Cicha Ciepielowska

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez HDK Invest Sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 214 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Polana Wawer (2,0 km dalej)

Inwestycja Polana Wawer znajduje się na Nadwiślu, ul. Celulozy (13,3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera MH Construction. Inwestycja Polana Wawer jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 38 lokali mieszkalnych o powierzchni 75 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Warszawa, Wawer, Nadwiśle, ul. Celulozy (13,3 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 4 933 zł/m2

Inwestycja polecana

Polana Wawer
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba Mieszkań: 4
 • Powierzchnia: 75 m2
 • Liczba pokoi: 3
MH Construction
Mieszkania spełniające kryteria

Sosnowa Polana (2,3 km dalej)

Inwestycja Sosnowa Polana znajduje się w Radości, ul. Rozszerzona 17 (14,1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Oaza Development Sp. z o.o.. Inwestycja Sosnowa Polana została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 24 lokale mieszkalne o powierzchniach od 117 do 153 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Wawer, Radość, ul. Rozszerzona 17 (14,1 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Sosnowa Polana
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 9
 • Powierzchnia: 117 - 153 m2
 • Liczba pokoi: 4
Oaza Development Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Draceny (2,4 km dalej)

Inwestycja Draceny znajduje się w Radości, ul. Draceny (13 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Neo Villa Sp. z o.o.. Inwestycja Draceny została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 4 lokale mieszkalne o powierzchni 75 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Warszawa, Wawer, Radość, ul. Draceny (13 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 6 933 zł/m2

Inwestycja polecana

Draceny
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 1
 • Powierzchnia: 75 m2
 • Liczba pokoi: 4
Neo Villa Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Jeśli cenisz sobie spokój, a jednocześnie chcesz korzystać z atrakcji jakie oferuje życie w dużym mieście nasza inwestycja jest idealnym miejscem dla Ciebie. Cicha Ciepielowska to nowoczesny budynek zlokalizowany na warszawskim Wawrze przy ul. Ciepielowskiej.

Oferujemy Państwu 60 komfortowych mieszkań o powierzchni od 37 m2 do 130 m2 z balkonami, a na parterze z ogródkami o powierzchni od 25 do 230 m2, komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym. Istnieje możliwość łączenia mieszkań do wielkości do 130m2. Trzypiętrowy budynek wyposażony w wysokiej klasy windy. Obiekt ogrodzony i monitorowany. Oprócz nowoczesnej architektury Cicha Ciepielowska będzie wyróżniać się innowacyjnością i solidnością wykonania.

Dodatkowo naszym Klientom oferujemy projekt, wykonanie oraz uruchomienie najnowocześniejszego systemu „Inteligenty Dom” firmy FIBARO. Połączenie urządzeń takich jak czujniki ruchu, czujniki dymu, czujniki otwierania okien i drzwi, ściemniacze światła, wyłączniki gniazdek elektrycznych w spójny system pozwoli ograniczyć zużycie energii. System będzie z Tobą współpracował, poinformuje o ewentualnych zagrożeniach, a Ty będziesz mógł skupić się na pracy i rodzinie. Całością będziesz mógł zarządzać za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub swojego smartfona, również będąc poza domem.

Inwestycja Cicha Ciepielowska znajduje się w Falenicy, ul. Ciepielowska 5 (15,3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera HDK Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Cicha Ciepielowska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Cicha Ciepielowska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 67 metrów kwadratowych w cenie od 6 800 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper HDK Invest Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

cena komórki w garażu - 1480 zł/m2, komórka w części mieszkalnej - 3000zł/m2

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada: cena komórki w garażu - 1480 zł/m2, komórka w części mieszkalnej - 3000zł/m2.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: cena 15 000 - 22 000 zł.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, winda, inteligentny dom, własna kotłownia, patio / dziedziniec.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Cicha Ciepielowska

Wawer to zielona dzielnica Warszawy, w której znajdziesz chwilę wytchnienia od zgiełku wielkiego miasta. Bliskość Mazowieckiego Parku Krajobrazowego i licznych tras rowerowych pozwoli cieszyć się aktywnym wypoczynkiem na łonie natury. Inwestycja znajduje się zaledwie 300 m od stacji SKM Warszawa Falenica, co umożliwia dojazd do ścisłego centrum Stolicy w zaledwie 30 minut i to bez stania w korkach, a jednocześnie wycofana od ruchliwej ulicy w teren zielony. Inwestycja powstaje w bezpośredniej bliskości przedszkoli, szkół, sklepów (zaledwie 12 minut do Galerii Ferio Wawer), oraz kina.

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej. W odległości 300 metrów od inwestycji Cicha Ciepielowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: WARSZAWA FALENICA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Cicha Ciepielowska znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Wawer m.st. Warszawy w odległości 250 m, Przedszkole nr 338 w odległości 300 m, Przedszkole nr 338 w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m Olszanka Cezary, lek. stomatolog, w odległości 250 m Specjalistyczna Poradnia Rodzinna, w odległości 300 m Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego, Przychodnia Rejonowa nr 6.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: SAKABA sushi w odległości 150 m, Blask. Delikatesy. Radomski R. w odległości 200 m, Dobra Winnica w odległości 200 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Aktywna Lady Fitness w odległości 350 m.

Data publikacji: 22 grudnia 2016 13:57

Data aktualizacji: 08 czerwca 2018 11:55

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Mieszkania

Gdzie szukasz

Podaj miasto lub dzielnicę

Maksymalna cena nieruchomości

Cena do

Minimalna liczba pokoi

Nie mniej niż

Minimalna powierzchnia

Nie mniej niż

Twoje uwagi

Uwagi

Twoje dane kontaktowe

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o., więcej o ochronie danych

Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu

Dziękujemy

document icon

Przekazaliśmy deweloperowi HDK Invest Sp. z o.o. Twoją prośbę o kontakt w sprawie nieruchomości Cicha Ciepielowska

Deweloper skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie

Znajdziemy dla Ciebie