Przy Woronicza etap III

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Grupo Lar

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1 094 mieszkania w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

MOKO Concept Apartments (128 m dalej)

Inwestycja MOKO Concept Apartments znajduje się na Służewcu, ul. Jana Pawła Woronicza 33a (4,8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Metropolis Investments. Inwestycja MOKO Concept Apartments jest w trakcie przygotowań z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 100 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 36 do 129 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Służewiec, ul. Jana Pawła Woronicza 33a (4,8 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

MOKO Concept Apartments
 • Termin oddania: 2 kw. 2021
 • Liczba mieszkań: 54
 • Powierzchnia: 36 - 129 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 5
Metropolis Investments
Mieszkania spełniające kryteria

Woronicza (178 m dalej)

Inwestycja Woronicza znajduje się na Służewcu, ul. Suwak 14 (4,9 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.. Inwestycja Woronicza jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 97 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 41 do 104 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Służewiec, ul. Suwak 14 (4,9 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Woronicza
 • Termin oddania: 4 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 19
 • Powierzchnia: 41 - 104 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 5
Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

MOKOsfera (302 m dalej)

Inwestycja MOKOsfera znajduje się na Służewcu, ul. Konstruktorska 8 (5,1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Grupo Lar. Inwestycja MOKOsfera jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 267 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 35 do 75 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Służewiec, ul. Konstruktorska 8 (5,1 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 9 200 zł/m2

Inwestycja polecana

MOKOsfera
 • Termin oddania: 3 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 161
 • Powierzchnia: 35 - 75 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Grupo Lar
Mieszkania spełniające kryteria

Inwestycja Przy Woronicza etap III znajduje się na Służewcu, ul. Woronicza (4,8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Grupo Lar.

Inwestycja Przy Woronicza etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 150 nowych mieszkań . Budynek posiada od 4 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przy Woronicza etap III pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 57 do 89 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupo Lar przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne,
 • miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 4 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 150 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne,
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, tv kablowa, winda.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Przy Woronicza etap III

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza. W odległości 100 metrów od inwestycji Przy Woronicza etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: MAKLAKIEWICZA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Przy Woronicza etap III znajduje się 47 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Lejdis Studio Open Space Warszawa w odległości 100 m, Przedszkole nr 344 w odległości 350 m, TEQUESTA - INTERNATIONAL PRESCHOOL AND DAYCARE w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m Poradnictwo Dietetyczne DIET24, w odległości 200 m Home Aroma, w odległości 250 m Energy Fitness Club Mokotów Tylko dla Kobiet.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: KwiatyTESS.pl - Kwiaciarnia Mokotów w odległości 100 m, Minuta 8 w odległości 200 m, PKO BP Agencja w odległości 250 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Fight Club S4 w odległości 150 m, PTStudio w odległości 150 m, Gymnasion Dla Kobiet w odległości 800 m.

Data publikacji: 26 maja 2017 14:42

Data aktualizacji: 01 maja 2019 01:00

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z Grupo Lar

Dni Warszawy

Dni Warszawy

Małe i średnie M – najczęściej wybierane mieszkanie

Małe i średnie M – najczęściej wybierane mieszkanie