Woronicza Qbik

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Woronicza, oferowane bezpośrednio przez

Ghelamco GP2 Sp. z o.o. Proof S.K.A.

Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Woronicza 31

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 585 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Woronicza QbikWoronicza Qbik

6 zdjęć

Woronicza Qbik
Woronicza Qbik
Woronicza Qbik
Woronicza Qbik

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 6 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 355 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Żelbetowa słupowo-płytowa. Żelbetowa monolityczna.

Dach

Stropodach żelbetowy. Izolacja termiczna gr.16 -25cm. Izolacja wodna - pokrycie z papy termozgrzewalnej. Wykończony żwirem płukanym, jako dach zielony z zielenią ekstensywną lub jako taras użytkowy. Odwodnienie - rynny i rury spustowe z tworzyw sztucznych, wpusty dachowe i tarasowe.

Elewacja

Układ i rozmieszczenie poszczególnych rodzajów elewacji zgodnie z projektem: Elewacja wentylowana z warstwą zewnętrzną z cegły klinkierowej ręcznie formowanej w kolorze piaskowym. Elewacja wentylowana z warstwą zewnętrzną z płyt ceramicznych mrozoodpornych w odcieniach rdzawo – szarych. Ocieplenie wełną mineralną gr. 18cm.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe: Ślusarka aluminiowa standardu jak Reynaers lub podobne, malowana na RAL 9007 w mieszkaniach dwukondygnacyjnych (w loftach), co najmniej jedno z najwyżej położonych okien w dwukondygnacyjnym przeszkleniu otwierane uchylnie, z siłownikiem i sterowaniem elektrycznym (przycisk). Stolarka okienna drewniana z nakładką aluminiową od zewnątrz, malowaną na RAL 9007, od wewnątrz meranti malowana na biało , szyby zespolone o współczynniku U≤1,1 W/m2K. Funkcje okien zgodnie z projektem, w każdym pomieszczeniu co najmniej jedno skrzydło z dodatkową funkcją uchylania. Nawietrzaki, gdzie wskazane o podwyższonej izolacyjności akustycznej, zgodnie z projektem, w przeszkleniach loftów wysokiej klasy nawietrzaki liniowe.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań o podwyższonym standardzie, antywłamaniowe klasy C, pełne, standard np.: Dierre, LaPorta lub podobne, wyposażone we wkładkę wymienną oraz wizjer, klasa ochronności przeciwpożarowej wg projektu, wysokość przejścia 210cm.

Balkony

Tarasy: Deski tarasowe z kompozytu drewnianego, ułożone na legarach systemowych. Balustrady stalowe do wysokości 110cm, ocynkowane, malowane proszkowo, zabezpieczone antykorozyjnie, na piętrach położonych powyżej 25m nad poziomem terenu z wypełnieniem szkłem bezpiecznym (zgodnie z projektem), pochwyt ze stali nierdzewnej. Oświetlenie - oprawy kinkietowe wg projektu. Gniazda elektryczne hermetyczne w ilości zgodnie z projektem. W miejscach przewidzianych projektem podejście instalacyjne pod montaż jacuzzi. Balkony: Gres mrozoodporny, dwa kolory - popielaty w loftach, piaskowy w apartamentach. Przegrody międzybalkonowe – szkło bezpieczne, nieprzezierne. Balustrady stalowe o wysokości 110cm, ocynkowane, malowane proszkowo, zabezpieczone antykorozyjnie, na piętrach położonych powyżej 25m nad poziomem terenu z wypełnieniem szkłem bezpiecznym (zgodnie z projektem), pochwyt ze stali nierdzewnej. Oświetlenie, oprawy kinkietowe wg projektu.

Posadzka

Szlichta betonowa dylatowana, przygotowana do montażu podłogi o grubości do 22mm. Izolacja akustyczna pozioma pomiędzy mieszkaniami.

Ściany

Tynki gipsowe III kategorii , pozwalające na wykończenie ścian bez dodatkowych warstw wyrównujących, malowane jednokrotnie białą farbą emulsyjną.

Sufity

Tynki gipsowe III kategorii , pozwalające na wykończenie ścian bez dodatkowych warstw wyrównujących, malowane jednokrotnie białą farbą emulsyjną.

Parapety zewnętrzne

Parapety zewnętrzne z blachy aluminiowej, malowanej na RAL.

Parapety wewnętrzne

Konglomerat.

Instalacje

Instalacja elektryczna Instalacja wodna i kanalizacyjna Instalacja telewizyjna i telefoniczna Instalacja kanalizacyjna Instalacja wideo domofonowa Instalacja c.o.

Ogrzewanie

Z sieci miejskiej.

Wentylacja

Centralna wentylacja mechaniczna zgodnie z projektem branżowym, umożliwiająca brak wentylatorów w obrębie mieszkania, kratki z tworzywa sztucznego w kolorze białym.

Wyposażenie łazienki

Ściany - tynk gipsowy zatarty na ostro. Sufity - tynk gipsowy bez gładzi gipsowej malowany jednokrotnie białą farbą emulsyjną. Posadzka - szlichta betonowa. Grzejniki drabinkowe białe, o standardzie jak Instalprojekt lub podobne, wyposażone w zawory termostatyczne.

Wyposażenie kuchni

Dla okapów kuchennych przewidziano niezależny system wentylacji dla każdego mieszkania.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (519 miejsc) : Cena: 39000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Woronicza Qbik to nowoczesny, unikalny kompleks mieszkaniowy w stylistyce loftów, którego charakter wyrażony jest poprzez przestrzeń i czystą architekturę. Przestrzeń, którą widzisz spoglądając na panoramę Warszawy przez ponad 5 metrowe okna. Przestrzeń wewnętrznego patio… Wśród 350 loftów i mieszkań zlokalizowanych w kompleksie znajdzie się 167 jednopoziomowych lokali, dostępnych w budynkach B i D oraz 183 dwupoziomowych, rozmieszczonych w budynkach A i C. Patio zaprojektowano nowocześnie z relaksującą zielenią, gdzie znajduje się również bezpieczny plac zabaw dla dzieci.  W Woronicza Qbik żyjesz miastem. A miasto zaczyna się za progiem.

Inwestycja Woronicza Qbik znajduje się na Służewcu, ul. Woronicza 31 (4.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Ghelamco GP2 Sp. z o.o. Proof S.K.A.

Inwestycja Woronicza Qbik została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 355 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 6 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Woronicza Qbik nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ghelamco GP2 Sp. z o.o. Proof S.K.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (519 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w warszawskiej dzielnicy Mokotów przy ul. Woronicza.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Woronicza Qbik?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Woronicza Qbik mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1554 metrów od inwestycji Woronicza Qbik znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wierzbno.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Woronicza Qbik znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Woronicza Qbik znajdują się 43 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół nr 39 imienia prof. Edmunda Jankowskiego w odległości 177 m, Przedszkole 344 w odległości 240 m, przedszkole w odległości 253 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Woronicza Qbik jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatologia w odległości 110 m, Instytut Reumatologii i Kardiologii w odległości 118 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 267 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Woronicza Qbik składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 47 m znajduje się Żabka, w odległości 99 m znajduje się Best Seler, w odległości 101 m znajduje się Stokrotka Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Woronicza Qbik w odległości 316 m znajduje się boisko / kort, w odległości 339 m znajduje się boisko / kort, w odległości 357 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 25.01.2018

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: