Apartamenty Zamkowe

Oferta archiwalna

Rzeszów, ul. Kopisto 8

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1223 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Zamkowe

2 zdjęcia

Apartamenty Zamkowe

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 253 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Apartamenty Zamkowe logo

Apartamenty Zamkowe

Rzeszów, al.Kopisto 8 a,b,c

Rzeszów – stolica innowacji to dynamicznie rozwijające się nowoczesne miasto przyciągające swym niewątpliwym urokiem młodych i przedsiębiorczych ludzi.

Z myślą o nich w samym jego centrum w prestiżowej lokalizacji powstały nowoczesne Apartamenty Zamkowe. To wyjątkowe położenie gwarantuje spotkanie historii z nowoczesnością. Liczne zabytki, obiekty historyczne, atrakcje kulturowe to tylko jedne z wielu atutów tętniącego życiem miasta.

Dla poszukujących aktywnych form wypoczynku Apartamenty Zamkowe zachęcają do spacerów, sportów wodnych i sportów rowerowych na specjalnie przystosowanych do tego trasach i ścieżkach położonych wzdłuż brzegu rzeki Wisłok. Dodatkowych atrakcji można szukać w Regionalnym Centrum Sportowo- Widowiskowym „Podpromie” oferującym bogaty wachlarz imprez rekreacyjno-sportowych.

Apartamenty Zamkowe to propozycja dla tych, którzy cenią połączenie luksusu, komfortu i nowoczesności z pełnymi życia terenami rekreacyjnymi. Lokalizacja w centrum, doskonała komunikacja, niepowtarzalna atmosfera czynią z „Apartamentów Zamkowych” miejsce wyjątkowe.

Funkcjonalność i możliwość indywidualnego dopasowania do specyficznych potrzeb przyszłych mieszkańców sprawiają, że „Apartamenty Zamkowe” są najbardziej pożądaną inwestycją w Rzeszowie.

Apartamenty Zamkowe to kompleks trzech segmentów, które tworzą ciekawe architektonicznie bryły o zróżnicowanej wysokości od 4 do 8 kondygnacji. Wysoki standard wykończenia, oryginalna elewacja przyciągają uwagę swoim wyglądem, niebanalną architekturą oraz nowoczesnością. Mieszkania o powierzchniach od 30 m2 do 97 m2 dostosowane zostały do zróżnicowanych potrzeb mieszkańców. Wszystkie charakteryzuje wyjątkowa dbałość o przestrzeń, łatwość aranżacji oraz komfort przyszłych mieszkańców.

Budując Apartamenty Zamkowe zadbaliśmy o każdy detal. Wysoka jakość użytych materiałów, zapewnia solidność i trwałość. Nowoczesna technologia wykonania balkonów z zastosowaniem szkła, stali nierdzewnej i technologii łączników cieplnych ISOKORB zapewnia trwałość i estetykę na wiele lat. Niemieckie systemy REHAU ram okiennych w połączeniu z francuskimi rozwiązaniami wentylacji higrosterowanej AERECO kuchni i łazienek oferuje idealny klimat w mieszkaniu. System izolacji termicznej ścian zewnętrznych wykonany tynkiem hybrydowym (silikonowo-silikatowym) firmy Greinplast gwarantuje podniesienie energooszczędności budynku i trwałości elewacji. Niewątpliwą zaletą są nowoczesne windy OTIS z zastosowaniem odzysku energii gwarantujące szybki i komfortowy dostęp do garażu podziemnego oraz komórek lokatorskich. Własny pasaż handlowo-usługowy, centrum medyczne, apteka, kawiarnia to kolejny atut tej inwestycji, który uzupełnia i porządkuje ulicę Kopisto pod względem architektonicznym i użytkowym.

Warunki Sprzedaży mieszkań:

umowa cywilno prawna z wpłatą 100 % wartości ceny sprzedaży do 14 dni od jej podpisania (inny termin do indywidualnego ustalenia)

Po uregulowaniu całej należności następuje odbiór mieszkania i przeniesienie własności w formie aktu notarialnego.

Inwestycja Apartamenty Zamkowe znajduje się w Rzeszowie, ul. Kopisto 8 (1 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Zamkowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Zamkowe nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce będące stolica województwa podkarpackiego. Położony jest na Podgórzu Rzeszowskim. W skład Rzeszowa wchodzi kilkadziesiąt osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 Maja. W Rzeszowie jest też kilka wieżowców – w 2014 roku oddano do użytku 18-piętrowy apartamentowiec Capital Towers, a w 2015 r. SkyRes Warszawska, 14-piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduje się także rezerwat przyrody Lisia Góra położony nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W mieście znajduje się również wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych, m.in. Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Zamkowe?

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje kilkadziesiąt linii autobusowych, z czego ponad połowa kursuje po mieście a kilkanaście z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy ukraińskiego Lwowa. Około 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Rzeszów-Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Zamkowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Apartamenty Zamkowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kopisto U. Skarbowy 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Zamkowe znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Zamkowe znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w odległości 470 m, Przedszkole Publiczne Nr 34 w odległości 470 m, Szkoła Podstawowa Nr 30 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Zamkowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 400 m znajduje się Millenium Hall, w odległości 490 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Zamkowe w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 18.06.2021

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Rzeszowie

Oferty w Rzeszowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: