Osiedle Wiślanych Pól

Mieszkania na sprzedaż ul. Wiślanych Pól, oferowane bezpośrednio przez Grupa Budeko

Warszawa, Wawer, Falenica, ul. Wiślanych Pól 6
Osiedle Wiślanych Pól

5 zdjęć

Osiedle Wiślanych Pól
Osiedle Wiślanych Pól
Osiedle Wiślanych Pól
Osiedle Wiślanych Pól

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Wiślanych Pól dostępna jest 1 oferta

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
6
3
107,47 m²
1

Opis Inwestycji

Osiedle Wiślanych Pól logo

Ekologiczne apartamenty przy ul. Wiślanych Pól w Warszawie gwarantują wyjątkowo przytulny klimat, w którym żyje się niezwykle komfortowo. Na przyszłych mieszkańców czeka sześć funkcjonalnych apartamentów. Trzy mieszkania na parterze mają powierzchnię 64 m² i indywidualne ogródki. Trzy apartamenty dwukondygnacyjne na piętrze dysponują powierzchnią 107,50 m². Każdy z nich ma dodatkowo taras o powierzchni minimum 30 m². Ogródki i tarasy umożliwiają relaks na świeżym powietrzu. To także doskonałe miejsce spotkań z bliskimi i zabaw z dziećmi. Apartamenty mają bardzo przestronne, pełne słońca wnętrza. Ich projekty zostały przygotowane tak, by gwarantować komfort i prywatność każdemu domownikowi.

Budynek został stworzony w sposób nowoczesny i przyjazny naturze. Wyróżniają go ekologiczne rozwiązania, wysokiej klasy materiały oraz innowacyjne technologie. Wszystko to składa się na wieloletnie bezproblemowe użytkowanie, a także niskie koszty utrzymania. W każdym apartamencie znajduje się wydajne ogrzewanie gazowe, które w połączeniu z doskonała izolacją termiczna pozwala efektywnie zoptymalizować wysokość rachunków. Do dyspozycji mieszkańców jest podziemny parking, w którym znajduje się 12 miejsc parkingowych i 3 komórki lokatorskie. Teren, na którym znajduje się inwestycja jest ogrodzony i monitorowany, co gwarantuje bezpieczeństwo. Osiedle Wiślanych Pól to doskonały wybór dla rodzin z dziećmi, młodych małżeństw, a także osób starszych, które poszukują wyjątkowo spokojnego, komfortowego miejsca do życia.

Inwestycja Osiedle Wiślanych Pól znajduje się w Falenicy, ul. Wiślanych Pól 6 (14.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Grupa Budeko.

Inwestycja Osiedle Wiślanych Pól została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Wiślanych Pól w sprzedaży jest 1 nowe mieszkanie o powierzchni 107 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

  • 3-pokojowe o powierzchni 107 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Budeko przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (12 miejsc)

W inwestycji znajdują się 3 komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 6 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada (3)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (12 miejsc).
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępny jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań:
107 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja jest zlokalizowana przy ul. Wiślanych Pól 6 w Warszawie, tuż obok Wału Miedzeszyńskiego, 1,5 km od Południowej Obwodnicy Warszawy, która zapewnia szybkie połączenie z Wilanowem czy Ursynowem. Do centrum stolicy można dotrzeć w ok. 20 minut. To znakomite rozwiązanie dla osób pracujących i uczących się w sercu miasta lub jego południowo-wschodniej części. Wszystkie niezbędne na co dzień lokalizacje znajdują się niedaleko apartamentów. Wygodnie można korzystać z galerii handlowych, parku wodnego, klubów fitness i wielu atrakcji dla całej rodziny. Nie brakuje również rozległych terenów zielonych, idealnych dla spacerowiczów, biegaczy czy rowerzystów. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla, w odległości ok. 100 metrów, znajduje się przystanek autobusowy (linia 213), nieco dalej zlokalizowany jest sklep Netto, w którym wygodnie można zrobić codzienne zakupy. Bardzo blisko jest również do szkoły podstawowej oraz przedszkola, co zapewni komfort rodzicom i ich pociechom. Krótki spacer dzieli mieszkańców od parku Natura 2000 i szlaków spacerowych wzdłuż Wisły, gdzie doskonale wypoczywa się na świeżym powietrzu. Ponadto, w odległości 2,5 km od inwestycji znajduje się stacja kolejowa PKP Warszawa Falenica oraz parking Park&Ride, umożliwiający szybkie połączenie SKM ze Śródmieściem. Lokalizacja jest doskonale skomunikowana, co docenią osoby, które nie lubią tracić czasu na skomplikowane dojazdy.

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Wiślanych Pól?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Wiślanych Pól mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Osiedle Wiślanych Pól znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krokusów 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Wiślanych Pól znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Wiślanych Pól znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Biedroneczki Dorota Smolińska w odległości 430 m.

Data publikacji: 23.12.2020
Data aktualizacji: 27.05.2021
Osiedle Wiślanych Pól logo

Biuro sprzedaży

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Ul. Piękna 24/26a 00-549 Warszawa

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: