Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

VIVO Apartamenty

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Ślęzoujście, oferowane bezpośrednio przez

IMK

Wrocław, Fabryczna, Maślice, ul. Ślęzoujście 17

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 319 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

VIVO ApartamentyVIVO Apartamenty

8 zdjęć

VIVO Apartamenty
VIVO Apartamenty
VIVO Apartamenty
VIVO Apartamenty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 288 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

VIVO Apartamenty to kameralna inwestycja położona przy ulicy Ślęzoujście, na Wrocławskim osiedlu Maślice.

Wyjątkowa lokalizacja, elegancka, minimalistyczna architektura, przestronne wnętrza, najwyższej jakości rozwiązania techniczne - to wszystko sprawia, że apartamenty VIVO zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Projekt składa się z 3 budynków, w każdym z nich zlokalizowano 4 apartamenty o powierzchni od 77 do 106 metrów kwadratowych. Wszystkie apartamenty posiadają przestronne tarasy, oraz dwustanowiskowe garaże zlokalizowane w kondygnacji podziemnej. Nieskrępowany widok na zieloną okolicę zapewniają ogromne aluminiowe okna, które dzięki zastosowaniu odpowiedniego szklenia zapobiegają zarówno utracie ciepła jak i przegrzewaniu wnętrz. Ogrzewanie podłogowe podwyższa komfort użytkowania, dodatkowo brak tradycyjnych grzejników znacząco ułatwia aranżację wnętrz. W każdym z apartamentów przewidziano możliwość montażu kominka. Apartamenty zlokalizowane na parterze posiadają prywatne ogrody.

Apartamenty VIVO leżą w zielonej okolicy, która swoją atmosferą bardziej przypomina małą miejscowość niż miasto. Jednocześnie są idealnie skomunikowane z centrum, od Wrocławskiego Rynku dzieli je jedynie 9,5 km. W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, w odległości niespełna 4 km znajduje się węzeł drogowy umożliwiający wjazd na autostradową obwodnicę Wrocławia.

Inwestycja VIVO Apartamenty znajduje się na Maślicach, ul. Ślęzoujście 17 (8.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez IMK.

Inwestycja VIVO Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji VIVO Apartamenty nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców IMK przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji VIVO Apartamenty?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji VIVO Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2371 metrów od inwestycji VIVO Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Stadion.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji VIVO Apartamenty znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji VIVO Apartamenty znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Łobuziaki w odległości 847 m, Żłobek Łobuziaki w odległości 866 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji VIVO Apartamenty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 745 m znajduje się Żabka, w odległości 804 m znajduje się Żabka, w odległości 836 m znajduje się Najwyższa pora.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji VIVO Apartamenty w odległości 148 m znajduje się boisko / kort, w odległości 208 m znajduje się boisko / kort, w odległości 632 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 31.07.2019
Data aktualizacji: 20.04.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023