Mieszkania przy ul. Nowe Sady

Oferta archiwalna

Łódź, Polesie, ul. Nowe Sady 86

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1666 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Mieszkania przy ul. Nowe Sady

13 zdjęć

Mieszkania przy ul. Nowe Sady
Mieszkania przy ul. Nowe Sady
Mieszkania przy ul. Nowe Sady
Mieszkania przy ul. Nowe Sady

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • recepcja
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 93 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 250 do 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

ŁAWY I STOPY FUNDAMENTOWE żelbetowe monolityczne STROPY nad garażem i poziomem "0"- stropy żelbetowe pozostałe stropy z płyt kanałowych z wypełnieniami żelbetowymi ŚCIANY ściany konstrukcyjne zewnętrzne i wewnętrzne - murowane z pustaków ceramicznych o grubości 24 cm ściany działowe wewnętrzne - murowane z bloczków betonu komórkowego

Dach

strop ocieplony styropianem papa termozgrzewalna dwie warstwy

Elewacja

ocieplona styropianem gr.12 cm tynk cienkowarstwowy

Stolarka okienna

okna PCV z szybami zespolonymi, ramy okienne od wewnątrz w kolorze białym, od zewnątrz w kolorze brązowym mieszkania na parterze wyposażone w rolety zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

drzwi wejściowego klatki schodowej – aluminiowe, szklone, izolowane termicznie drzwi wejściowe do mieszkań i do komórek lokatorskich – antywłamaniowe

Balkony

płytki gresowe mrozoodporne barierki stalowe

Posadzka

PODŁOŻA POD POSADZKI jastrych cementowy na warstwie styropianu o właściwościach tłumiących dźwięki

Ściany

tynk gipsowy

Sufity

tynk gipsowy

Parapety wewnętrzne

konglomerat marmurowy

Instalacje

centralnego ogrzewania z węzła cieplnego ciepłej i zimnej wody wraz z opomiarowaniem hydrantowa kanalizacji sanitarnej kanalizacji deszczowej elektryczna domofonu odgromowa zasilania napędu bram garażowych wentylacja grawitacyjna wentylacja mechaniczna (dot. garaży)

Ogrzewanie

instalacja c.o. z licznikiem, grzejniki plytowe z zaworami termostatycznymi, rozprowadzenie w mieszkaniu instalacji ciepłej wody użytkowej, zimnej wody oraz c.o. w podłodze

Wyposażenie łazienki

instalacja cieplej wody instalacja zimnej wody z licznikiem kanalizacja sanitarna

Wyposażenie kuchni

instalacja cieplej wody instalacja zimnej wody z licznikiem

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (85 miejsc) : Cena miejsca postojowego w hali garażowej to 25000 zł.
  • miejsca postojowe naziemne (8 miejsc) : Cena miejsca postojowego naziemnego to 15000 zł.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Inwestycja przy ul. Nowe Sady 86 jest kolejnym budynkiem wielorodzinnym realizowanym przez firmę GETMAR na terenie Łodzi.

Zaprojektowano budynek mieszkalny wielorodzinny o III-V kondygnacjach w układzie schodkowym, wznoszącym się w kierunku północnym. Projektowany budynek posiada podpiwniczenie, w którym zlokalizowano garaż wielostanowiskowy oraz pomieszczenia techniczne ( trafostację, węzeł cieplny i pomieszczenie wodomierza) i gospodarcze.

Zaprojektowano budynek dwu klatkowy – z klatkami połączonymi komunikacją wewnętrzną na poziomach mieszkalnych.

Wejścia główne do obiektu poprzez tarasy wejściowe. Zewnętrzny dostęp dla osób niepełnosprawnych zapewni platforma pionowa. Wewnętrzną komunikację pionową zapewniają oprócz schodów dwie windy.

W inwestycji zaprojektowano 93 lokale mieszkalne o zróżnicowanej strukturze i powierzchni. Większość mieszkań daje możliwość zaaranżowania przestrzeni w taki sposób aby uzyskać dodatkowy pokój lub aneks mieszkalny.

Każdy lokal posiada przynajmniej jeden balkon lub taras.

Każde mieszkanie posiada dodatkową powierzchnię składowania – komórkę, w większości zlokalizowaną na tej samej kondygnacji.

Wszystkie zaprojektowane mieszkania są lokalami samodzielnymi

Budynek jest strzeżony i monitorowany.

Budynek jest już oddany do użytku.

Inwestycja Mieszkania przy ul. Nowe Sady znajduje się na Polesiu, ul. Nowe Sady 86 (3.1 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Getmar.

Inwestycja Mieszkania przy ul. Nowe Sady została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 93 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mieszkania przy ul. Nowe Sady nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Getmar przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (85 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (8 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Łódź Polesie, przy ul. Nowe Sady 86. Lokalizacja ta zapewnia szybki i dogodny dojazd do głównych arterii miasta, co jest niewątpliwym atutem naszej inwestycji.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mieszkania przy ul. Nowe Sady?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mieszkania przy ul. Nowe Sady mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Mieszkania przy ul. Nowe Sady znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Obywatelska - Nowe Sady.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mieszkania przy ul. Nowe Sady znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania przy ul. Nowe Sady znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Ośrodek Szkoleniowy przy PPHU ASPOL w odległości 180 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mieszkania przy ul. Nowe Sady składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się Dino, w odległości 510 m znajduje się ALDI.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania przy ul. Nowe Sady w odległości 250 m znajduje się Orlik, w odległości 330 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 11.01.2021

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Polesiu

Oferty na Polesiu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: