Nowe Kolibki

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Bernadowska, oferowane bezpośrednio przez

Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Gdynia, Orłowo, ul. Bernadowska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowe Kolibki

17 zdjęć

Nowe Kolibki
Nowe Kolibki
Nowe Kolibki
Nowe Kolibki

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • sauna

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 84 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

- podziemia żelbetowe, - kondygnacje nadziemne żelbetowe lub murowane, - stropy żelbetowe.

Dach

- płaski pokryty papą termozgrzewalną

Elewacja

- wykończenie systemowe z izolacją termiczną

Stolarka okienna

- konstrukcja z drewna klejonego

Instalacje

- energia elektryczna, - zimna woda, - kanalizacja sanitarna, - instalacja kanalizacji deszczowej na Nieruchomości, - przyłącze gazu i instalacja gazowa do kotłowni; - telewizja, internet i telefon – według oferty lokalnego dostawcy

Ogrzewanie

- centralne ogrzewanie i ciepła woda z własnej kotłowni

Wentylacja

- mechaniczna wyciągowa, zdecentralizowana

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Nowe Kolibki to inwestycja trójmiejskiego dewelopera Invest Komfortu, położona na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego przy ul. Bernadowskiej, na granicy Gdyni i Sopotu. Osiedle zaprojektowano w nurcie slow life. Łączy zalety życia w centrum miasta i kojącej bliskości natury: lasu i morza. Projekt osiedla Nowe Kolibki inspirowany jest otoczeniem lasu oraz morenowych wzgórz. Przemyślany design, bogactwo zastosowanych rozwiązań architektonicznych, wysokiej klasy materiały wykończeniowe i staranność wykonania tworzą to eleganckie osiedle. Niska, kameralna zabudowa doskonale komponuje się z zielenią i ciszą otaczającego lasu.

W drugim etapie tej kameralnej inwestycji oddane zostanie pięć budynków o trzech kondygnacjach z windami. Projektanci nie zapomnieli o bezpieczeństwie, ważnym szczególnie dla rodzin z dziećmi, gdyż całe osiedle będzie ogrodzone oraz monitorowane. Na poczucie bezpieczeństwa wpływa także minimalizacja ruchu samochodowego w obrębie posesji.

Osiedle zaplanowano z myślą o tych, którzy szukają odpoczynku od zgiełku miasta, ale nie chcą zrezygnować z wygody, jaką daje szybki dojazd do centrum. Nowe Kolibki, dzięki przemyślanej architekturze zieleni, mogą stać się przystanią pozwalającą odetchnąć i cieszyć się sąsiedztwem przyrody.

Inwestycja Nowe Kolibki znajduje się na Orłowie, ul. Bernadowska (5.9 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Inwestycja Nowe Kolibki została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 84 nowych apartamentów znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Kolibki nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle położone jest w kojarzonej z wyszukaną elegancją willowej zabudowy dzielnicy Orłowo. Bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, stadniny koni, Aqua Parku oraz Kolibki Adventure Park, to szansa na relaks oraz aktywny wypoczynek niedaleko domu. Wyjątkowa lokalizacja osiedla pozwala również szybko i bezproblemowo dostać się do ścisłego centrum miasta.

Orłowo to położona na południu miasta dzielnica Gdyni ze stacją SKM o tej samej nazwie. Na powierzchni 4,5 km kw mieszka tu 7 500 osób. Orłowo graniczy z Redłowem, Małym Kackiem, a także Sopotem i Morzem Bałtyckim. Prawie połowę powierzchni dzielnicy zajmują ogródki działkowe i lasy miejskie, w tym część Lasu Sopockiego i Kępa Redłowska. W odległości ok. 50 metrów od granic dzielnicy znajduje się Aquapark Sopot. Na terenie Orłowa znajduje się szpital Morski im. PCK. Dwie największe arterie dzielnicy to biegnąca z północy na południe Aleja Zwycięstwa i przecinająca ją Al. Wielkopolska. To w pobliżu tych ulic koncentruje się orłowskie życie nocne. Orłowo posiada też własne kąpielisko morskie. Najbardziej charakterystyczne miejsca to klif w Orłowie, Centrum handlowe Klif, Domek Żeromskiego w którym mieszkał pisarz i Molo Orłowskie. Znajdują się tu też liczne szkoły wszystkich stopni, w tym Liceum plastyczne czy dwa zespoły szkół.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Kolibki?

Główną stacją kolejową dzielnicy jest KM Gdynia Orłowo, która umożliwia wygodne poruszanie się w ramach całego Trójmiasta. Po terenie dzielnicy kursują też autobusy miejskie. Najbliższe lotnisko (im. Lecha Wałęsy w Gdyni) jest oddalone o ok.30 km. Przebiegająca przez dzielnicę Al. Zwycięstwa to część drogi wojewódzkiej nr 468, a droga krajowa nr 20 jest oddalona o ok. 2 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Kolibki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 710 metrów od inwestycji Nowe Kolibki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sopot Kamienny Potok.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowe Kolibki znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Kolibki znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w odległości 500 m, przedszkole w odległości 810 m, Przedszkole nr 4 "Nad Potokiem" w odległości 860 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Kolibki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 480 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 640 m znajduje się Lidl, w odległości 730 m znajduje się Delikatesy Mięsne Karolina.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Kolibki w odległości 100 m znajduje się Adventure Park, w odległości 270 m znajduje się boisko / kort, w odległości 650 m znajduje się Kręgielnia Aquapark Sopot.

Data publikacji: 26.07.2017
Data aktualizacji: 31.05.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: