Villa Diamante

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Maślicka, oferowane bezpośrednio przez Hajto Development Group Sp. z o.o.

Wrocław, Fabryczna, Maślice, ul. Maślicka 165

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 105 ofert w najbliższej okolicy!

Villa Diamante

7 zdjęć

Villa Diamante
Villa Diamante
Villa Diamante
Villa Diamante

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Śliwowa
  od: 6 426 zł/m2

  Osiedle Śliwowa

  INTER-ES Deweloper

  Mieszkanie Maślice, Fabryczna, Wrocław
  ul. Maślicka
  8.6 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 121 m2
  • Mieszkań: 1
  • Pokoje: 5
 • Osiedle Śliwowa etap II
  od: 6 210 zł/m2

  Osiedle Śliwowa etap II

  INTER-ES Deweloper

  Mieszkanie Maślice, Fabryczna, Wrocław
  Aleja Śliwowa
  8.6 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2022
  • Metraż: 65 m2
  • Mieszkań: 1
  • Pokoje: 3
 • Potokowa Apartamenty

  Potokowa Apartamenty

  M3 Invest

  Mieszkanie Maślice, Fabryczna, Wrocław
  ul. Potokowa 39-45
  8.9 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2022
  • Metraż: 60-68 m2
  • Mieszkań: 2
  • Pokoje: 3

Opis Inwestycji

Villa Diamante to elegancki budynek składający się z pięciu kondygnacji, czterech naziemnych oraz garażu podziemnego. W budynku znajduje się 20 lokali. Do mieszkań zlokalizowanych na parterze przynależą obszerne ogródki, a do tych umieszczonych na wyższych kondygnacjach przestronne balkony. Na każdej z kondygnacji naziemnych zlokalizowane są cztery mieszkania o powierzchni od 30 m2 do 70 m2. Budynek posiada windę, podgrzewany podjazd do garażu oraz wszystkie niezbędne instalacje w tym internetową i telewizyjną. Korytarze i klatki schodowe części wspólnych są bardzo przestronne i wygodne. Budynek będzie ogrodzony oraz wyposażony w videodomofon.

Inwestycja Villa Diamante znajduje się na Maślicach, przy ul. Maślickiej 165 (9,2 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Hajto Development Group Sp. z o.o.

Ze względu na swoje bardzo dobre położenie oraz wysoką jakość wykonania i wykończenia, mieszkania w Villa Diamante doskonale nadają się zarówno jako mieszkania docelowe oraz inwestycja pod wynajem.

Przy samym budynku usytuowany jest przystanek komunikacji miejskiej. Natomiast szkoła, przedszkola, sklepy czy restauracje znajdują się zaledwie kilka czy kilkanaście minut piechotą. Dojazd do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, przystanku tramwajowego czy Stadionu Miejskiego zajmuje jedynie pięć minut.

Miejska Spółka Wrocławskich Inwestycji ogłosiła przetarg na zaprojektowanie linii tramwajowej wzdłuż ulicy Maślickiej oraz jej przebudowę, co w przyszłości znacznie poprawi komunikacje.

Inwestycja Villa Diamante jest aktualnie w trakcie budowy, a planowany termin oddania budynku do użytkowania to III kwartał 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Villa Diamante pozostało na sprzedaż kilkanaście mieszkań o powierzchniach od 45 m2 do 75 m2 w cenie od 5 335zł/ m2.

Dostępne są lokale:

• 2-pokojowe o powierzchniach od 45 do 53 m2 w cenie od 246 246 zł (7 mieszkań),

• 3-pokojowe o powierzchniach od 61 do 65 m2 w cenie od 324 513 zł (4 mieszkania),

• 4-pokojowe o powierzchniach od 66 do 75 m2 w cenie od 351 769 zł (4 mieszkania).

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Hajto Development Group Sp. z o.o. przewidział również:

• miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej

• komórki lokatorskie.

Inwestycja Villa Diamante znajduje się na Maślicach, ul. Maślicka 165 (9.2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Hajto Development Group Sp. z o.o.

Inwestycja Villa Diamante została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Diamante nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Hajto Development Group Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 8 000 zł.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: 8 000 zł
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: cena 20 000 zł.
Udogodnienia:
przystosowane dla niepełnosprawnych, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się staw

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Diamante?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Diamante mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Villa Diamante znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Północna.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Diamante składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Delikatesy Konkret, w odległości 380 m znajduje się Hermes, w odległości 410 m znajduje się Chleb - Piekarnia rziemieślnicza.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Diamante w odległości 40 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Basen, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.05.2017
Data aktualizacji: 17.01.2019

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: