Cicha Ciepielowska

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezHDK Invest Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 257 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Miasteczko Wawer etap III(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Falenica, ul. Bysławska (15 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 414 brutto/m2
  Miasteczko Wawer etap III
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 89
  Powierzchnia: 36 - 97 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 18 ofert
  Miasteczko Wawer Sp. z o. o. Sp. k.
 • Wawer Go(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Falenica, ul Przylaszczkowa 17 (14.9 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 600 brutto/m2
  Wawer Go
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 137
  Powierzchnia: 35 - 78 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Acatom Sp. z o.o. Sp.k.
 • Wiślany Klif(2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Falenica, ul. Bysławska 10 (14.2 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 5 110 brutto/m2
  Wiślany Klif
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 127 m2
  Liczba pokoi: 5
  AJ Dom Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Jeśli cenisz sobie spokój, a jednocześnie chcesz korzystać z atrakcji jakie oferuje życie w dużym mieście nasza inwestycja jest idealnym miejscem dla Ciebie. Cicha Ciepielowska to nowoczesny budynek zlokalizowany na warszawskim Wawrze przy ul. Ciepielowskiej.Oferujemy Państwu 60 komfortowych mieszkań o powierzchni od 37 m2 do 130 m2 z balkonami, a na parterze z ogródkami o powierzchni od 25 do 230 m2, komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym. Istnieje możliwość łączenia mieszkań do wielkości do 130m2. Trzypiętrowy budynek wyposażony w wysokiej klasy windy. Obiekt ogrodzony i monitorowany. Oprócz nowoczesnej architektury Cicha Ciepielowska będzie wyróżniać się innowacyjnością i solidnością wykonania.Dodatkowo naszym Klientom oferujemy projekt, wykonanie oraz uruchomienie najnowocześniejszego systemu „Inteligenty Dom” firmy FIBARO. Połączenie urządzeń takich jak czujniki ruchu, czujniki dymu, czujniki otwierania okien i drzwi, ściemniacze światła, wyłączniki gniazdek elektrycznych w spójny system pozwoli ograniczyć zużycie energii. System będzie z Tobą współpracował, poinformuje o ewentualnych zagrożeniach, a Ty będziesz mógł skupić się na pracy i rodzinie. Całością będziesz mógł zarządzać za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub swojego smartfona, również będąc poza domem.

Inwestycja Cicha Ciepielowska znajduje się w Falenicy, ul. Ciepielowska 5 (15.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera HDK Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Cicha Ciepielowska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Cicha Ciepielowska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 67 metrów kwadratowych w cenie od 6 800 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper HDK Invest Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie cena komórki w garażu - 1480 zł/m2, komórka w części mieszkalnej - 3000zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: cena komórki w garażu - 1480 zł/m2, komórka w części mieszkalnej - 3000zł/m2.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: cena 15 000 - 22 000 zł.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, winda, inteligentny dom, własna kotłownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Cicha Ciepielowska

Wawer to zielona dzielnica Warszawy, w której znajdziesz chwilę wytchnienia od zgiełku wielkiego miasta. Bliskość Mazowieckiego Parku Krajobrazowego i licznych tras rowerowych pozwoli cieszyć się aktywnym wypoczynkiem na łonie natury. Inwestycja znajduje się zaledwie 300 m od stacji SKM Warszawa Falenica, co umożliwia dojazd do ścisłego centrum Stolicy w zaledwie 30 minut i to bez stania w korkach, a jednocześnie wycofana od ruchliwej ulicy w teren zielony. Inwestycja powstaje w bezpośredniej bliskości przedszkoli, szkół, sklepów (zaledwie 12 minut do Galerii Ferio Wawer), oraz kina.

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Cicha Ciepielowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Cicha Ciepielowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Falenica.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Cicha Ciepielowska znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 338 "Sosnowa Stacyjka" w odległości 290 m, Zespół Szkół Specjalnych nr 102 w odległości 330 m, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 179 w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Cicha Ciepielowska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego, Przychodnia Rejonowa nr 6 w odległości 320 m, FitMedica – Specjalistyczne Centrum Zdrowia w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Cicha Ciepielowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Caro. Delikatesy, w odległości 370 m znajduje się Piekarnia gruzińska, w odległości 380 m znajduje się U Danusi i Jacka. Serek, mleczko i ciasteczko..

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Cicha Ciepielowska w odległości 270 m znajduje się Aktywna Lady Fitness, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.12.2016

Data aktualizacji: 08.06.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie