Inwestycja Ptasia

Oferta archiwalna

Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Ptasia

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 749 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Inwestycja Ptasia

14 zdjęć

Inwestycja Ptasia
Inwestycja Ptasia
Inwestycja Ptasia
Inwestycja Ptasia

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2009 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 74 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Ostatnie Mieszkania w Super Cenach – Zapraszamy Na Negocjacje Do Biura Sprzedaży

Inwestycja zlokalizowana jest u zbiegu ulic Ptasiej i Proletariackiej w Łodzi. Nieruchomość opisana jest w KW LD1M /00035721/2 ( działka nr 103/1;104/1;105/1, obręb P-29) o pow. 3191 m2. W sąsiedztwie Park im. J. Poniatowskiego, gimnazjum , liceum. Opis Budynku Obiekt zaprojektowano jako 2- klatkowy, 5-cio kondygnacyjny, z parkingiem podziemnym mającym wjazd od ul. Ptasiej. Mieszkania znajdują się na kondygnacjach od 1 do 5. Komunikację pionową stanowią klatki schodowe i windy od poziomu parkingu podziemnego do ostatniej kondygnacji mieszkalnej. Łączna powierzchnia obiektu wynosi 5602,3 m2w tym powierzchnia mieszkań 4468,8 m2parking podziemny 1099,3 m2garaże 34,2 m2liczba mieszkań 74 szt.liczba miejsc postojowych i garaży 74 szt. + 3 szt. miejsc postojowych dla motocykli. Konstrukcję poniżej poziomu terenu stanowi układ monolityczny ściana-płyta-słup. Kondygnacje mieszkalne – ściany murowane.Ściany osłonowe murowane, ocieplone styropianem z zewnętrzną strukturalną wyprawą klasy BAUMIT. Elementy komunikacji pionowej – żelbetowe monolityczne.Ścianki działowe murowane.Stropy gęstożebrowe firmy “RECTOR”.Standard wykończenia Mieszkania – podłogi – wylewka (również na loggiach, balkonach i tarasach) – tynki ścian i sufitów – gipsowe – okna – PCV – parapety – aglomarmur – drzwi do mieszkań – metalowe antywłamaniowe Nie montuje się – drzwi wewnętrznych, urządzeń sanitarnych z bateriami, kuchni, zlewozmywaków Instalacja wewnętrzna C.O. – wykonana w pełni z grzejnikami typu Purmo (w łazienkach drabinkowe) wraz z opomiarowaniem. Instalacja wod-kan – w zakresie wyjść z szachtów (z wodomierzami)Instalacja elektryczna – z gniazdami i wyłącznikami. UWAGA – budynek nie będzie podłączony do sieci gazowej.Mieszkania zlokalizowane na parterze, zaopatrzone w rolety od strony ulic oraz szyby antywłamaniowe od strony patio. Budynek przyłączony będzie do: 1.    sieci C.O. – Łódzki Zespół Elektrociepłowni.2.    sieci energetycznej – ŁZE3.    sieci wod-kan ŁZWiK4.    telefonicznej (internet – TP SA)5.    telewizji kablowej (internet) Obiekt wyposażony jest w instalację wewnętrzną umożliwiającą korzystanie z mediów.Ponadto posiada system wentylacji grawitacyjnej oraz system domofonowy.Parking podziemny zwentylowany za pomocą układu wentylacji mechanicznej, nie dostosowany do parkowania samochodów z instalacją na płynny gaz.Drogi, podjazdy z kostki betonowej. Na płycie stropowej parkingu oraz na części dachów urządzony jest teren zielony. Nieruchomość jest ogrodzona.

Inwestycja Inwestycja Ptasia znajduje się w Starym Polesiu, ul. Ptasia (1.8 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez GRUPA UNIBUD .

Inwestycja Inwestycja Ptasia została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2009 roku.

Cały projekt składa się z 74 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja Ptasia nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców GRUPA UNIBUD przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Inwestycja Ptasia?

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja Ptasia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Inwestycja Ptasia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jana Pawła II - Wróblewskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Inwestycja Ptasia znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja Ptasia znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Społeczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Józefa Poniatowskiego Towarzystwa Oświatowego "Edukacja" w Łodzi w odległości 570 m, Szkoła Muzyczna I stopnia Towarzystwa Oświatowego "Edukacja" w odległości 570 m, Kurs Instrumentalny przy Towarzystwie Oświatowym "Edukacja" w odległości 570 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja Ptasia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Kaufland, w odległości 380 m znajduje się Pasaż Łódzki, w odległości 410 m znajduje się Auchan.

Data aktualizacji: 16.02.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Starym Polesiu

Oferty w Starym Polesiu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: