Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Villa Diamante

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Maślicka, oferowane bezpośrednio przez

Hajto Development Group Sp. z o.o.

Wrocław, Fabryczna, Maślice, ul. Maślicka 165

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 319 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Villa DiamanteVilla Diamante

7 zdjęć

Villa Diamante
Villa Diamante
Villa Diamante
Villa Diamante

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: 8 000 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : cena 20 000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się staw

Opis inwestycji

Villa Diamante to elegancki budynek składający się z pięciu kondygnacji, czterech naziemnych oraz garażu podziemnego. W budynku znajduje się 20 lokali. Do mieszkań zlokalizowanych na parterze przynależą obszerne ogródki, a do tych umieszczonych na wyższych kondygnacjach przestronne balkony. Na każdej z kondygnacji naziemnych zlokalizowane są cztery mieszkania o powierzchni od 30 m2 do 70 m2. Budynek posiada windę, podgrzewany podjazd do garażu oraz wszystkie niezbędne instalacje w tym internetową i telewizyjną. Korytarze i klatki schodowe części wspólnych są bardzo przestronne i wygodne. Budynek będzie ogrodzony oraz wyposażony w videodomofon.

Inwestycja Villa Diamante znajduje się na Maślicach, przy ul. Maślickiej 165 (9,2 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Hajto Development Group Sp. z o.o.

Ze względu na swoje bardzo dobre położenie oraz wysoką jakość wykonania i wykończenia, mieszkania w Villa Diamante doskonale nadają się zarówno jako mieszkania docelowe oraz inwestycja pod wynajem.

Przy samym budynku usytuowany jest przystanek komunikacji miejskiej. Natomiast szkoła, przedszkola, sklepy czy restauracje znajdują się zaledwie kilka czy kilkanaście minut piechotą. Dojazd do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, przystanku tramwajowego czy Stadionu Miejskiego zajmuje jedynie pięć minut.

Miejska Spółka Wrocławskich Inwestycji ogłosiła przetarg na zaprojektowanie linii tramwajowej wzdłuż ulicy Maślickiej oraz jej przebudowę, co w przyszłości znacznie poprawi komunikacje.

Inwestycja Villa Diamante jest aktualnie w trakcie budowy, a planowany termin oddania budynku do użytkowania to III kwartał 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Villa Diamante pozostało na sprzedaż kilkanaście mieszkań o powierzchniach od 45 m2 do 75 m2 w cenie od 5 335zł/ m2.

Dostępne są lokale:

• 2-pokojowe o powierzchniach od 45 do 53 m2 w cenie od 246 246 zł (7 mieszkań),

• 3-pokojowe o powierzchniach od 61 do 65 m2 w cenie od 324 513 zł (4 mieszkania),

• 4-pokojowe o powierzchniach od 66 do 75 m2 w cenie od 351 769 zł (4 mieszkania).

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Hajto Development Group Sp. z o.o. przewidział również:

• miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej

• komórki lokatorskie.

Inwestycja Villa Diamante znajduje się na Maślicach, ul. Maślicka 165 (9.2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Hajto Development Group Sp. z o.o.

Inwestycja Villa Diamante została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Diamante nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Hajto Development Group Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 8 000 zł.

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Diamante?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Diamante mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2353 metrów od inwestycji Villa Diamante znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Stadion.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Diamante znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Diamante znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Łobuziaki w odległości 204 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 w odległości 399 m, szkoła w odległości 457 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Diamante składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 64 m znajduje się Delikatesy Konkret, w odległości 103 m znajduje się Żabka, w odległości 111 m znajduje się Maślickie Delicje.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Diamante w odległości 29 m znajduje się boisko / kort, w odległości 126 m znajduje się boisko / kort, w odległości 415 m znajduje się basen.

Data aktualizacji: 17.01.2019

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023