Woronicza Qbik

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGhelamco GP2 Sp. z o.o. Proof S.K.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 546 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • MOKO Concept Apartments(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Jana Pawła Woronicza 33a (4.8 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 996/m2
  MOKO Concept Apartments
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 41
  Powierzchnia: 36 - 265 m2
  Liczba pokoi: 2 - 9
  Metropolis Investments
 • Pozytywny Mokotów(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Postępu 25 (5.1 km od centrum Warszawy)
  Pozytywny Mokotów
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 158
  Powierzchnia: 31 - 112 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Yareal Polska Sp. z o. o.
 • Central House(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Domaniewska 47/49 (5.4 km od centrum Warszawy)
  Central House
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 150
  Powierzchnia: 27 - 114 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 107 ofert
  Okam Capital Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Woronicza Qbik to nowoczesny, unikalny kompleks mieszkaniowy w stylistyce loftów, którego charakter wyrażony jest poprzez przestrzeń i czystą architekturę. Przestrzeń, którą widzisz spoglądając na panoramę Warszawy przez ponad 5 metrowe okna. Przestrzeń wewnętrznego patio… Wśród 350 loftów i mieszkań zlokalizowanych w kompleksie znajdzie się 167 jednopoziomowych lokali, dostępnych w budynkach B i D oraz 183 dwupoziomowych, rozmieszczonych w budynkach A i C. Patio zaprojektowano nowocześnie z relaksującą zielenią, gdzie znajduje się również bezpieczny plac zabaw dla dzieci.  W Woronicza Qbik żyjesz miastem. A miasto zaczyna się za progiem.

Inwestycja Woronicza Qbik znajduje się na Służewcu, ul. Woronicza 31 (4.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ghelamco GP2 Sp. z o.o. Proof S.K.A..

Inwestycja Woronicza Qbik została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 355 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 6 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Woronicza Qbik pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 163 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ghelamco GP2 Sp. z o.o. Proof S.K.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (519 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 6 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 355 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Żelbetowa słupowo-płytowa. Żelbetowa monolityczna.
Dach
Stropodach żelbetowy. Izolacja termiczna gr.16 -25cm. Izolacja wodna - pokrycie z papy termozgrzewalnej. Wykończony żwirem płukanym, jako dach zielony z zielenią ekstensywną lub jako taras użytkowy. Odwodnienie - rynny i rury spustowe z tworzyw sztucznych, wpusty dachowe i tarasowe.
Elewacja
Układ i rozmieszczenie poszczególnych rodzajów elewacji zgodnie z projektem: Elewacja wentylowana z warstwą zewnętrzną z cegły klinkierowej ręcznie formowanej w kolorze piaskowym. Elewacja wentylowana z warstwą zewnętrzną z płyt ceramicznych mrozoodpornych w odcieniach rdzawo – szarych. Ocieplenie wełną mineralną gr. 18cm.
Stolarka okienna
Okna i drzwi balkonowe: Ślusarka aluminiowa standardu jak Reynaers lub podobne, malowana na RAL 9007 w mieszkaniach dwukondygnacyjnych (w loftach), co najmniej jedno z najwyżej położonych okien w dwukondygnacyjnym przeszkleniu otwierane uchylnie, z siłownikiem i sterowaniem elektrycznym (przycisk). Stolarka okienna drewniana z nakładką aluminiową od zewnątrz, malowaną na RAL 9007, od wewnątrz meranti malowana na biało , szyby zespolone o współczynniku U≤1,1 W/m2K. Funkcje okien zgodnie z projektem, w każdym pomieszczeniu co najmniej jedno skrzydło z dodatkową funkcją uchylania. Nawietrzaki, gdzie wskazane o podwyższonej izolacyjności akustycznej, zgodnie z projektem, w przeszkleniach loftów wysokiej klasy nawietrzaki liniowe.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do mieszkań o podwyższonym standardzie, antywłamaniowe klasy C, pełne, standard np.: Dierre, LaPorta lub podobne, wyposażone we wkładkę wymienną oraz wizjer, klasa ochronności przeciwpożarowej wg projektu, wysokość przejścia 210cm.
Balkony
Tarasy: Deski tarasowe z kompozytu drewnianego, ułożone na legarach systemowych. Balustrady stalowe do wysokości 110cm, ocynkowane, malowane proszkowo, zabezpieczone antykorozyjnie, na piętrach położonych powyżej 25m nad poziomem terenu z wypełnieniem szkłem bezpiecznym (zgodnie z projektem), pochwyt ze stali nierdzewnej. Oświetlenie - oprawy kinkietowe wg projektu. Gniazda elektryczne hermetyczne w ilości zgodnie z projektem. W miejscach przewidzianych projektem podejście instalacyjne pod montaż jacuzzi. Balkony: Gres mrozoodporny, dwa kolory - popielaty w loftach, piaskowy w apartamentach. Przegrody międzybalkonowe – szkło bezpieczne, nieprzezierne. Balustrady stalowe o wysokości 110cm, ocynkowane, malowane proszkowo, zabezpieczone antykorozyjnie, na piętrach położonych powyżej 25m nad poziomem terenu z wypełnieniem szkłem bezpiecznym (zgodnie z projektem), pochwyt ze stali nierdzewnej. Oświetlenie, oprawy kinkietowe wg projektu.
Posadzka
Szlichta betonowa dylatowana, przygotowana do montażu podłogi o grubości do 22mm. Izolacja akustyczna pozioma pomiędzy mieszkaniami.
Ściany
Tynki gipsowe III kategorii , pozwalające na wykończenie ścian bez dodatkowych warstw wyrównujących, malowane jednokrotnie białą farbą emulsyjną.
Sufity
Tynki gipsowe III kategorii , pozwalające na wykończenie ścian bez dodatkowych warstw wyrównujących, malowane jednokrotnie białą farbą emulsyjną.
Parapety zewnętrzne
Parapety zewnętrzne z blachy aluminiowej, malowanej na RAL.
Parapety wewnętrzne
Konglomerat.
Instalacje
Instalacja elektryczna Instalacja wodna i kanalizacyjna Instalacja telewizyjna i telefoniczna Instalacja kanalizacyjna Instalacja wideo domofonowa Instalacja c.o.
Ogrzewanie
Z sieci miejskiej.
Wentylacja
Centralna wentylacja mechaniczna zgodnie z projektem branżowym, umożliwiająca brak wentylatorów w obrębie mieszkania, kratki z tworzywa sztucznego w kolorze białym.
Wyposażenie łazienki
Ściany - tynk gipsowy zatarty na ostro. Sufity - tynk gipsowy bez gładzi gipsowej malowany jednokrotnie białą farbą emulsyjną. Posadzka - szlichta betonowa. Grzejniki drabinkowe białe, o standardzie jak Instalprojekt lub podobne, wyposażone w zawory termostatyczne.
Wyposażenie kuchni
Dla okapów kuchennych przewidziano niezależny system wentylacji dla każdego mieszkania.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (519 miejsc): Cena: 39000 zł.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, internet, klub fitness, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Woronicza Qbik

Inwestycja zlokalizowana jest w warszawskiej dzielnicy Mokotów przy ul. Woronicza.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Woronicza Qbik mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Woronicza Qbik znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Maklakiewicza 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Woronicza Qbik znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 344 w odległości 280 m, Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 22 w Narodowym Instytucie Geriatrii Reumatologii i Rehabilitacji im. prof. dr hab. med. Eleonory Reicher w odległości 300 m, Anglojęzyczne Przedszkole "READY STEADY GO" w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Woronicza Qbik jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Instytut Reumatologii i Kardiologii w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Woronicza Qbik składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Top Market, w odległości 330 m znajduje się Żabka, w odległości 390 m znajduje się Minuta 8.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Woronicza Qbik w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 25.01.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie