Przy Woronicza

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Woronicza, oferowane bezpośrednio przez

Grupo Lar

Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Woronicza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 585 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Przy WoroniczaPrzy Woronicza

6 zdjęć

Przy Woronicza
Przy Woronicza
Przy Woronicza
Przy Woronicza

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • recepcja
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 8 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 76 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

żelbetowa, wylewana monolitycznie, słupowo-płytowa z fragmentami ścian nośnych;

Dach

stropodach pełny, z dwuwarstwowym pokryciem z papy w wybranych częściach z posypką żwirową lub zielony;

Stolarka okienna

f. stolarka okienna: - drewniana lub PVC, - klatki schodowe-przeszklenia w ramie PVC lub ciepłej aluminiowej lub ciepłej stalowej;

Drzwi zewnętrzne

e. stolarka drzwiowa: - drzwi do klatek schodowych – z ciepłych profili aluminiowych lub ciepłych profili stalowych lub ciepłych profili PVC, - drzwi do komór śmietników i pomieszczeń technicznych – stalowe;

Posadzka

- posadzka hali garażowej i pomieszczeń gospodarczych i technicznych – betonowa, - posadzki korytarzy, klatek schodowych oraz części ogólnodostępnych – z płytek gresowych;

Ściany

ściany kondygnacji mieszkalnych: - zewnętrzne osłonowe z pustaków ceramicznych lub silikatowych, z izolacją cieplną, wykończone tynkiem cienkowarstwowym na siatce. W parterach usług możliwy materiał imitujący kamień, - ściany wewnętrzne - z cegły lub pustaków ceramicznych lub silikatowych oraz żelbetowe, - ścianki działowe - murowane z cegły lub pustaków ceramicznych lub silikatowych; wykończenie ścian: - ściany klatek schodowych, pomieszczeń technicznych, ogólnodostępnych i komunikacyjnych - tynk cem.-wap. III kat. z gładzią gipsową lub tynk gipsowy, - malowanie farbą zmywalną;

Instalacje

instalacja wodno-kanalizacyjna: - instalacja wodna - z rur z tworzyw sztucznych prowadzona pod szlichta i po ścianach, - instalacja kanalizacji sanitarnej - z rur z tworzyw sztucznych prowadzona w szachtach i po ścianach, - punkty odbiorcze wod-kan. zabezpieczone korkami, - bez białego montażu i armatury w mieszkaniach; instalacja centralnego ogrzewania: - instalacja z rur z tworzyw sztucznych prowadzona pod szlichta i w ścianach, - grzejniki płytowe z głowicami termostatycznymi, - grzejniki w łazienkach drabinkowe z głowicami termostatycznymi - podejścia do grzejników ze ścian; instalacje elektryczne: - instalacje jednofazowe 230 V - z osprzętem elektrycznym, bez opraw oświetleniowych (punkty oświetleniowe zakończone kostką), - instalacje trójfazowe 380 V- w kuchniach zasilanie do kuchenki elektrycznej; instalacje niskoprądowe: - telefoniczna i telewizyjna - okablowanie doprowadzone do tablicy teletechnicznej TSM w mieszkaniu w przedpokoju, dostarczenie sygnału w gestii operatora, - gniazda abonenckie: komputerowe RJ45 i telefoniczne RJ12, - instalacja domofonowa i dzwonkowa

Wentylacja

wentylacja mieszkań mechaniczna;

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (72 miejsca)
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Przy Woronicza logo

Inwestycja położona jest na Mokotowie przy ulicy Woronicza. Zaletą lokalizacji jest spokojne położenie i łatwa dostępność publicznych środków transportu: autobusu, tramwaju oraz Metra - stacja Wierzbno. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie korzystanie z infrastruktury centrum miasta przy dogodnej komunikacji z miejscem pracy, nauki lub wypoczynku.

Lokalizacja gwarantuje mieszkańcom naszego osiedla bliskość przedszkoli i szkół, sklepów i punktów usługowych, restauracji, przychodni i centrów medycznych. Jedna z najpopularniejszych galerii handlowych: Galeria Mokotów znajduje się w najbliższym sąsiedztwie.

Pierwsze 76 mieszkań będzie gotowych w IV kwartale 2016 roku. Są to mieszkania 1, 2 i 3 pokojowe w dogodnych metrażach i atrakcyjnych cenach. W części parterowej znajdować się będą lokale usługowe.

Inwestycja Przy Woronicza znajduje się na Służewcu, ul. Woronicza (4.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Grupo Lar.

Inwestycja Przy Woronicza została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 76 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 8 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przy Woronicza nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupo Lar przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (72 miejsca)
  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przy Woronicza?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przy Woronicza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1668 metrów od inwestycji Przy Woronicza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wierzbno.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przy Woronicza znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przy Woronicza znajduje się 40 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Świat Dziecka w odległości 242 m, Przedszkole nr 138 w odległości 262 m, Zespół Szkół nr 39 imienia prof. Edmunda Jankowskiego w odległości 265 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przy Woronicza jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Instytut Reumatologii i Kardiologii w odległości 119 m, Stomatologia w odległości 140 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przy Woronicza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 24 m znajduje się Best Seler, w odległości 33 m znajduje się Stokrotka Express, w odległości 79 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przy Woronicza w odległości 310 m znajduje się boisko / kort, w odległości 376 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 390 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 20.07.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: