VIVO Apartamenty

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezIMK

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji VIVO Apartamenty dostępnych jest 12 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
A.2
4
104,27 m²
1
A.3
4
77,24 m²
Parter
A.4
4
76,91 m²
1
B.2
4
104,27 m²
1
B.3
4
77,24 m²
Parter
B.4
4
76,91 m²
1
C.1
4
105,69 m²
Parter
C.2
4
105,59 m²
1
C.3
4
105,69 m²
Parter
C.4
4
105,59 m²
1
A.1
5
103,95 m²
Parter
B.1
5
103,95 m²
Parter

Opis Inwestycji

VIVO Apartamenty to kameralna inwestycja położona przy ulicy Ślęzoujście, na Wrocławskim osiedlu Maślice.Wyjątkowa lokalizacja, elegancka, minimalistyczna architektura, przestronne wnętrza, najwyższej jakości rozwiązania techniczne - to wszystko sprawia, że apartamenty VIVO zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.Projekt składa się z 3 budynków, w każdym z nich zlokalizowano 4 apartamenty o powierzchni od 77 do 106 metrów kwadratowych. Wszystkie apartamenty posiadają przestronne tarasy, oraz dwustanowiskowe garaże zlokalizowane w kondygnacji podziemnej. Nieskrępowany widok na zieloną okolicę zapewniają ogromne aluminiowe okna, które dzięki zastosowaniu odpowiedniego szklenia zapobiegają zarówno utracie ciepła jak i przegrzewaniu wnętrz. Ogrzewanie podłogowe podwyższa komfort użytkowania, dodatkowo brak tradycyjnych grzejników znacząco ułatwia aranżację wnętrz. W każdym z apartamentów przewidziano możliwość montażu kominka. Apartamenty zlokalizowane na parterze posiadają prywatne ogrody.Apartamenty VIVO leżą w zielonej okolicy, która swoją atmosferą bardziej przypomina małą miejscowość niż miasto. Jednocześnie są idealnie skomunikowane z centrum, od Wrocławskiego Rynku dzieli je jedynie 9,5 km. W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, w odległości niespełna 4 km znajduje się węzeł drogowy umożliwiający wjazd na autostradową obwodnicę Wrocławia.

Inwestycja VIVO Apartamenty znajduje się na Maślicach, ul. Ślęzoujście 17 (8.5 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera IMK.

Inwestycja VIVO Apartamenty jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań w tym 12 lokali typu apartament, znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji VIVO Apartamenty pozostało na sprzedaż 12 mieszkań o powierzchniach od 77 do 106 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 77 do 106 m2 (10 mieszkań)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 104 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper IMK przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 288 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, ogródek.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 12 mieszkań w tym 12 lokali typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 77 do 106 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji VIVO Apartamenty

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji VIVO Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji VIVO Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rędzińska.

Data publikacji: 31.07.2019

Data aktualizacji: 03.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie