doprowadzone instalacje bez białego montażu.

Wyposażenie kuchni

Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowe Orłowo to nowoczesne osiedle firmy Invest Komfort – dewelopera doświadczonego w budowie prestiżowych inwestycji na terenie Trójmiasta. Jest to kompleks kilkunastu budynków o różnej funkcjonalności – część stanowią budynki o charakterze biurowo-usługowym, część zaś tworzy kameralną strefę mieszkalną. Całość jest spójna i charakteryzuje się nowoczesnym, nieszablonowym stylem. Charakterystyczna, jasna elewacja i nietuzinkowa koncepcja architektoniczna stworzyły niesamowity efekt. Architekci zadbali o duże przeszklenia, przestronne balkony, jak również tarasy na dachach domów. Na uwagę zasługuje także niestandardowa wysokość pomieszczeń – powyżej 2,80 metrów. Dzięki niej, nawet najmniejsze wnętrze optycznie zyskuje kilka dodatkowych centymetrów. W skład osiedla mieszkalnego wchodzi kilkanaście niewielkich budynków. Znajduje się w nich 66 lokali o zróżnicowanym metrażu – od 48 do 122 m kw. Mieszkańcy mogą skorzystać z propozycji aranżacji i wykończenia pod klucz lub zrealizować własne pomysły współpracując z renomowanymi architektami zatrudnionymi w dziale aranżacji. Osiedle zostało zaprojektowane tak, by zapewnić przyszłym mieszkańcom maksimum komfortu. Znajdujdować się tu będzie między innymi; kompleks rekreacyjny, w skład którego wchodzić będą sauny, sala fitness i część wypoczynkowa. Dodatkowo, o bezpieczeństwo zadba całodobowy system monitoringu i profesjonalna ochrona. Wszystko to sprawia, że Nowe Orłowo jest miejscem zarówno dla osób szukających ciszy i spokoju, jak i dla amatorów miejskiego stylu życia.

Inwestycja Nowe Orłowo znajduje się na Orłowie, ul. Orłowska (4.1 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Inwestycja Nowe Orłowo została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Aktualnie w inwestycji Nowe Orłowo nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana w Gdyni przy ul. Orłowskiej.

Orłowo to położona na południu miasta dzielnica Gdyni ze stacją SKM o tej samej nazwie. Na powierzchni 4,5 km kw mieszka tu 7 500 osób. Orłowo graniczy z Redłowem, Małym Kackiem, a także Sopotem i Morzem Bałtyckim. Prawie połowę powierzchni dzielnicy zajmują ogródki działkowe i lasy miejskie, w tym część Lasu Sopockiego i Kępa Redłowska. W odległości ok. 50 metrów od granic dzielnicy znajduje się Aquapark Sopot. Na terenie Orłowa znajduje się szpital Morski im. PCK. Dwie największe arterie dzielnicy to biegnąca z północy na południe Aleja Zwycięstwa i przecinająca ją Al. Wielkopolska. To w pobliżu tych ulic koncentruje się orłowskie życie nocne. Orłowo posiada też własne kąpielisko morskie. Najbardziej charakterystyczne miejsca to klif w Orłowie, Centrum handlowe Klif, Domek Żeromskiego w którym mieszkał pisarz i Molo Orłowskie. Znajdują się tu też liczne szkoły wszystkich stopni, w tym Liceum plastyczne czy dwa zespoły szkół.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Orłowo?

Główną stacją kolejową dzielnicy jest KM Gdynia Orłowo, która umożliwia wygodne poruszanie się w ramach całego Trójmiasta. Po terenie dzielnicy kursują też autobusy miejskie. Najbliższe lotnisko (im. Lecha Wałęsy w Gdyni) jest oddalone o ok.30 km. Przebiegająca przez dzielnicę Al. Zwycięstwa to część drogi wojewódzkiej nr 468, a droga krajowa nr 20 jest oddalona o ok. 2 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Orłowo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 500 metrów od inwestycji Nowe Orłowo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdynia Orłowo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowe Orłowo znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Orłowo znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Plastycznych w odległości 179 m, IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w odległości 188 m, Zespół Szkół Administracyjno - Ekonomicznych w odległości 201 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowe Orłowo jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Royal Med Clinic w odległości 84 m, Orłowska Dental Clinic w odległości 354 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 635 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Orłowo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Żabka, w odległości 131 m znajduje się THElikatesy - Kultura Smaku, w odległości 193 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Orłowo w odległości 71 m znajduje się Fitness Club, w odległości 222 m znajduje się boisko / kort, w odległości 276 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 02.02.2021

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023