Nowe Orłowo

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezInvest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Nowe Orłowo dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
O.1.4
4
124,1 m²
1

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Nowe Orłowo to nowoczesne osiedle firmy Invest Komfort – dewelopera doświadczonego w budowie prestiżowych inwestycji na terenie Trójmiasta. Jest to kompleks kilkunastu budynków o różnej funkcjonalności – część stanowią budynki o charakterze biurowo-usługowym, część zaś tworzy kameralną strefę mieszkalną. Całość jest spójna i charakteryzuje się nowoczesnym, nieszablonowym stylem. Charakterystyczna, jasna elewacja i nietuzinkowa koncepcja architektoniczna stworzyły niesamowity efekt. Architekci zadbali o duże przeszklenia, przestronne balkony, jak również tarasy na dachach domów. Na uwagę zasługuje także niestandardowa wysokość pomieszczeń – powyżej 2,80 metrów. Dzięki niej, nawet najmniejsze wnętrze optycznie zyskuje kilka dodatkowych centymetrów. W skład osiedla mieszkalnego wchodzi kilkanaście niewielkich budynków. Znajduje się w nich 66 lokali o zróżnicowanym metrażu – od 48 do 122 m kw. Mieszkańcy mogą skorzystać z propozycji aranżacji i wykończenia pod klucz lub zrealizować własne pomysły współpracując z renomowanymi architektami zatrudnionymi w dziale aranżacji. Osiedle zostało zaprojektowane tak, by zapewnić przyszłym mieszkańcom maksimum komfortu. Znajdujdować się tu będzie między innymi; kompleks rekreacyjny, w skład którego wchodzić będą sauny, sala fitness i część wypoczynkowa. Dodatkowo, o bezpieczeństwo zadba całodobowy system monitoringu i profesjonalna ochrona. Wszystko to sprawia, że Nowe Orłowo jest miejscem zarówno dla osób szukających ciszy i spokoju, jak i dla amatorów miejskiego stylu życia.

Inwestycja Nowe Orłowo znajduje się na Orłowie, ul. Orłowska (4.1 km od centrum Gdyni), jest realizowana przez dewelopera Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K..

Inwestycja Nowe Orłowo jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Nowe Orłowo pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 124 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 124 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 17 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 2 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 296 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Żelbetowa.
Dach
Płaski pokryty papą termozgrzewalną.
Elewacja
Systemowa lekka mokra lub z kamienia lub z wykończeniem z drewna lub inne systemowe.
Stolarka okienna
Okna i drzwi balkonowe z drewna klejonego, szklone szybami zespolonymi, na parterach – szyby wzmocnione, laminowane klasy P1A i okucia o podwyższonej wytrzymałości; w budynkach B,C, D - na tarasach wybranych mieszkań dodatkowe przeszklenia typu „lumon”.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do mieszkań pełne typu PORTA, antywłamaniowe, klasy „C”.
Balkony
Balkony/Tarasy – powierzchnia wykończona – gretingi lub gres mrozoodporny, tarasy wybranych mieszkań na parterze – betonowa kostka brukowa lub greting, balustrady stalowe, ze stali nierdzewnej lub ocynkowane lub malowane proszkowo, częściowo wypełnione szkłem, dla wybranych mieszkań na parterze balustrady zastąpione zostaną wydzieleniem z żywopłotu.
Posadzka
Wylewka cementowa klasy C12/F3.
Ściany
Tynk gipsowy lub szpachlowane, malowane farbą emulsyjną (kolor biały) lub z płyt kartonowo-gipsowych pomalowanych farbą emulsyjną (kolor biały), w łazience i WC (o ile występuje) murowane, tynkowane, niemalowane lub z płyt kartonowo-gipsowych, niemalowane.
Sufity
Malowane farbą emulsyjną (kolor biały).
Parapety zewnętrzne
Z blachy powlekanej lub kamienne lub inne.
Parapety wewnętrzne
Z kamienia sztucznego lub naturalnego, cokół przy drzwiach balkonowych do indywidualnego wykończenia.
Instalacje
Instalacja wodna, instalacja kanalizacyjna, instalacja elektryczna, instalacja grzewcza, instalacja telefoniczna i RTV, instalacja wideofonowa, instalacja antynapadowa – „panic button”.
Wentylacja
Mechaniczna wyciągowa, zdecentralizowana.
Wyposażenie łazienki
Doprowadzone instalacje bez białego montażu.
Wyposażenie kuchni
Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 124 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacje podawane w biurze sprzedaży.
Warunki rezerwacji:możliwa bezpłatna rezerwacja do kilku dni.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowe Orłowo

Inwestycja zlokalizowana w Gdyni przy ul. Orłowskiej.

Orłowo to położona na południu miasta dzielnica Gdyni ze stacją SKM o tej samej nazwie. Na powierzchni 4,5 km kw mieszka tu 7 500 osób. Orłowo graniczy z Redłowem, Małym Kackiem, a także Sopotem i Morzem Bałtyckim. Prawie połowę powierzchni dzielnicy zajmują ogródki działkowe i lasy miejskie, w tym część Lasu Sopockiego i Kępa Redłowska. W odległości ok. 50 metrów od granic dzielnicy znajduje się Aquapark Sopot. Na terenie Orłowa znajduje się szpital Morski im. PCK. Dwie największe arterie dzielnicy to biegnąca z północy na południe Aleja Zwycięstwa i przecinająca ją Al. Wielkopolska. To w pobliżu tych ulic koncentruje się orłowskie życie nocne. Orłowo posiada też własne kąpielisko morskie. Najbardziej charakterystyczne miejsca to klif w Orłowie, Centrum handlowe Klif, Domek Żeromskiego w którym mieszkał pisarz i Molo Orłowskie. Znajdują się tu też liczne szkoły wszystkich stopni, w tym Liceum plastyczne czy dwa zespoły szkół.

Komunikacja

Główną stacją kolejową dzielnicy jest KM Gdynia Orłowo, która umożliwia wygodne poruszanie się w ramach całego Trójmiasta. Po terenie dzielnicy kursują też autobusy miejskie. Najbliższe lotnisko (im. Lecha Wałęsy w Gdyni) jest oddalone o ok.30 km. Przebiegająca przez dzielnicę Al. Zwycięstwa to część drogi wojewódzkiej nr 468, a droga krajowa nr 20 jest oddalona o ok. 2 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Orłowo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Nowe Orłowo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Orłowo SKM - Orłowska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Orłowo znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatna Szkoła Muzyczna I stopnia Concertino w odległości 180 m, Zespół Szkół Plastycznych w Gdyni w odległości 240 m, Liceum Plastyczne w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Orłowo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Minuta 8, w odległości 470 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 650 m znajduje się Centrum Handlowe "Klif".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Orłowo w odległości 70 m znajduje się Fitness Club, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.07.2012

Data aktualizacji: 22.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie