Osiedle Calamo Park budynek F2

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Tuwima, oferowane bezpośrednio przez Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o.

Olsztyn, ul. Tuwima

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 338 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Calamo Park budynek F2

3 zdjęcia

Osiedle Calamo Park budynek F2
Osiedle Calamo Park budynek F2
Osiedle Calamo Park budynek F2

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Są w życiu takie rzeczy, na które warto czekać. Tym razem warto było czekać na taką inwestycję jak Calamo Park. To nowo powstające osiedle przy Kortowie, które buduje Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane. Ta prestiżowa inwestycja deweloperska jest wtulona w przepiękne i unikatowe Trzcinowisko Kortowskie. To największy, ale nie jedyny, walor tej lokalizacji.

Realizowana przez nas inwestycja znajduje się w przepięknej, wręcz bajkowej scenerii, w otoczeniu przyrody. Unikatowe, niepowtarzalne tereny Trzcinowiska Kortowskiego, stanowiące w większości Dolinę Łyny, zamieszkałe przez liczne ptactwo, oraz bliskość urokliwego Jeziora Kortowskiego i otaczających lasów to największy walor tej lokalizacji. To właśnie zainspirowało nas, aby w nazwie osiedla nawiązać do znaku rozpoznawczego tego niespotykanego i magicznego miejsca – calamo, co z języka włoskiego oznacza trzcinę. Calamo Park to nazwa, która w pełni oddaje charakter tego niezwykle urokliwego miejsca.

W pierwszym etapie realizacji inwestycji przy ul. Tuwima powstaną 2 budynki 6-kondygnacyjne z windami, liczące ogółem około 80 mieszkań o powierzchni od 37m2 do 68m2. Proste, a zarazem klasyczne i stylowe budynki zachwycą każdego. Wysoki standard wykończenia części wspólnych oraz elegancki design sprawią, że każdy, kto tu zamieszka, poczuje komfort i prestiż.

Wygodne parkowanie zapewnią mieszkańcom miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej. Z myślą o najmłodszych na terenie Calamo Park powstanie bezpieczny plac zabaw. Autorem projektu budynku jest IPB-PROJEKT Sp. z o.o., pracownia projektowa, jedna z pięciu spółek Grupy Holdingowej IPB.

Osiedle zostało zaprojektowane nie tylko z myślą o komforcie i potrzebach estetycznych jego przyszłych mieszkańców, ale także z dbałością o dopasowanie budynków do otoczenia. Nasi projektanci projektując Calamo Park, chcieli zachować cenne walory przyrodnicze otaczającej przyrody, żeby przyszli mieszkańcy mogli podziwiać te piękne widoki z okien swoich mieszkań. Ponadto, dbając o estetykę, nie zapomnieliśmy też o funkcjonalności budynków i mieszkań.

Inwestycja Osiedle Calamo Park budynek F2 znajduje się w Olsztynie, ul. Tuwima (2.4 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Calamo Park budynek F2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Calamo Park budynek F2 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, internet, TV kablowa, winda, videodomofon
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wybierając lokalizację, klienci coraz częściej zwracają uwagę na zupełnie inne walory. Szukają na przykład takich miejsc, w sąsiedztwie których, można aktywnie spędzić czas. My gwarantujemy taką możliwość przyszłym mieszkańcom Calamo Park. Bliskość terenów sportowo-rekreacyjnych (basen) oraz sąsiedztwo szeregu nowo powstałych ścieżek rowerowych to gwarancja satysfakcji i udanego aktywnego wypoczynku.

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Calamo Park budynek F2?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Calamo Park budynek F2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Osiedle Calamo Park budynek F2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Uniwersytet-Prawocheńskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Calamo Park budynek F2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Calamo Park budynek F2 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 40 w odległości 260 m, Szkoła Podstawowa Nr 29 w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Calamo Park budynek F2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia NZOZ w odległości 60 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Calamo Park budynek F2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Lidl, w odległości 380 m znajduje się Sklep Mlekovita, w odległości 390 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Calamo Park budynek F2 w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.08.2016
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: