Nowe Kolibki

Apartament wakacyjny

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezInvest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Zapytaj o ceny

Rekomendowane pod inwestycje

Apartamenty wakacyjne znajdujące się w inwestycji Nowe Kolibki są przeznaczone pod zakup inwestycyjny z możliwością generowania przychodów z wynajmu lub dla ludzi poszukujących tak zwanego „drugiego domu” do wypoczynku. Oferty w tej inwestycji nie mają gwarantowanej stopy zwrotu.

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Nowe Kolibki dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
E.1.7
3
86,5 m²
1
C1.2.1
4
134,8 m²
2
D.2.5
4
132,2 m²
2
E.2.4
4
118,4 m²
2
F.1.5
4
97,2 m²
1

Opis Inwestycji

Nowe Kolibki to inwestycja trójmiejskiego dewelopera Invest Komfortu, położona na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego przy ul. Bernadowskiej, na granicy Gdyni i Sopotu. Osiedle zaprojektowano w nurcie slow life. Łączy zalety życia w centrum miasta i kojącej bliskości natury: lasu i morza. Projekt osiedla Nowe Kolibki inspirowany jest otoczeniem lasu oraz morenowych wzgórz. Przemyślany design, bogactwo zastosowanych rozwiązań architektonicznych, wysokiej klasy materiały wykończeniowe i staranność wykonania tworzą to eleganckie osiedle. Niska, kameralna zabudowa doskonale komponuje się z zielenią i ciszą otaczającego lasu.W drugim etapie tej kameralnej inwestycji oddane zostanie pięć budynków o trzech kondygnacjach z windami. Projektanci nie zapomnieli o bezpieczeństwie, ważnym szczególnie dla rodzin z dziećmi, gdyż całe osiedle będzie ogrodzone oraz monitorowane. Na poczucie bezpieczeństwa wpływa także minimalizacja ruchu samochodowego w obrębie posesji.Osiedle zaplanowano z myślą o tych, którzy szukają odpoczynku od zgiełku miasta, ale nie chcą zrezygnować z wygody, jaką daje szybki dojazd do centrum. Nowe Kolibki, dzięki przemyślanej architekturze zieleni, mogą stać się przystanią pozwalającą odetchnąć i cieszyć się sąsiedztwem przyrody.

Inwestycja Nowe Kolibki znajduje się na Orłowie, ul. Bernadowska (5.9 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K..

Inwestycja Nowe Kolibki została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 84 nowych apartamentów. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Kolibki pozostało na sprzedaż 5 apartamentów o powierzchniach od 87 do 135 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 87 m2 (1 apartament)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 97 do 135 m2 (4 apartamenty)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 84 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
- podziemia żelbetowe, - kondygnacje nadziemne żelbetowe lub murowane, - stropy żelbetowe.
Dach
- płaski pokryty papą termozgrzewalną
Elewacja
- wykończenie systemowe z izolacją termiczną
Stolarka okienna
- konstrukcja z drewna klejonego
Instalacje
- energia elektryczna, - zimna woda, - kanalizacja sanitarna, - instalacja kanalizacji deszczowej na Nieruchomości, - przyłącze gazu i instalacja gazowa do kotłowni; - telewizja, internet i telefon – według oferty lokalnego dostawcy
Ogrzewanie
- centralne ogrzewanie i ciepła woda z własnej kotłowni
Wentylacja
- mechaniczna wyciągowa, zdecentralizowana
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, klub fitness, sauna, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:aktualnie dostępnych jest 5 apartamentów.
Powierzchnie apartamentów:od 87 do 135 m2.
Liczba pokoi:dostępne są apartamenty 3, 4-pokojowe.
Ceny apartamentów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowe Kolibki

Osiedle położone jest w kojarzonej z wyszukaną elegancją willowej zabudowy dzielnicy Orłowo. Bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, stadniny koni, Aqua Parku oraz Kolibki Adventure Park, to szansa na relaks oraz aktywny wypoczynek niedaleko domu. Wyjątkowa lokalizacja osiedla pozwala również szybko i bezproblemowo dostać się do ścisłego centrum miasta.

Orłowo to położona na południu miasta dzielnica Gdyni ze stacją SKM o tej samej nazwie. Na powierzchni 4,5 km kw mieszka tu 7 500 osób. Orłowo graniczy z Redłowem, Małym Kackiem, a także Sopotem i Morzem Bałtyckim. Prawie połowę powierzchni dzielnicy zajmują ogródki działkowe i lasy miejskie, w tym część Lasu Sopockiego i Kępa Redłowska. W odległości ok. 50 metrów od granic dzielnicy znajduje się Aquapark Sopot. Na terenie Orłowa znajduje się szpital Morski im. PCK. Dwie największe arterie dzielnicy to biegnąca z północy na południe Aleja Zwycięstwa i przecinająca ją Al. Wielkopolska. To w pobliżu tych ulic koncentruje się orłowskie życie nocne. Orłowo posiada też własne kąpielisko morskie. Najbardziej charakterystyczne miejsca to klif w Orłowie, Centrum handlowe Klif, Domek Żeromskiego w którym mieszkał pisarz i Molo Orłowskie. Znajdują się tu też liczne szkoły wszystkich stopni, w tym Liceum plastyczne czy dwa zespoły szkół.

Komunikacja

Główną stacją kolejową dzielnicy jest KM Gdynia Orłowo, która umożliwia wygodne poruszanie się w ramach całego Trójmiasta. Po terenie dzielnicy kursują też autobusy miejskie. Najbliższe lotnisko (im. Lecha Wałęsy w Gdyni) jest oddalone o ok.30 km. Przebiegająca przez dzielnicę Al. Zwycięstwa to część drogi wojewódzkiej nr 468, a droga krajowa nr 20 jest oddalona o ok. 2 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Kolibki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Nowe Kolibki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bernadowska (NŻ).

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Kolibki znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Relaksu Kozubska Elżbieta w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Kolibki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 480 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Kolibki w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.07.2017

Data aktualizacji: 19.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie