Siedlisko Konwalie 2

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 23 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Kolorowe 2(0.7 km dalej)

  piaseczyński, Nowa Wola, ul. Przepiórki (0.9 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 643/m2
  Osiedle Kolorowe 2
  Termin oddania: 3 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 28
  Powierzchnia: 63 - 104 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.
 • Wilgi Park(0.8 km dalej)

  piaseczyński, Zgorzała, ul. Wilgi 15 (0.5 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 046/m2
  Wilgi Park
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 63 - 107 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.
 • Osiedle Natura(1.1 km dalej)

  piaseczyński, Zgorzała, ul. Gogolińska (0.2 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 960/m2
  Osiedle Natura
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 110 m2
  Liczba pokoi: 4
  Soffia Development

Opis Inwestycji

Jadąc od Warszawy w kierunku Piaseczna, w odległości 2,5km od ulicy Puławskiej powstało nasze osiedle domów jednorodzinnych.SIEDLISKO KONWALIE 2 to druga nasza inwestycja w tej okolicy. Uzupełniając ofertę SIEDLISKA KONWALIE wprowadziliśmy do sprzedaży nową część naszej inwestycji. Apartamenty o pow. 70m2; 71m2; 73m2; 89m2; 116m2 w zabudowie willowej. Większa część lokali to 3 pokojowe apartamenty, z dużą przestrzenią dzienną, dopracowanym układem funkcjonalnym. Część dzienna połączona z ogródkiem (apartamenty na parterze sprzedajemy z ogródkami) lub wygodnym balkonem 140cm głębokości. Niska przyjazna zabudowa połączona ze świeżą estetyką jest dużym atutem tego osiedlaMimo, że kupujecie Państwo w przystępnej cenie lokale, możecie korzystać z uroków dzielnicy willowej na przedmieściach Warszawy. Oferowane przez nas SIEDLISKO KONWALIE 2 to dobry wybór dla tych, którzy nie widzą się w stłoczonych blokach Ursynowa i Piaseczna. Niewątpliwą zaletą naszego osiedla będzie Plac Zabaw., który planujemy zrealizować na jego terenie.Inwestycja zakończona, budynki oddane do użytkowania.

Inwestycja Siedlisko Konwalie 2 znajduje się w Nowej Iwicznej, ul. Kielecka (1.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa.

Inwestycja Siedlisko Konwalie 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 26 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Siedlisko Konwalie 2 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 13 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 26 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Siedlisko Konwalie 2

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

W odległości 300 metrów od inwestycji Siedlisko Konwalie 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny KRASICKIEGO 02 (NOWA WOLA).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Siedlisko Konwalie 2 znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek Olinki w odległości 300m, Niepubliczne Przedszkole "Nutka" filia w Nowej Iwicznej w odległości 600m, Filia Przedszkole Niepublicznego "Nutka" w odległości 800m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 700 m znajduje się Pakulska-Mutrynowska Joanna, lek. med. Spec. II stopnia chorób wewn., w odległości 1100 m znajduje się Dormio-Med. Lipińska D., w odległości 1100 m znajduje się MAKRODENT.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 1400 m znajduje się Gminna Biblioteka Publiczna.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1200 m znajduje się TC Poland, w odległości 1700 m znajduje się Klub Jeździecki "Poster".

Data publikacji: 09.01.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie