Apartamenty Wywrockiego 11

6 zdjęć

Apartamenty Wywrockiego 11
Apartamenty Wywrockiego 11
Apartamenty Wywrockiego 11
Apartamenty Wywrockiego 11

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Wywrockiego 11 dostępne są 34 oferty

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (34)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • inteligentny dom

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 59 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

kotłownia centralna

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

taras, balkon.

Komórki lokatorskie:

posiada (62)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (80 miejsc) : zakup jest obowiązkowy.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 34 mieszkania w tym.

Powierzchnie mieszkań:

od 40 do 139 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5, 6-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Apartamenty Wywrockiego 11 logo

“Apartamenty Wywrockiego 11” to prestiżowa inwestycja klasy PREMIUM, powstająca przy ulicy Jana Wywrockiego w Rzeszowie, nieopodal centrum miasta w spokojnej i bezpiecznej dzielnicy – Staroniwa.

Okolica, w której powstają “Apartamenty Wywrockiego 11”, stanowi luksusową część Rzeszowa. Niepowtarzalny apartamentowiec powstaje z myślą o najbardziej wymagających i zamożnych Klientach. Na ostatniej kondygnacji zaprojektowano luksusowy, przestronny penthouse o powierzchni 208m2 z dużym basenem i równie imponującymi tarasami.

Niezwykłość i liczne atuty tego osobliwego apartamentowca, są wynikiem działań znanej pracowni architektonicznej MWM Architekci.

Zalety Inwestycji:

– 7 kondygnacji o niezwykłej architekturze,

– 59 apartamentów o powierzchniach od 35 do 208m2,

– Przestronne tarasy do 85m2,

– Wysoka jakość wykonania,

– Garaż podziemny,

– Ciche windy,

– Bezpieczne osiedle,

– Ekologiczne rozwiązania,

– Pakiet antysmogowy,

– Inteligentne mieszkania,

– Spokojna i pełna zieleni okolica,

– Tylko 2,5km do centrum miasta.

Na parterze zaprojektowano 4 lokale usługowe z przeznaczeniem na cichą działalność, co z pewnością będzie stanowiło dodatkowe udogodnienie dla naszych Klientów.

„Apartamenty Wywrockiego 11” to doskonałe miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, a jednocześnie potrzebujących mieć w zasięgu ręki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

Inwestycja Apartamenty Wywrockiego 11 znajduje się w Rzeszowie, ul. Wywrockiego 11 (2.8 km od centrum Rzeszowa), jest realizowana przez Hegra Deweloper.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 59 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Wywrockiego 11 w sprzedaży są 34 nowe mieszkania o powierzchni od 40 do 139 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Hegra Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (80 miejsc)

W inwestycji znajdują się 62 komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja „Wywrockiego 11” powstaje przy ulicy Jana Wywrockiego w zachodniej części Rzeszowa, w spokojnej i bezpiecznej dzielnicy – Staroniwa. Inwestycja położona jest w uroczej dzielnicy miasta, na lekkim wzniesieniu, pośród terenów zielonych, rekreacyjnych, w obszarze niskiej zabudowy. W okolicy planowany jest park. W kilka chwil można znaleźć się w ścisłym Centrum Rzeszowa (2,5 km do „Galerii Rzeszów” przy ulicy Krakowskiej). Mieszkańcy inwestycji będą posiadali pełny dostęp do infrastruktury i najważniejszych obiektów publicznych takich jak: duże centrum handlowe „Bi1”, Delikatesy Centrum, przedszkole, żłobek, szkoła podstawowa, poczta, gabinety kosmetyczne, stomatologiczne, punkty usługowe oraz przystanki MPK (linie 42,13,10). „Wywrockiego 11” to doskonałe miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, a jednocześnie potrzebujących mieć w zasięgu ręki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej, to wymarzone miejsce dla osób dbających o zdrowie, amatorów ruchu na świeżym powietrzu.

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce będące stolica województwa podkarpackiego. Położony jest na Podgórzu Rzeszowskim. W skład Rzeszowa wchodzi kilkadziesiąt osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 Maja. W Rzeszowie jest też kilka wieżowców – w 2014 roku oddano do użytku 18-piętrowy apartamentowiec Capital Towers, a w 2015 r. SkyRes Warszawska, 14-piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduje się także rezerwat przyrody Lisia Góra położony nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W mieście znajduje się również wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych, m.in. Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje kilkadziesiąt linii autobusowych, z czego ponad połowa kursuje po mieście a kilkanaście z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy ukraińskiego Lwowa. Około 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Rzeszów-Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Wywrockiego 11?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Wywrockiego 11 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Apartamenty Wywrockiego 11 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wywrockiego / Strzelnicza 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Wywrockiego 11 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Wywrockiego 11 znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne Nr 24 w odległości 270 m, Przedszkole Maluszkowo w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Wywrockiego 11 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Wywrockiego 11 w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.04.2021
Data aktualizacji: 12.01.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Rzeszowie

Oferty w Rzeszowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: