Rysy Park

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezImprofex – Bakker Developer Investment Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 61 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Natura Park etap II(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Widzew, Stoki, ul. Listopadowa (6.3 km od centrum Łodzi)
  Natura Park etap II
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 49
  Powierzchnia: 25 - 107 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 17 ofert
  AR Group Sp.J.
 • Top View Apartments(1.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Widzew, Stoki, ul. Zbójnicka (5.5 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 650 brutto/m2
  Top View Apartments
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 45 - 84 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  New Design Apartments Sp. z o.o.
 • Pomorska Park etap III(2.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Widzew, Stoki, ul. Pomorska (3.8 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 700/m2
  Pomorska Park etap III
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 85 m2
  Liczba pokoi: 4
  ATAL S.A.

Opis Inwestycji

Czterokondygnacyjny budynek wielorodzinny, w którym na klientów czeka maksymalnie 81 mieszkań. Kilkanaście z nich występuje z ogródkami.Ilość mieszkań jest uzależniona od samych nabywców, ponieważ wprowadziliśmy innowacyjną na rynku developerskim możliwość własnego zaprojektowania przestrzeni oraz łączenia lokali i dopasowania przestrzeni do indywidualnych potrzeb.Obiekt wykonano z wysokiej jakości materiałów.Projektanci zadbali również o to, by chwile spędzone w domu były jak najprzyjemniejsze.W szczytowych częściach budynku znajdują się przeszklone wykusze, które w mieszkaniach przy nich usytuowanych, mogą stać się ukwieconą jadalnią lub pełnym ciepłych promieni słońca pokojem wypoczynkowym.Malowniczą panoramę możemy podziwiać z własnego balkonu lub tarasu. Obiekt został również przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych, choć podjazd przy głównym wejściu ułatwi również życie rodzicom wożącym w wózkach swoje pociechy.W budynku znajdują się dwie windy.W podziemiach budynku frontowego zlokalizowano pomieszczenia gospodarcze (komórki), dla mieszkańców.Na terenie obiektu znajdują się miejsca parkingowe i dodatkowo plac zabaw, oraz altana, które pozwolą miło spędzić wolny czas w pobliżu wymarzonego domu.Wszystkie mieszkania wyposażone w instalacje elektryczną, telefoniczną, telewizji kablowej, wodociągową, kanalizacji sanitarnej i centralnego ogrzewania z lokalnej kotłowni gazowej. Możliwość indywidualnego opomiarowania mieszkania.Dla wymagających klientów, ceniących nietypowe rozwiązania – przygotowaliśmy studia na poddaszu. Powierzchnia użytkowa takiego lokalu to: 57 i 58.5 m2. Mieszkania mają piękne 3-skrzydowe okna w salonie z widokiem na zieleń wokół osiedla i samodzielne, niezależne wejście z klatki schodowej domu jednorodzinnego. W standardowej wersji – to mieszkanie ma: 2 sypialnie, łazienkę, garderobę i salon z aneksem kuchennym.Piękny park i czyste powietrzeZespół Mieszkaniowy Rysy Park – swoją nazwę zawdzięcza ulicy, przy której jest realizowany, oraz wyjątkowej lokalizacji – to jest położeniu w dzielnicy Widzew-Stoki, w jednym z najwyższych punktów geograficznych Łodzi.Otoczony zielenią, w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych (Park im. Zaruskiego, nowoczesny Stadion) z dala od obiektów przemysłowych, jest wspaniałym miejscem, gdzie można odetchnąć od zgiełku miasta i korzystać z mikroklimatu. Dzięki doskonałej komunikacji (autobus, tramwaj), nie ma konieczności rezygnowania z atrakcji organizowanych w Centrum Miasta.Osiedle zamknięte, monitorowane, w pełni zagospodarowane, z miejscami parkingowymi i wspaniałym placem zabaw dla dzieci.Budynki realizowane w technologii tradycyjnej, wszystkie media miejskie. Wysoką jakość wykonania i profesjonalną organizację Osiedla – zapewnia Improfex – firma budowlana z 16 letnim doświadczeniem.

Inwestycja Rysy Park znajduje się na Dolinie Łódki, ul. Rysy 6 (6 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Improfex – Bakker Developer Investment Sp. z o.o..

Inwestycja Rysy Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 81 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rysy Park pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 31 do 111 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Improfex – Bakker Developer Investment Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 81 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 255 do 304 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Ławy fundamentowe żelbetowe pod ścianami, stopy żelbetowe pod słupami, płyta żelbetowa monolityczna pod szybami dźwigowymi
Stolarka okienna
W mieszkaniach okna i drzwi balkonowe rozwierno – uchylne – przesuwne PCV białe, od strony zewnętrznej fornirowane, drewnopodobne w kolorze złoty dąb. Profil okienny wielokomorowy, szkło float gr. 4mm zespolone w zestawie termoizolacyjnym, dwuszybowe osadzone w ramie na uszczelkach. Wsp. termoizolacyjności U-1,0W/m2. izolacyjność akustyczna Rmin-32db. W wykuszach ślusarka aluminiowa dachowa.
Drzwi zewnętrzne
Antywłamaniowe, atestowane, wykańczane okleiną drewnopodobną PCV złoty dąb, lakierowane, ościeżnica z blachy stalowej z uszczelką gumową, okleinowana lub malowana w kolorze zbliżonym do okleiny. Izolacyjność akustyczna Rmin – 25dB,
Ściany
Ściany fundamentowe: Z cegły pełnej na zaprawie cementowej ocieplone styrodurem gr. 10 cm, izolacja przeciwwilgociowa z Dysperbitu oraz zewnętrzna z folii kubełkowej Ściany zewnętrzne: W obrębie poziomu 0 z cegły pełnejgr.38 cm na zaprawie cem.-wap. oraz pustaków ceramicznych. W obrębie poziomu 1 i 2 z pustaków ceramicznych gr.25 cm oraz miejscowo bloczków gazobetonowych gr.24 cm. Ściany poziomu 3 z bloczków gazobetonowych Ytong grubości 24 cm. Ściany zewnętrzne ocieplone styropianem o gr. 15-20 cm, otynkowane od zewnątrz tynkiem mineralnym białym i malowane farbami silikatowymi.
Instalacje
Instalacja elektroenergetyczna: Liczniki zlokalizowane na każdej kondygnacji przy holu windowym. Instalacja elektryczna podtynkowa, system TN-C, zasilanie 400V dla kuchenek elektrycznych gniazda wtykowe 230V ogólnego przeznaczenia,, oświetlenia ogólnego. Skrzynka rozdzielcza dla instalacji niskoprądowych, gniazdka, domofon, instalacja teleinformatyczna wykonana przez wybranego operatora sieci. Instalacja wodociągowa: Doprowadzone do każdego z pomieszczeń, w których przewidywane są urządzenia sanitarne, opomiarowane w szachtach instalacyjnych zlokalizowanych w korytarzach. Instalacja kanalizacyjna: Doprowadzone do każdego z pomieszczeń, w których przewidywane są urządzenia sanitarne, prowadzona szachtach instalacyjnych zlokalizowanych w korytarzach obudowanych bloczkiem gazobetonowym.
Ogrzewanie
Ciepło z centralnej kotłowni gazowej zlokalizowanej w budynku instalacja w mieszkaniach rozprowadzona w posadzkach w z szafek usytuowanych na korytarzach. Grzejniki w mieszkaniach kompaktowe z wbudowanym zaworem, panelowe, białe, podejścia z posadzki lub ścian, w łazienkach grzejniki drabinkowe
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rysy Park

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rysy Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Rysy Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stoki.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rysy Park znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 139 im. Wojska Polskiego w odległości 200 m, Przedszkole Miejskie nr 93 w odległości 330 m, przedszkole miejskie nr 63 w odległości 590 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rysy Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Viol-Mar s.c..

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rysy Park w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.10.2012

Data aktualizacji: 01.01.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie