Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Sprawdź dlaczego możesz nam zaufać?

RynekPierwotny.pl prezentuje atrakcyjne oferty wprost od deweloperów.

Bez pośredników i bez prowizji

Bez pośredników
i bez prowizji

Nie jesteśmy agencją
nieruchomości.
Prezentujemy najlepsze oferty
bezpośrednio od deweloperów.

Szybka odpowiedź od dewelopera

Szybka odpowiedź
od dewelopera

Na Twoje zapytanie większość
deweloperów odpowie w ciągu godziny.
Niektórzy przedstawią Ci ofertę już
kilka minut po otrzymanym zgłoszeniu.

Precyzyjna wyszukiwarka ofert

Precyzyjna
wyszukiwarka ofert

Używaj wyszukiwarki, a odkryjesz
wiele atrakcyjnych nieruchomości.
Jeśli nie masz czasu skorzystaj z opcji
„Znajdziemy dla Ciebie”.

Cicha Ciepielowska

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez HDK Invest Sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Ceny od: 6 400 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Cicha Ciepielowska dostępne są 4 oferty

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena
59 2 55,70 m2 3
362 050 zł6 500 zł/m2
46 3 67,40 m2 1
451 580 zł6 700 zł/m2
58 3 67,40 m2 3
458 320 zł6 800 zł/m2
21 2 54,00 m2 2
345 600 zł6 400 zł/m2

Jeśli cenisz sobie spokój, a jednocześnie chcesz korzystać z atrakcji jakie oferuje życie w dużym mieście nasza inwestycja jest idealnym miejscem dla Ciebie. Cicha Ciepielowska to nowoczesny budynek zlokalizowany na warszawskim Wawrze przy ul. Ciepielowskiej.

Oferujemy Państwu 60 komfortowych mieszkań o powierzchni od 37 m2 do 130 m2 z balkonami, a na parterze z ogródkami o powierzchni od 25 do 230 m2, komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym. Istnieje możliwość łączenia mieszkań do wielkości do 130m2. Trzypiętrowy budynek wyposażony w wysokiej klasy windy. Obiekt ogrodzony i monitorowany. Oprócz nowoczesnej architektury Cicha Ciepielowska będzie wyróżniać się innowacyjnością i solidnością wykonania.

Dodatkowo naszym Klientom oferujemy projekt, wykonanie oraz uruchomienie najnowocześniejszego systemu „Inteligenty Dom” firmy FIBARO. Połączenie urządzeń takich jak czujniki ruchu, czujniki dymu, czujniki otwierania okien i drzwi, ściemniacze światła, wyłączniki gniazdek elektrycznych w spójny system pozwoli ograniczyć zużycie energii. System będzie z Tobą współpracował, poinformuje o ewentualnych zagrożeniach, a Ty będziesz mógł skupić się na pracy i rodzinie. Całością będziesz mógł zarządzać za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub swojego smartfona, również będąc poza domem.

Inwestycja Cicha Ciepielowska znajduje się w Falenicy, ul. Ciepielowska 5 (15,3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera HDK Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Cicha Ciepielowska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Cicha Ciepielowska pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 54 do 67 metrów kwadratowych w cenie od 6 400 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchniach od 54 do 56 m2 w cenie od 345 600 zł (2 mieszkania),
 • 3-pokojowe o powierzchni 67 m2 w cenie od 451 580 zł (2 mieszkania).

Dla przyszłych mieszkańców deweloper HDK Invest Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

cena komórki w garażu - 1480 zł/m2, komórka w części mieszkalnej - 3000zł/m2

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie: posiada: cena komórki w garażu - 1480 zł/m2, komórka w części mieszkalnej - 3000zł/m2.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: cena 15 000 - 22 000 zł.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, winda, inteligentny dom, własna kotłownia, patio / dziedziniec.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania: aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań: od 54 do 67 m2.
Liczba pokoi: dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 345 600 do 458 320 zł,
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 400 do 6 800 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Cicha Ciepielowska

Wawer to zielona dzielnica Warszawy, w której znajdziesz chwilę wytchnienia od zgiełku wielkiego miasta. Bliskość Mazowieckiego Parku Krajobrazowego i licznych tras rowerowych pozwoli cieszyć się aktywnym wypoczynkiem na łonie natury. Inwestycja znajduje się zaledwie 300 m od stacji SKM Warszawa Falenica, co umożliwia dojazd do ścisłego centrum Stolicy w zaledwie 30 minut i to bez stania w korkach, a jednocześnie wycofana od ruchliwej ulicy w teren zielony. Inwestycja powstaje w bezpośredniej bliskości przedszkoli, szkół, sklepów (zaledwie 12 minut do Galerii Ferio Wawer), oraz kina.

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej. W odległości 300 metrów od inwestycji Cicha Ciepielowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: WARSZAWA FALENICA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Cicha Ciepielowska znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Wawer m.st. Warszawy w odległości 250 m, Przedszkole nr 338 w odległości 300 m, Przedszkole nr 338 w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m Olszanka Cezary, lek. stomatolog, w odległości 250 m Specjalistyczna Poradnia Rodzinna, w odległości 300 m Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego, Przychodnia Rejonowa nr 6.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: SAKABA sushi w odległości 150 m, Blask. Delikatesy. Radomski R. w odległości 200 m, Dobra Winnica w odległości 200 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Aktywna Lady Fitness w odległości 350 m.

Data publikacji: 22 grudnia 2016 13:57

Data aktualizacji: 13 kwietnia 2018 12:14

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Interesuje mnie nieruchomość w tej inwestycji i inne podobne. Chcę otrzymywać od Property Group Sp. z o.o. e-mailem, SMS-em lub telefonicznie więcej informacji na ich temat.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Jana Sebastiana Bacha 26A, 02-743 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 335123, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 50 000 zł, NIP 5213538080. Administratorem danych jest także deweloper, którego nieruchomość jest prezentowana. Moje dane zostaną przekazane do tego dewelopera w celu udzielenia przez niego odpowiedzi na moje zapytanie. W przypadku wyrażenia przeze mnie zainteresowania kredytem administratorem moich danych osobowych będzie także NOTUS Finanse S.A. z siedzibą w Warszawie (00-517), ul. Marszałkowska 76, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000324689, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 500 000 zł, NIP 5252286547. Mam prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Dane będą przetwarzane w celu informowania o zbliżonych do prezentowanej ofertach nieruchomości pojawiających się w portalu, a za dodatkową zgodą również o ofertach kredytów na sfinansowanie zakupu nieruchomości. Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne do otrzymania odpowiedzi na zapytanie i zbliżonych do prezentowanej ofert.

 • HDK INVEST Sp. z o.o.
 • ul. Woronicza 15/69
  02-625 Warszawa

+48 666...

 • HDK INVEST Sp. z o.o.
 • ul. Woronicza 15/69
  02-625 Warszawa

+48 666...

HDK Invest Sp. z o.o.

HDK Invest Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Dziękujemy

document icon

Przekazaliśmy deweloperowi HDK Invest Sp. z o.o. Twoją prośbę o kontakt w sprawie nieruchomości Cicha Ciepielowska

Deweloper skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie

Znajdziemy dla Ciebie