Przy Woronicza

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupo Lar

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 546 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • MOKO Concept Apartments(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Jana Pawła Woronicza 33a (4.8 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 996/m2
  MOKO Concept Apartments
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 41
  Powierzchnia: 36 - 265 m2
  Liczba pokoi: 2 - 9
  Metropolis Investments
 • Pozytywny Mokotów(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Postępu 25 (5.1 km od centrum Warszawy)
  Pozytywny Mokotów
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 158
  Powierzchnia: 31 - 112 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Yareal Polska Sp. z o. o.
 • Central House(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Domaniewska 47/49 (5.4 km od centrum Warszawy)
  Central House
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 150
  Powierzchnia: 27 - 114 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 107 ofert
  Okam Capital Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Przy Woronicza

Inwestycja położona jest na Mokotowie przy ulicy Woronicza. Zaletą lokalizacji jest spokojne położenie i łatwa dostępność publicznych środków transportu: autobusu, tramwaju oraz Metra - stacja Wierzbno. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie korzystanie z infrastruktury centrum miasta przy dogodnej komunikacji z miejscem pracy, nauki lub wypoczynku.Lokalizacja gwarantuje mieszkańcom naszego osiedla bliskość przedszkoli i szkół, sklepów i punktów usługowych, restauracji, przychodni i centrów medycznych. Jedna z najpopularniejszych galerii handlowych: Galeria Mokotów znajduje się w najbliższym sąsiedztwie.Pierwsze 76 mieszkań będzie gotowych w IV kwartale 2016 roku. Są to mieszkania 1, 2 i 3 pokojowe w dogodnych metrażach i atrakcyjnych cenach. W części parterowej znajdować się będą lokale usługowe.

Inwestycja Przy Woronicza znajduje się na Służewcu, ul. Woronicza (4.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Grupo Lar.

Inwestycja Przy Woronicza została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 76 nowych mieszkań. Budynek posiada od 8 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przy Woronicza pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupo Lar przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (72 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 8 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 76 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
żelbetowa, wylewana monolitycznie, słupowo-płytowa z fragmentami ścian nośnych;
Dach
stropodach pełny, z dwuwarstwowym pokryciem z papy w wybranych częściach z posypką żwirową lub zielony;
Stolarka okienna
f. stolarka okienna: - drewniana lub PVC, - klatki schodowe-przeszklenia w ramie PVC lub ciepłej aluminiowej lub ciepłej stalowej;
Drzwi zewnętrzne
e. stolarka drzwiowa: - drzwi do klatek schodowych – z ciepłych profili aluminiowych lub ciepłych profili stalowych lub ciepłych profili PVC, - drzwi do komór śmietników i pomieszczeń technicznych – stalowe;
Posadzka
- posadzka hali garażowej i pomieszczeń gospodarczych i technicznych – betonowa, - posadzki korytarzy, klatek schodowych oraz części ogólnodostępnych – z płytek gresowych;
Ściany
ściany kondygnacji mieszkalnych: - zewnętrzne osłonowe z pustaków ceramicznych lub silikatowych, z izolacją cieplną, wykończone tynkiem cienkowarstwowym na siatce. W parterach usług możliwy materiał imitujący kamień, - ściany wewnętrzne - z cegły lub pustaków ceramicznych lub silikatowych oraz żelbetowe, - ścianki działowe - murowane z cegły lub pustaków ceramicznych lub silikatowych; wykończenie ścian: - ściany klatek schodowych, pomieszczeń technicznych, ogólnodostępnych i komunikacyjnych - tynk cem.-wap. III kat. z gładzią gipsową lub tynk gipsowy, - malowanie farbą zmywalną;
Instalacje
instalacja wodno-kanalizacyjna: - instalacja wodna - z rur z tworzyw sztucznych prowadzona pod szlichta i po ścianach, - instalacja kanalizacji sanitarnej - z rur z tworzyw sztucznych prowadzona w szachtach i po ścianach, - punkty odbiorcze wod-kan. zabezpieczone korkami, - bez białego montażu i armatury w mieszkaniach; instalacja centralnego ogrzewania: - instalacja z rur z tworzyw sztucznych prowadzona pod szlichta i w ścianach, - grzejniki płytowe z głowicami termostatycznymi, - grzejniki w łazienkach drabinkowe z głowicami termostatycznymi - podejścia do grzejników ze ścian; instalacje elektryczne: - instalacje jednofazowe 230 V - z osprzętem elektrycznym, bez opraw oświetleniowych (punkty oświetleniowe zakończone kostką), - instalacje trójfazowe 380 V- w kuchniach zasilanie do kuchenki elektrycznej; instalacje niskoprądowe: - telefoniczna i telewizyjna - okablowanie doprowadzone do tablicy teletechnicznej TSM w mieszkaniu w przedpokoju, dostarczenie sygnału w gestii operatora, - gniazda abonenckie: komputerowe RJ45 i telefoniczne RJ12, - instalacja domofonowa i dzwonkowa
Wentylacja
wentylacja mieszkań mechaniczna;
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (72 miejsca).
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Przy Woronicza

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przy Woronicza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Przy Woronicza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Maklakiewicza 04.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przy Woronicza znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Anglojęzyczne Przedszkole "READY STEADY GO" w odległości 230 m, Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 22 w Narodowym Instytucie Geriatrii Reumatologii i Rehabilitacji im. prof. dr hab. med. Eleonory Reicher w odległości 310 m, Przedszkole nr 344 w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przy Woronicza jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Instytut Reumatologii i Kardiologii w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przy Woronicza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Top Market, w odległości 270 m znajduje się Minuta 8, w odległości 340 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przy Woronicza w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.02.2015

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie