Osiedle Calamo Park budynek F1

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Tuwima, oferowane bezpośrednio przez Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o.

Olsztyn, ul. Tuwima

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 324 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Calamo Park budynek F1

3 zdjęcia

Osiedle Calamo Park budynek F1
Osiedle Calamo Park budynek F1
Osiedle Calamo Park budynek F1

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

W pierwszym etapie realizacji inwestycji przy ul. Tuwima powstaną 2 budynki 6-kondygnacyjne z windami, liczące ogółem około 80 mieszkań o powierzchni od 29m2 do 67m2. Proste, a zarazem klasyczne i stylowe budynki zachwycą każdego. Wysoki standard wykończenia części wspólnych oraz elegancki design sprawią, że każdy, kto tu zamieszka, poczuje komfort i prestiż. Wygodne parkowanie zapewnią mieszkańcom miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej. Z myślą o najmłodszych na terenie Calamo Park powstanie bezpieczny plac zabaw. Autorem projektu budynku jest IPB-GRI Sp. z o.o., pracownia projektowa, jedna z pięciu spółek Grupy Holdingowej IPB. Osiedle zostało zaprojektowane nie tylko z myślą o komforcie i potrzebach estetycznych jego przyszłych mieszkańców, ale także z dbałością o dopasowanie budynków do otoczenia. Nasi projektanci projektując Calamo Park, chcieli zachować cenne walory przyrodnicze otaczającej przyrody, żeby przyszli mieszkańcy mogli podziwiać te piękne widoki z okien swoich mieszkań. Ponadto, dbając o estetykę, nie zapomnieliśmy też o funkcjonalności budynków i mieszkań.

Inwestycja Osiedle Calamo Park budynek F1 znajduje się w Olsztynie, ul. Tuwima (2.4 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Calamo Park budynek F1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 33 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Calamo Park budynek F1 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 33 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Realizowana przez nas inwestycja znajduje się w przepięknej, wręcz bajkowej scenerii, w otoczeniu przyrody. Unikatowe, niepowtarzalne tereny Trzcinowiska Kortowskiego, stanowiące w większości Dolinę Łyny, zamieszkałe przez liczne ptactwo, oraz bliskość urokliwego Jeziora Kortowskiego i otaczających lasów to największy walor tej lokalizacji. To właśnie zainspirowało nas, aby w nazwie osiedla nawiązać do znaku rozpoznawczego tego niespotykanego i magicznego miejsca – calamo, co z języka włoskiego oznacza trzcinę. Calamo Park to nazwa, która w pełni oddaje charakter tego niezwykle urokliwego miejsca. Generalnie, jako deweloper, dla naszych klientów zawsze poszukujemy gruntów pod inwestycje w niestandardowych, atrakcyjnych lokalizacjach miasta. Zawsze bierzemy pod uwagę to, żeby do planowanej inwestycji zapewniona była dogodna komunikacja, pełna infrastruktura, dostępność usług, zaplecza handlowego, bliskość szkół i przedszkoli. Calamo Park spełnia wszystkie te warunki w 100%. Nasze osiedle gwarantuje bezpośrednią bliskość centrum oraz doskonałą komunikację z resztą miasta dzięki rozwiniętej sieci dróg, linii autobusowych i nowopowstającej linii tramwajowej. Dodatkowym atutem tej lokalizacji jest także bezpośrednie sąsiedztwo z basenem uniwersyteckim oraz Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim, a także bliskość Lidla i Galerii Warmińskiej. Wybierając lokalizację, klienci coraz częściej zwracają uwagę na zupełnie inne walory. Szukają na przykład takich miejsc, w sąsiedztwie których, można aktywnie spędzić czas. My gwarantujemy taką możliwość przyszłym mieszkańcom Calamo Park. Bliskość terenów sportowo-rekreacyjnych (basen) oraz sąsiedztwo szeregu nowo powstałych ścieżek rowerowych to gwarancja satysfakcji i udanego aktywnego wypoczynku.

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Calamo Park budynek F1?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Calamo Park budynek F1 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Osiedle Calamo Park budynek F1 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Uniwersytet-Prawocheńskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Calamo Park budynek F1 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Calamo Park budynek F1 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 40 w odległości 260 m, Szkoła Podstawowa Nr 29 w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Calamo Park budynek F1 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia NZOZ w odległości 60 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Calamo Park budynek F1 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Lidl, w odległości 380 m znajduje się Sklep Mlekovita, w odległości 390 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Calamo Park budynek F1 w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.12.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: