Sokółka Zielenisz

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Sokółka Zielenisz dostępne są 33 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
1
77 m2
3
1
79 m2
3
1
84 m2
3
1
85 m2
3
3
66 m2
3
3
66 m2
2
3
76 m2
Parter
3
67 m2
Parter
3
66 m2
1
3
76 m2
1
3
67 m2
1
3
66 m2
2
3
76 m2
2
3
67 m2
2
3
74 m2
Parter
3
74 m2
1
3
63 m2
Parter
3
65 m2
Parter
3
68 m2
2
4
83 m2
1
4
81 m2
2
4
81 m2
1
4
90 m2
1
4
79 m2
1
4
86 m2
1
4
85 m2
Parter
4
85 m2
1
4
85 m2
2
4
79 m2
1
4
79 m2
2
4
84 m2
1
4
79 m2
2
4
84 m2
2

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Sokółka Zielenisz to ulubione osiedle gdynian, które rozbudowuje się w samym centrum dzielnicy Gdyni Zachód, zajmując malowniczy teren nad zielonym jarem, połączony z TPK pieszymi ścieżkami.Sokółka Zielenisz to miejska przestrzeń do zamieszkania, otoczona parkową zielenią. Kameralna zabudowa wyniesiona ponad teren osiedlowych uliczek, z zaplanowanymi przy wjeździe lokalami usługowo–handlowymi, prowadzi do centrum osiedla – malowniczego, zielonego jaru z zagospodarowaną ścieżką pieszo – rowerową do lasu oraz terenem rekreacyjnym i wypoczynkowym.Mieszkania w Sokółce Zielenisz to przestronne powierzchnie o funkcjonalnych układach, dysponujące ponadnormatywnymi przeszkleniami zapewniającymi bardzo dobre nasłonecznienie i eksponującymi malownicze widoki na okolicę. To także zielone dziedzińce z placami zabaw dla dzieci, starannie dopracowane detale, przyjazna architektura oraz naturalne i energooszczędne materiały wykończeniowe.W ofercie znajduje się szeroki wybór powierzchni zarówno tych rodzinnych z kilkoma sypialniami, jak i doskonałych na pierwsze mieszkanie. Dla ceniących niebanalną przestrzeń mieszkalną, kreowaną według własnych upodobań w ofercie Sokółki Zielenisz znalazły się również lofty – mieszkania dwupoziomowe położone na najwyższych kondygnacjach.

Inwestycja Sokółka Zielenisz znajduje się na Chwarznie-Wiczlinie, ul. Staniszewskiego (6.9 km od centrum Gdyni), jest realizowana przez dewelopera Grupa Inwestycyjna Hossa S.A..

Inwestycja Sokółka Zielenisz jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 550 nowych mieszkań w tym 13 lokali typu penthouse, 10 lokali typu apartament, znajdujących się w 11 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sokółka Zielenisz pozostały na sprzedaż 33 mieszkania o powierzchniach od 63 do 90 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 77 do 85 m2 (4 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 63 do 76 m2 (15 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 79 do 90 m2 (14 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa Inwestycyjna Hossa S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 11 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 550 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
INFRASTRUKTURA NA PIĄTKĘ Sokółka Zielenisz to osiedle przyjazne mieszkańcom. Na jego terenie znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, bezpieczne place zabaw i idealna do jazdy zimą na sankach, oświetlona górka. Dobrze oświetlone ścieżki oraz ciągi piesze dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych stanowią komfort zamieszkiwania na co dzień. W najbliższej okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie, gabinety lekarskie i delikatesy. 300 metrów od osiedla usytuowana jest pętla autobusowa, z której mieszkańcy szybko i wygodnie dotrą do centrum miasta. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze drogowej możliwy jest szybki dojazd do dowolnego miejsca w Trójmieście. MIESZKANIA NA MIARĘ POTRZEB Mieszkania w Sokółce to funkcjonalne przestrzenie mieszkalne. Wszystkie posiadają wnęki lub miejsca na szafy w holach i pokojach. Większość z nich wyposażona jest w dobrze doświetlone kuchnie, a także dodatkowe toalety lub łazienki. Większe mieszkania zaprojektowane zostały z uwzględnieniem powierzchni przeznaczonych na garderoby oraz z wyrażnie zaznaczonym strefowaniem na część dzienną i nocną. Niekonwencjonalne wnętrza z indywidualnymi możliwościami aranżacyjnymi zapewniają 2 poziomowe lofty. ŚWIATŁO I ZIELEŃ Mieszkania w Sokółce dysponują przestronnymi tarasami i balkonami, a na parterze ogródkami. Ponadnormatywne przeszklenia znakomicie doświetlają wnętrza. Zieleń dziedzińców, malowniczo ukształtowany teren, a także bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego sprawiają, że mieszkanie w Sokółce to czysta przyjemność. BEZPIECZEŃSTWO MIESZKAŃCÓW Place zabaw i ciągi komunikacyjne oraz podziemne hale garażowe objęte są monitoringiem. Mieszkańcy Sokółki mogą więc być spokojni o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, morze.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 33 mieszkania w tym.
Powierzchnie mieszkań:od 63 do 90 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Sokółka Zielenisz

Chwarzno-Wiczlino jest zdecydowanie największą dzielnicą Gdyni pod względem powierzchni: zajmuje aż 27,93 kilometra kwadratowego. Mieszka tu około 7 750 osób. Gęstość zaludnienia jest najniższa w Gdyni – pod koniec 2011 roku wynosiła zaledwie 278 osób na kilometr kwadratowy. W skład dzielnicy wchodzą dwie dawne wsie – Chwarzno i Wiczlino. Do dzisiaj ten obszar zachował wiejski charakter. W ostatnich latach – oprócz domów jednorodzinnych i zabudowy szeregowej – w tej części Gdyni powstały kilkupiętrowe bloki (zwłaszcza w Chwarznie). Zgodnie z przewidywaniami, dzielnica jeszcze długo będzie atrakcyjnym terenem pod nowe nieruchomości. Każdy, kto wybierze mieszkanie na przedmieściu Gdyni, może się czuć jak na spokojnej wsi, a jednocześnie mieć blisko do pracy. Wokół zabudowań są pola uprawne, lasy i łąki. Dzielnica leży na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Komunikacja

Po Chwarznie-Wiczlinie kursują autobusy. Dojazd do centrum miasta zwykle zajmuje dwadzieścia kilka minut. Na przykład z przystanku Chwarzno-Apollina do przystanku Gdynia Dworzec Główny PKP dojedziemy w 23–25 minut. Z przystanku Wiczlino-Skrzyżowanie – w 27 –32 minuty (jeśli po drodze przesiądziemy się do pociągu Szybkiej Kolei Miejskiej).

W odległości 150 metrów od inwestycji Sokółka Zielenisz znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Chwarzno Sokółka.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Sokółka Zielenisz znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Fantazja - Niepubliczne Przedszkole Artystyczne w odległości 50m, Punkt przedszkolny Ence-Pence w odległości 250m, Punkt przedszkolny Dżungla w odległości 250m.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 1300 m znajduje się onedayART, w odległości 1350 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. Św. Urszuli Ledóchowskiej.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 23.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie