Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Dworzysko Park - Etap I

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Technologiczna, oferowane bezpośrednio przez

Besta PB Sp. z o.o

Rzeszów, ul. Technologiczna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 712 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Dworzysko Park - Etap IDworzysko Park - Etap I

8 zdjęć

Dworzysko Park - Etap I
Dworzysko Park - Etap I
Dworzysko Park - Etap I
Dworzysko Park - Etap I

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 7 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 100 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Budynek wykonany w technologii tradycyjnej

Stolarka okienna

Okna PCV

Drzwi zewnętrzne

Drzwi antywłamaniowe

Posadzka

Wylewki cementowe

Ściany

Tynki gipsowe

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (96)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (16 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (96 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Dworzysko Park - Etap I logo

Dworzysko Park - wymarzone miejsce do życia

Tylko 5 km od centrum Rzeszowa, w kameralnym otoczeniu, wśród terenów zielonych oraz w sąsiedztwie parku naukowo – technologicznego powstaje Dworzysko Park.

To komfortowe osiedle mieszkaniowe , zlokalizowane przy ulicy Technologicznej, stanowią 4 nowoczesne budynki z podziemnymi halami garażowymi, terenami zielonymi oraz placami zabaw. W projekcie uwzględniono zarówno funkcjonalność jak i potrzeby mieszkańców odnośnie komfortu i wygody.

W budynku A znajduje się 100 mieszkań w metrażach od 36 do 87 m² z loggiami i ogródkami oraz wyjątkowy apartament o powierzchni 115 m² z pięknym, ponad 70 m², tarasem. W budynku B zaprojektowano 197 mieszkań w metrażach od 33,82 do 89,51 m², z balkonami, loggiami, tarasami oraz ogródkami.

Wszystkie lokale mieszkaniowe są nowoczesne i wygodne. Charakteryzują się jasnymi i ustawnymi wnętrzami oraz zróżnicowanym rozkładem i metrażem. Dla wygody mieszkańców na parterze przewidziano lokale usługowo-handlowe. W obrębie osiedla ruch kołowy został ograniczony. Wzdłuż budynków powstaną zielone alejki. W ofercie sprzedaży znajdują się również komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w garażu.

Niewątpliwym atutem tej lokalizacji są: szybkość i łatwość dojazdu co centrum oraz innych dzielnic, jak również wygodne połączenie przez autostradę ze strefami ekonomicznymi w Jasionce i Rogoźnicy.

Cała inwestycja charakteryzuje się dobrze przemyślaną, nowoczesną zabudową, dużą przestrzenią z terenami zielonymi oraz wysoką jakością wykonania.

Niewątpliwym atutem tej lokalizacji są powstające w pobliżu inwestycje, które z pewnością przyczynią się do komfortu życia w dzielnicy Dworzysko.

Bezpieczeństwo:

własność gruntu, wysoka jakość wykonania, doświadczona kadra, 30-letnie doświadczenie dewelopera i generalnego wykonawcy na polskim i europejskim rynku budowlanym.

Inwestycja Dworzysko Park - Etap I znajduje się w Rzeszowie, ul. Technologiczna (4.8 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez Besta PB Sp. z o.o.

Inwestycja Dworzysko Park - Etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 100 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 7 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dworzysko Park - Etap I nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Besta PB Sp. z o.o przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (16 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (96 miejsc)

W inwestycji znajduje się 96 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce będące stolica województwa podkarpackiego. Położony jest na Podgórzu Rzeszowskim. W skład Rzeszowa wchodzi kilkadziesiąt osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 Maja. W Rzeszowie jest też kilka wieżowców – w 2014 roku oddano do użytku 18-piętrowy apartamentowiec Capital Towers, a w 2015 r. SkyRes Warszawska, 14-piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduje się także rezerwat przyrody Lisia Góra położony nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W mieście znajduje się również wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych, m.in. Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dworzysko Park - Etap I?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dworzysko Park - Etap I mogą korzystać z sieci połączeń komunikacyjnych. W niewielkiej odległości znajduje się przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dworzysko Park - Etap I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dworzysko Park - Etap I znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości w odległości 789 m, szkoła w odległości 818 m, Technikum Nr 13 w odległości 822 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dworzysko Park - Etap I w odległości 56 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 773 m znajduje się KS Przybyszówka, w odległości 815 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 20.01.2021
Data aktualizacji: 29.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023