Osiedle Estella

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFrax-Bud Franciszek Drożdż

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 145 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Lotniczówka(0.8 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Czyżyny, ul. Życzkowskiego 5 (3.8 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 10 000 netto/m2
  Lotniczówka
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 399 m2
  Cordia Polska
 • Centralna(2.1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Czyżyny, ul. Centralna (4.7 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 12 300 brutto/m2
  Centralna
  Termin oddania: 3 kw. 2023
  Liczba lokali użytkowych: 5
  Powierzchnia: 162 - 392 m2
  Grupa Proins
 • Osiedle Botanika(2.5 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Czyżyny, ul. Tomickiego (5.6 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 6 800/m2
  Osiedle Botanika
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 76 - 143 m2
  Stylhut Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle Estella to inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Czyżyny przy rogu ul. Stella Sawickiego i ul. Włodarczyka.W dwóch budynkach łącznie znajdują się 82 mieszkania - 2 i 3-pokojowe o zróżnicowanej powierzchni od 34 do 66 m². Dodatkowo w ofercie posiadamy 144 lokale z funkcją mieszkalną 1- pokojowe o metrażu 16-24m2. Atrakcyjne lokum znajdzie tu zarówno rodzina z dziećmi, jak i inwestor szukający mieszkania pod wynajem. Nowoczesny projekt Osiedle Estella uwzględnia dwa parkingi podziemne, naziemne miejsca postojowe, estetyczną zieleń w częściach wspólnych i łatwo dostępne lokale usługowe na parterze. Mieszkanie na nowym osiedlu to także niższe koszty eksploatacji, które bezpośrednio przekładają się na wysokość comiesięcznych rachunków. Wybierając mieszkanie od firmy FRAX-BUD zyskujesz nie tylko dobrą lokalizację, ale również wygodę trudną do przecenienia. Dojazd z mieszkania na Osiedle Estella do centrum Krakowa zajmuje zaledwie 15 minut. Dużym plusem jest dostępność komunikacji miejskiej. W pobliżu osiedla znajdują się przystanki autobusowe obsługujące ponad 15 linii miejskich i aglomeracyjnych. Mieszkanie w tętniącej życiem dzielnicy to nie tylko wygoda, ale także ogromna oszczędność czasu.

Inwestycja Osiedle Estella znajduje się na Czyżynach, ul. Stella Sawickiego/Włodarczyka (4.5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Frax-Bud Franciszek Drożdż.

Inwestycja Osiedle Estella została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 226 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych, posiada 8 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Estella pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 69 do 104 metrów kwadratowych w cenie od 7 749 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Frax-Bud Franciszek Drożdż przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 226 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Estella

Czyżyny, czyli dzielnica XIV Krakowa leży w centralnej części miasta i zajmuje powierzchnię 1225,68 ha. Mieszka w niej 26 699 osób. Jest to jedna z bardziej zindustrializowanych części miasta. Znajduje się tu m.in. Elektrociepłownia Kraków i Krakowski Park Technologiczny. Początkowo krajobraz Czyżyn miał charakter stricte przemysłowy, jednak w latach 70-tych i 80-tych XXw. zaczęły powstawać także osiedla mieszkaniowe dla pracowników pobliskich zakładów. Z czasem zostały one odnowione, a zabudowa jest w ostatnich latach uzupełniana kolejnymi nieruchomościami pełniącymi funkcję mieszkalną. Zadbano również o rozbudowę infrastruktury społecznej w postaci m.in. przedszkoli i szkół. W dzielnicy znajduje się także krakowska Akademia Wychowania Fizycznego. Na Czyżynach bez problemu znajdziemy tereny zielone. Poza działkami, mamy tu Lasek Łęgowski i 60-hektarowy Park Lotników Polskich będący drugim, co do wielkości parkiem w mieście. W dzielnicy mieści się także Muzeum Lotnictwa Polskiego. Ze względu na swoje znaczenie przemysłowe, Czyżyny są dobrze skomunikowane z resztą miasta. Biegnie przez nie także droga krajowa i droga wojewódzka.

Komunikacja

Czyżyny mają bardzo dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami Krakowa. Regularnie odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Dodatkowo biegnie tędy droga wojewódzka nr. 776, a północną granicę dzielnicy stanowi droga krajowa nr. 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Estella mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Osiedle Estella znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os. Dywizjonu 303.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Estella znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Prywatne Nr 1 Pilch Teresa Grażyna w odległości 300 m, SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE NR 182 PRZY ŹRÓDEŁKU W KRAKOWIE w odległości 320 m, Przedszkole Publiczne Mały Inżynier w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Estella jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Prywatna Przychodnia Ortopedyczna w odległości 290 m, Przychodnia Rejonowa nr 14 - SPZOZ Nowa Huta w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Estella składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Avita, w odległości 120 m znajduje się Sklep warzywny, w odległości 140 m znajduje się Piekarnia AWITEKS.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Estella w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.09.2018

Data aktualizacji: 26.10.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie