Siedlisko Konwalie 2

Oferta archiwalna

piaseczyński, Nowa Iwiczna, ul. Kielecka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 104 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Siedlisko Konwalie 2

6 zdjęć

Siedlisko Konwalie 2
Siedlisko Konwalie 2
Siedlisko Konwalie 2
Siedlisko Konwalie 2

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Wykończenie pod klucz

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 13 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 26 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Jadąc od Warszawy w kierunku Piaseczna, w odległości 2,5km od ulicy Puławskiej powstało nasze osiedle domów jednorodzinnych.

SIEDLISKO KONWALIE 2 to druga nasza inwestycja w tej okolicy. Uzupełniając ofertę SIEDLISKA KONWALIE wprowadziliśmy do sprzedaży nową część naszej inwestycji. Apartamenty o pow. 70m2; 71m2; 73m2; 89m2; 116m2 w zabudowie willowej. Większa część lokali to 3 pokojowe apartamenty, z dużą przestrzenią dzienną, dopracowanym układem funkcjonalnym. Część dzienna połączona z ogródkiem (apartamenty na parterze sprzedajemy z ogródkami) lub wygodnym balkonem 140cm głębokości. Niska przyjazna zabudowa połączona ze świeżą estetyką jest dużym atutem tego osiedla

Mimo, że kupujecie Państwo w przystępnej cenie lokale, możecie korzystać z uroków dzielnicy willowej na przedmieściach Warszawy. Oferowane przez nas SIEDLISKO KONWALIE 2 to dobry wybór dla tych, którzy nie widzą się w stłoczonych blokach Ursynowa i Piaseczna. Niewątpliwą zaletą naszego osiedla będzie Plac Zabaw., który planujemy zrealizować na jego terenie.

Inwestycja zakończona, budynki oddane do użytkowania.

Inwestycja Siedlisko Konwalie 2 znajduje się w Nowej Iwicznej, ul. Kielecka (1.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez Filicum Investments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa.

Inwestycja Siedlisko Konwalie 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 26 nowych mieszkań znajdujących się w 13 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Siedlisko Konwalie 2 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Filicum Investments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Siedlisko Konwalie 2?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Siedlisko Konwalie 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 410 metrów od inwestycji Siedlisko Konwalie 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nowa Iwiczna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Siedlisko Konwalie 2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Siedlisko Konwalie 2 znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Smart Kids Academy w odległości 180 m, Niepubliczne Przedszkole Prozdrowotne RAM TAM TAM w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Siedlisko Konwalie 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Siedlisko Konwalie 2 w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Nowej Iwicznej

Oferty w Nowej Iwicznej

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: