Patio Róży

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Staniszewskiego, oferowane bezpośrednio przez Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. Staniszewskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 239 ofert w najbliższej okolicy!

Patio Róży

12 zdjęć

Patio Róży
Patio Róży
Patio Róży
Patio Róży

Najbliższe inwestycje

 • Sokółka Zielenisz

  Sokółka Zielenisz

  Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

  Mieszkanie Chwarzno-Wiczlino, Gdynia
  ul. Staniszewskiego
  6.9 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 40-101 m2
  • Mieszkań: 150
  • Pokoje: 2-4
 • Sokółka Kamrowskiego
  od: 8 668 zł/m2

  Sokółka Kamrowskiego

  Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

  Mieszkanie Chwarzno-Wiczlino, Gdynia
  ul. Jana Kamrowskiego
  7.3 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2024
  • Metraż: 42-91 m2
  • Mieszkań: 38
  • Pokoje: 2-4
 • Wiczlino-Ogród

  Wiczlino-Ogród

  Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

  Mieszkanie Chwarzno-Wiczlino, Gdynia
  ul. Wiczlińska
  8.2 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 28-96 m2
  • Mieszkań: 51
  • Pokoje: 1-4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • ochrona całodobowa
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Opis Inwestycji

Po słonecznej stronie Gdyni.Patio położone jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdynia Zachód.Dobre skomunikowanie tego kameralnego kompleksu mieszkaniowego zapewnia jego mieszkańcom łatwy i szybki dojazd do centrum Gdyni, Sopotu i Gdańska.

Teren Patio otoczony jest niską, willową zabudową i harmonijnie łączy się z jarem Potoku Wiczlińskiego.Wpływa to na niepowtarzalny charakter widokowy mieszkań w Patio – nawet z dolnych kondygnacji.

Otoczone przyrodą Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego osiedle stanowi idealną bazę dla rodzinnej rekreacji i aktywnego wypoczynku.

Z widokiem na przyszłość. Zabudowę stanowią trzykondygnacyjne atrialnie usytuowane budynki rozdzielone przestronnymi wewnętrznymi dziedzińcami.

Zamknięte dla ruchu kołowego, ogrodzone patia stanowić będą prywatne przestrzenie odpoczynku i bezpiecznej zabawy najmłodszych mieszkańców kompleksu.

Architektura i wzajemne usytuowanie budynków w połączeniu z niską zabudową okolicy zapewni ich mieszkańcom nieskrępowany widok na otaczająca przyrodę.

Obszerne tarasy i balkony oraz duże przeszklenia mieszkań dopełniają ich walorów widokowych.

Inwestycja Patio Róży znajduje się na Chwarznie-Wiczlinie, ul. Staniszewskiego (6.9 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Inwestycja Patio Róży została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 530 nowych mieszkań znajdujących się w 8 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Patio Róży nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Inwestycyjna Hossa S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 530 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

ROZLEGŁE WIDOKI Architektura osiedla zapewnia mieszkańcom malownicze widoki na otaczającą przyrodę niezależnie od tego czy podziwiają je z przydomowego ogródka czy przestronnego tarasu na najwyższej kondygnacji. Rozległe łąki i jednorodzinna zabudowa to bezpośrednie otoczenie kompleksu. BEZPIECZNE PATIA Ogrodzone i dostępne tylko dla mieszkańców dziedzińce o charakterze ogrodów, posiadają place zabaw dla dzieci, eleganckie strefy wypoczynku ze stolikami i ławkami oraz nowoczesne, zadaszone wiaty rowerowe. SZLACHETNE MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE Patio wyróżniają stylowe wykończenia części wspólnych oraz jakość wykorzystywanych materiałów. Elewacje pokryto tu eleganckimi klinkierowymi okładzinami i drewnem. Balustrady balkonów wykończone zostały szkłem i aluminium, natomiast przydomowe ogródki zyskały gustowne, drewniane przepierzenia. RÓŻANE OGRODY Pachnące ogrody wypełnione kwiatami to miejsce o wyjątkowych walorach estetycznych, w których z przyjemnością można oddać się relaksowi bez względu na porę dnia. Po zmroku ich przemyślane podświetlenie sprawia, że zyskują zupełnie inny, magiczny wymiar sprzyjający romantycznym spacerom.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, morze

Lokalizacja inwestycji

Już dziś działają tu przedszkola, szkoły (podstawowe i gimnazjum), placówki służby zdrowia, liczne punkty handlowe i usługowe. Sprawnie funkcjonuje komunikacja miejska. Dowiedz się więcej o Gdyni Zachód na www.gdyniazachod.pl

Chwarzno-Wiczlino jest zdecydowanie największą dzielnicą Gdyni pod względem powierzchni: zajmuje aż 27,93 kilometra kwadratowego. Mieszka tu około 7 750 osób. Gęstość zaludnienia jest najniższa w Gdyni – pod koniec 2011 roku wynosiła zaledwie 278 osób na kilometr kwadratowy. W skład dzielnicy wchodzą dwie dawne wsie – Chwarzno i Wiczlino. Do dzisiaj ten obszar zachował wiejski charakter. W ostatnich latach – oprócz domów jednorodzinnych i zabudowy szeregowej – w tej części Gdyni powstały kilkupiętrowe bloki (zwłaszcza w Chwarznie). Zgodnie z przewidywaniami, dzielnica jeszcze długo będzie atrakcyjnym terenem pod nowe nieruchomości. Każdy, kto wybierze mieszkanie na przedmieściu Gdyni, może się czuć jak na spokojnej wsi, a jednocześnie mieć blisko do pracy. Wokół zabudowań są pola uprawne, lasy i łąki. Dzielnica leży na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Komunikacja

Po Chwarznie-Wiczlinie kursują autobusy. Dojazd do centrum miasta zwykle zajmuje dwadzieścia kilka minut. Na przykład z przystanku Chwarzno-Apollina do przystanku Gdynia Dworzec Główny PKP dojedziemy w 23–25 minut. Z przystanku Wiczlino-Skrzyżowanie – w 27 –32 minuty (jeśli po drodze przesiądziemy się do pociągu Szybkiej Kolei Miejskiej).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Patio Róży?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Patio Róży mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Patio Róży znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chwarzno Sokółka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Patio Róży znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Patio Róży znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 58 w odległości 320 m, Punkt Przedszkolny Dżungla w odległości 370 m, Niepubliczne Przedszkole Artystyczne FANTAZJA w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Patio Róży składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 470 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Patio Róży w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 190 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: