Sokółka Zielenisz

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Sokółka Zielenisz dostępne są 22 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
SZ/19/40
1
84,64 m²
4
SZ/20/53
1
73,45 m²
4
SZ/20/55
1
88,61 m²
4
SZ/23A/13
1
113,59 m²
4
SZ/23A/14
1
75,42 m²
4
SZ/23A/15
1
113,72 m²
4
SZ/23B/31
1
71,37 m²
4
SZ/23B/32
1
67,81 m²
4
SZ/23B/33
1
115,41 m²
4
SZ/23B/34
1
89,77 m²
4
SZ/23B/35
1
66,39 m²
4
SZ/23B/36
1
77,17 m²
4
SZ/23B/37
1
105,69 m²
4
SZ/23B/38
1
103,18 m²
4
SZ/23B/39
1
64,02 m²
4
SZ/24/47
1
137,46 m²
4
SZ/24/51
1
68,43 m²
4
SZ/24/52
1
66,64 m²
4
SZ/21/51
2
55,53 m²
4
SZ/21/54
3
50,15 m²
4
SZ/22/42
3
70,85 m²
3
SZ/21/53
4
74,31 m²
4

Opis Inwestycji

SOKÓŁKA ZIELENISZSokółka Zielenisz to osiedle, które rozbudowuje się w samym centrum dzielnicy Chwarzno-Wiczlino, zajmując malowniczy teren nad zielonym jarem. Ta wyjątkowa przestrzeń jest otoczona parkową zielenią, a sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego sprzyja spacerom czy uprawianiu sportów. Sokółka Zielenisz jest oddalona od centrum Gdyni około 7 km. Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana (7 linii autobusowych) i leży niedaleko obwodnicy Trójmiasta.KAMERALNA ZABUDOWANa osiedlu przeważa niska zabudowa ze spadzistymi dachami. Budynki są często wyniesione ponad teren uliczek. Przyjazna mała architektura i bogata zieleń tworzą kameralny charakter Sokółki. To także zielone dziedzińce z placami zabaw dla dzieci, starannie dopracowane detale i przyjazna architektura.TEREN REKREACYJNY – ZILEONA DOLINAZielona Dolina to częściowo zadrzewiony duży teren rekreacyjny wyposażony w różne sprzęty i zabawki. Są tam skwery wypoczynkowe, place zabaw przeznaczone dla różnych grup wiekowych, linarium, tyrolka oraz strefa fitness.MIESZKANIAMieszkania w Sokółce Zielenisz to przestronne powierzchnie o funkcjonalnych układach, dysponujące ponadnormatywnymi przeszkleniami zapewniającymi bardzo dobre nasłonecznienie i eksponującymi malownicze widoki na okolicę. Mieszkania posiadają tarasy, balkony lub ogródki. W ofercie można znaleźć lofty - dwupoziomowe lokale z antresolą.BOGATA INFRASTRUKTURAWiększość osiedlowych sklepów i usług a także przedszkola, przychodnia, boiska i komisariat policji skupione są przy wjeździe na teren Sokółki. Planowana rozbudowa osiedla zakłada powstanie nowych lokali handlowo-usługowych u zbiegu ulic Staniszewskiego i Zaruskiego. Zostaną tam wybudowane cztery budynki z reprezentacyjną dominantą.

Inwestycja Sokółka Zielenisz znajduje się na Chwarznie-Wiczlinie, ul. Staniszewskiego (6.9 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera Grupa Inwestycyjna Hossa S.A..

Inwestycja Sokółka Zielenisz została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 550 nowych mieszkań w tym 13 lokali typu penthouse, 10 lokali typu apartament, znajdujących się w 11 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sokółka Zielenisz pozostały na sprzedaż 22 mieszkania o powierzchniach od 50 do 137 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 64 do 137 m2 (18 mieszkań)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 56 m2 (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 50 do 71 m2 (2 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 74 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa Inwestycyjna Hossa S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 11 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 550 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
INFRASTRUKTURA NA PIĄTKĘ Sokółka Zielenisz to osiedle przyjazne mieszkańcom. Na jego terenie znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, bezpieczne place zabaw i idealna do jazdy zimą na sankach, oświetlona górka. Dobrze oświetlone ścieżki oraz ciągi piesze dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych stanowią komfort zamieszkiwania na co dzień. W najbliższej okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie, gabinety lekarskie i delikatesy. 300 metrów od osiedla usytuowana jest pętla autobusowa, z której mieszkańcy szybko i wygodnie dotrą do centrum miasta. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze drogowej możliwy jest szybki dojazd do dowolnego miejsca w Trójmieście. MIESZKANIA NA MIARĘ POTRZEB Mieszkania w Sokółce to funkcjonalne przestrzenie mieszkalne. Wszystkie posiadają wnęki lub miejsca na szafy w holach i pokojach. Większość z nich wyposażona jest w dobrze doświetlone kuchnie, a także dodatkowe toalety lub łazienki. Większe mieszkania zaprojektowane zostały z uwzględnieniem powierzchni przeznaczonych na garderoby oraz z wyrażnie zaznaczonym strefowaniem na część dzienną i nocną. Niekonwencjonalne wnętrza z indywidualnymi możliwościami aranżacyjnymi zapewniają 2 poziomowe lofty. ŚWIATŁO I ZIELEŃ Mieszkania w Sokółce dysponują przestronnymi tarasami i balkonami, a na parterze ogródkami. Ponadnormatywne przeszklenia znakomicie doświetlają wnętrza. Zieleń dziedzińców, malowniczo ukształtowany teren, a także bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego sprawiają, że mieszkanie w Sokółce to czysta przyjemność. BEZPIECZEŃSTWO MIESZKAŃCÓW Place zabaw i ciągi komunikacyjne oraz podziemne hale garażowe objęte są monitoringiem. Mieszkańcy Sokółki mogą więc być spokojni o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, morze.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 22 mieszkania w tym.
Powierzchnie mieszkań:od 50 do 137 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Sokółka Zielenisz

CHWARZNO-WICZLINO Chwarzno-Wiczlino jest największą dzielnicą Gdyni pod względem powierzchni: zajmuje powyżej 25 kilometrów kwadratowych. Mieszka tu około 12 000 osób. Gęstość zaludnienia pod koniec 2018 roku wynosiła 465 osób na kilometr kwadratowy. W ostatnich latach – oprócz domów jednorodzinnych i zabudowy szeregowej – w tej części Gdyni powstają także kilkupiętrowe bloki. Na terenie Chwarzna-Wiczlina sukcesywnie realizowane są nowe rozwiązania drogowe, tereny rekreacyjne, placówki edukacyjne oraz lokale usługowo-handlowe. Obecnie Chwarzno-Wiczlino jest najchętniej wybieranym miejscem do zamieszkania na terenie Gdyni. Około 50% powierzchni dzielnicy stanowi Trójmiejski Park Krajobrazowy. Komunikacja Po Chwarznie-Wiczlinie kursują autobusy: dzienne (5 linii), nocny oraz wewnątrzdzielnicowy. Dojazd do centrum miasta zwykle zajmuje dwadzieścia kilka minut. Na przykład z przystanku Chwarzno Sokółka do przystanku Gdynia Dworzec Główny PKP dojedziemy w około 30 minut. W ok. 15 minut dotrzemy z przystanku Filipkowskiego przy osiedlu Wiczlino-Ogród do przystanku Pomorskiej Kolei Miejskiej (PKM), skąd można z łatwością dostać się do Gdyni Głównej, Gdańska Wrzeszcza czy lotniska w Gdańsku Rębiechowie. Planowane nowe inwestycje drogowe oraz usprawnienia w komunikacji miejskiej przyczynią się do rosnącej dostępności komunikacyjnej dzielnicy. Dojazd do śródmieścia Gdyni zmodernizowaną ulicą Chwarznieńską znacząco przyśpieszy planowana obwodnica Witomina, a realizacja Trasy Kaszubskiej wraz z nowymi węzłami komunikacyjnymi oznacza jeszcze lepsze połączenie Chwarzna-Wiczlina z dzielnicami Gdańska i Sopotem. Edukacja W Chwarznie-Wiczlinie funkcjonuje wiele placówek edukacyjnych. Z myślą o dzieciach i młodzieży przygotowana została infrastruktura obejmująca żłobki, przedszkola oraz szkoły. Nowo otwarte przy ul. Wiczlińskiej Liceum Ogólnokształcące nr XVII, jako jedyne w Polsce będące w gronie Microsoft Showcase School! Ponadto placówka dysponuje biblioteką, czytelnią oraz kompleksem boisk sportowych, a w drugim etapie rozbudowy inwestycji ma powstać kryta pływalnia, Sklepy i usługi W dzielnicy istnieje wiele lokali handlowych, usługowych, gastronomicznych, placówek zdrowia, obiektów sportowych i jednostek oświaty. Powstanie kolejnych inwestycji, w tym m.in. ośrodka kulturalnego z mediateką, odpowiadających na potrzeby mieszkańców jest wpisane w plany rozwoju dzielnicy.

Chwarzno-Wiczlino jest zdecydowanie największą dzielnicą Gdyni pod względem powierzchni: zajmuje aż 27,93 kilometra kwadratowego. Mieszka tu około 7 750 osób. Gęstość zaludnienia jest najniższa w Gdyni – pod koniec 2011 roku wynosiła zaledwie 278 osób na kilometr kwadratowy. W skład dzielnicy wchodzą dwie dawne wsie – Chwarzno i Wiczlino. Do dzisiaj ten obszar zachował wiejski charakter. W ostatnich latach – oprócz domów jednorodzinnych i zabudowy szeregowej – w tej części Gdyni powstały kilkupiętrowe bloki (zwłaszcza w Chwarznie). Zgodnie z przewidywaniami, dzielnica jeszcze długo będzie atrakcyjnym terenem pod nowe nieruchomości. Każdy, kto wybierze mieszkanie na przedmieściu Gdyni, może się czuć jak na spokojnej wsi, a jednocześnie mieć blisko do pracy. Wokół zabudowań są pola uprawne, lasy i łąki. Dzielnica leży na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Komunikacja

Po Chwarznie-Wiczlinie kursują autobusy. Dojazd do centrum miasta zwykle zajmuje dwadzieścia kilka minut. Na przykład z przystanku Chwarzno-Apollina do przystanku Gdynia Dworzec Główny PKP dojedziemy w 23–25 minut. Z przystanku Wiczlino-Skrzyżowanie – w 27 –32 minuty (jeśli po drodze przesiądziemy się do pociągu Szybkiej Kolei Miejskiej).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sokółka Zielenisz mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Sokółka Zielenisz znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bryla.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sokółka Zielenisz znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 58 w odległości 330 m, Niepubliczne Przedszkole Artystyczne FANTAZJA w odległości 380 m, SOLUTION Szkolenia w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sokółka Zielenisz składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Misiek, w odległości 260 m znajduje się Piekarnia, w odległości 270 m znajduje się Koszyczek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sokółka Zielenisz w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 190 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 12.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie