Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Mieszkania przy ul. Nowe Sady

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Nowe Sady, oferowane bezpośrednio przez

Getmar

Łódź, Polesie, Lublinek-Pienista, ul. Nowe Sady 86

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 622 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Mieszkania przy ul. Nowe SadyMieszkania przy ul. Nowe Sady

13 zdjęć

Mieszkania przy ul. Nowe Sady
Mieszkania przy ul. Nowe Sady
Mieszkania przy ul. Nowe Sady
Mieszkania przy ul. Nowe Sady

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • recepcja
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 93 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 250 do 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

ŁAWY I STOPY FUNDAMENTOWE żelbetowe monolityczne STROPY nad garażem i poziomem "0"- stropy żelbetowe pozostałe stropy z płyt kanałowych z wypełnieniami żelbetowymi ŚCIANY ściany konstrukcyjne zewnętrzne i wewnętrzne - murowane z pustaków ceramicznych o grubości 24 cm ściany działowe wewnętrzne - murowane z bloczków betonu komórkowego

Dach

strop ocieplony styropianem papa termozgrzewalna dwie warstwy

Elewacja

ocieplona styropianem gr.12 cm tynk cienkowarstwowy

Stolarka okienna

okna PCV z szybami zespolonymi, ramy okienne od wewnątrz w kolorze białym, od zewnątrz w kolorze brązowym mieszkania na parterze wyposażone w rolety zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

drzwi wejściowego klatki schodowej – aluminiowe, szklone, izolowane termicznie drzwi wejściowe do mieszkań i do komórek lokatorskich – antywłamaniowe

Balkony

płytki gresowe mrozoodporne barierki stalowe

Posadzka

PODŁOŻA POD POSADZKI jastrych cementowy na warstwie styropianu o właściwościach tłumiących dźwięki

Ściany

tynk gipsowy

Sufity

tynk gipsowy

Parapety wewnętrzne

konglomerat marmurowy

Instalacje

centralnego ogrzewania z węzła cieplnego ciepłej i zimnej wody wraz z opomiarowaniem hydrantowa kanalizacji sanitarnej kanalizacji deszczowej elektryczna domofonu odgromowa zasilania napędu bram garażowych wentylacja grawitacyjna wentylacja mechaniczna (dot. garaży)

Ogrzewanie

instalacja c.o. z licznikiem, grzejniki plytowe z zaworami termostatycznymi, rozprowadzenie w mieszkaniu instalacji ciepłej wody użytkowej, zimnej wody oraz c.o. w podłodze

Wyposażenie łazienki

instalacja cieplej wody instalacja zimnej wody z licznikiem kanalizacja sanitarna

Wyposażenie kuchni

instalacja cieplej wody instalacja zimnej wody z licznikiem

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (85 miejsc) : Cena miejsca postojowego w hali garażowej to 25000 zł
  • miejsca postojowe naziemne (8 miejsc) : Cena miejsca postojowego naziemnego to 15000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Inwestycja przy ul. Nowe Sady 86 jest kolejnym budynkiem wielorodzinnym realizowanym przez firmę GETMAR na terenie Łodzi.

Zaprojektowano budynek mieszkalny wielorodzinny o III-V kondygnacjach w układzie schodkowym, wznoszącym się w kierunku północnym. Projektowany budynek posiada podpiwniczenie, w którym zlokalizowano garaż wielostanowiskowy oraz pomieszczenia techniczne ( trafostację, węzeł cieplny i pomieszczenie wodomierza) i gospodarcze.

Zaprojektowano budynek dwu klatkowy – z klatkami połączonymi komunikacją wewnętrzną na poziomach mieszkalnych.

Wejścia główne do obiektu poprzez tarasy wejściowe. Zewnętrzny dostęp dla osób niepełnosprawnych zapewni platforma pionowa. Wewnętrzną komunikację pionową zapewniają oprócz schodów dwie windy.

W inwestycji zaprojektowano 93 lokale mieszkalne o zróżnicowanej strukturze i powierzchni. Większość mieszkań daje możliwość zaaranżowania przestrzeni w taki sposób aby uzyskać dodatkowy pokój lub aneks mieszkalny.

Każdy lokal posiada przynajmniej jeden balkon lub taras.

Każde mieszkanie posiada dodatkową powierzchnię składowania – komórkę, w większości zlokalizowaną na tej samej kondygnacji.

Wszystkie zaprojektowane mieszkania są lokalami samodzielnymi

Budynek jest strzeżony i monitorowany.

Budynek jest już oddany do użytku.

Inwestycja Mieszkania przy ul. Nowe Sady znajduje się na Lublinku-Pienistej, ul. Nowe Sady 86 (3.1 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Getmar.

Inwestycja Mieszkania przy ul. Nowe Sady została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 93 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mieszkania przy ul. Nowe Sady nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Getmar przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (85 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (8 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Łódź Polesie, przy ul. Nowe Sady 86. Lokalizacja ta zapewnia szybki i dogodny dojazd do głównych arterii miasta, co jest niewątpliwym atutem naszej inwestycji.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mieszkania przy ul. Nowe Sady?

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mieszkania przy ul. Nowe Sady mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1246 metrów od inwestycji Mieszkania przy ul. Nowe Sady znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Pabianicka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mieszkania przy ul. Nowe Sady znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania przy ul. Nowe Sady znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Urszulanek SJK im. św. Urszuli Ledóchowskiej w odległości 623 m, przedszkole w odległości 631 m, Przedszkole Miejskie nr 101 w odległości 732 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mieszkania przy ul. Nowe Sady jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ ARES w odległości 168 m, Molaris Dental Clinic w odległości 638 m, MEJAmed w odległości 788 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mieszkania przy ul. Nowe Sady składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 384 m znajduje się Dino, w odległości 481 m znajduje się ALDI, w odległości 577 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania przy ul. Nowe Sady w odległości 237 m znajduje się Orlik, w odległości 324 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 331 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 16.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023