Słoneczny Zakątek

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGGW Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 144 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • JA_SIELSKA II(1.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Jeżyce, Podolany, ul. Jasielska 9 (4.8 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 490/m2
  JA_SIELSKA II
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 17
  Powierzchnia: 37 - 107 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  Pekabex Development
 • Osiedle Park Podolany etap II(1.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Jeżyce, Podolany, ul. Jasielska (5 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 000 brutto/m2
  Osiedle Park Podolany etap II
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 78
  Powierzchnia: 62 - 105 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  PWD Deweloper Sp. z o.o.
 • ST_ART PIĄTKOWO(1.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Stare Miasto, Piątkowo, ul. Lechicka (4.2 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 799 brutto/m2
  ST_ART PIĄTKOWO
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 144
  Powierzchnia: 35 - 93 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 64 oferty
  Nickel Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle „Słoneczny Zakątek” to nowoczesny czterokondygnacyjny kompleks mieszkaniowy, złożony z 4 budynków połączonych wspólną podziemną halą garażową. W naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania 1, 2, 3 – pokojowe o zróżnicowanym metrażu, każde z własnym balkonem lub ogrodem na parterze.Osiedle Słoneczny Zakątek zlokalizowane jest w bardzo atrakcyjnej dzielnicy Poznania – Piątkowo przy ul. Stróżyńskiego 13. Bliskość Kampusu Uniwersyteckiego, szkół, przedszkoli, centrów handlowych, obiektów sportowych i kin czynią tę okolicę bardzo atrakcyjną nie tylko dla młodych rodzin ale także dla studiującej młodzieży.Wychodząc naprzeciw naszemu motto „każdy z nas zasługuje na bezpieczny i szczęśliwy dom” staramy się aby budowane przez nas budynki były wolne od „barier architektonicznych”. Dzięki windom znajdującym się w każdym budynku i zatrzymującym się na wszystkich kondygnacjach, również w hali garażowej oraz bezprogowym wejściu do klatek schodowych mieszkania mogą być swobodnie użytkowane przez osoby niepełnosprawne.Cały kompleks mieszkaniowy będzie ogrodzony, monitorowany i w pełni zagospodarowany. Zaprojektowane wśród zieleni i drzew alejki spacerowe z ławeczkami zapewnią doskonały relaks naszym mieszkańcom. Nasi najmłodsi lokatorzy mogą korzystać ze specjalnie przygotowanego dla nich placu zabaw. Bliskość lasu powoduje, że w każdej chwili można uciec w enklawę ciszy i spokoju spacerując, jeżdżąc rowerem lub uprawiając np. modny dzisiaj Nordic Walking.Planowany termin zakończenia budowy to IV kwartał 2010 r.

Inwestycja Słoneczny Zakątek znajduje się na Piątkowie, ul. Stróżyńskiego 13 (5.6 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera GGW Development.

Inwestycja Słoneczny Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 97 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Słoneczny Zakątek pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper GGW Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 97 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 20000 zł.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Słoneczny Zakątek

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Słoneczny Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Słoneczny Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os. Jagiełły.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczny Zakątek znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Społecznych w odległości 160 m, Piatkowska Szkola Społeczna w odległości 160 m, Piatkowskie Gimnazjum Spoleczne w odległości 160 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Słoneczny Zakątek jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w odległości 150 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Słoneczny Zakątek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Fawor, w odległości 220 m znajduje się Żabka, w odległości 280 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczny Zakątek w odległości 130 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie