Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Sprawdź dlaczego możesz nam zaufać?

RynekPierwotny.pl prezentuje atrakcyjne oferty wprost od deweloperów.

Bez pośredników i bez prowizji

Bez pośredników
i bez prowizji

Nie jesteśmy agencją
nieruchomości.
Prezentujemy najlepsze oferty
bezpośrednio od deweloperów.

Szybka odpowiedź od dewelopera

Szybka odpowiedź
od dewelopera

Na Twoje zapytanie większość
deweloperów odpowie w ciągu godziny.
Niektórzy przedstawią Ci ofertę już
kilka minut po otrzymanym zgłoszeniu.

Precyzyjna wyszukiwarka ofert

Precyzyjna
wyszukiwarka ofert

Używaj wyszukiwarki, a odkryjesz
wiele atrakcyjnych nieruchomości.
Jeśli nie masz czasu skorzystaj z opcji
„Znajdziemy dla Ciebie”.

Okrzei 26

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Fenix Group

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Ceny od: 9 000 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Okrzei 26 dostępnych jest 5 ofert

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena
24 5 130,56 m2 6
39B 2 55,00 m2 5
39A 4 120,70 m2 5
11 4 94,00 m2 3
22 3 66,98 m2 5

Elegancka, narożna kamienica przy Okrzei 26, zwana "Domem pod Sowami", została wzniesiona około 1906 r. dla księcia Bronisława Massalskiego. Autorstwo projektu kamienicy nie jest znane. W literaturze przedmiotu często przypisuje się je spółce autorów Henryk Stiffelman i Stanisław Weiss, ze względu na cechy stylistyczne dekoracje elewacji łączące elementy secesji i eklektyzmu.

Naroże gmachu zdobi wykusz, zwieńczony kopułą. Na elewacjach, którym dzisiaj z pietyzmem przywraca się dawną świetność, dostrzec można płaskorzeźby nietoperzy i smoków. Na fasadę
odrestaurowanej kamienicy powrócą wspaniałe rzeźby sów z rozpostartymi skrzydłami, od których budynek bierze swoją nazwę.

- na piętrach 1-3 głównie małe mieszkania jedno- i dwupokojowe
- na ostatnich kondygnacjach duże mieszkania, dwupoziomowe, z drewnianymi tarasami na dachu
- na dachu narożny apartament zwieńczony kopułą w kształcie kuli
- nowoczesne windy o wysokim standardzie bezpieczeństwa
- 42 mieszkania w 2 klatkach
- wysokość mieszkań od 375 cm do 282 cm.

Inwestycja Okrzei 26 znajduje się na Starej Pradze, ul. Okrzei 26 (2,9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Fenix Group.

Inwestycja Okrzei 26 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 42 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Aktualnie w inwestycji Okrzei 26 pozostało na sprzedaż 5 mieszkań o powierzchniach od 55 do 131 metrów kwadratowych w cenie od 9 000 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchni 55 m2 (1 mieszkanie),
 • 3-pokojowe o powierzchni 67 m2 (1 mieszkanie),
 • 4-pokojowe o powierzchniach od 94 do 121 m2 (2 mieszkania),
 • 5-pokojowe o powierzchni 131 m2 (1 mieszkanie).

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Fenix Group przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 42 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, taras.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania: aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań: od 55 do 131 m2.
Liczba pokoi: dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 000 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Okrzei 26

Zabytkowy budynek przy Okrzei 26, pamiętający jeszcze konne tramwaje znajduje się w rejonie prawobrzeżnej Warszawy, w którym zachodzą niezwykle dynamiczne zmiany. Kamienica stoi blisko ulicy Targowej i Alei Solidarności, w punkcie znakomicie skomunikowanym z resztą miasta. W pobliżu przebiegają liczne linie tramwajowe i autobusowe, a także druga linia metra.

W okolicy nie brak sklepów, popularnych kawiarni i restauracji, a także szkół i urzędów. W pobliżu jest park, a po drugiej stronie ulicy - nowoczesne kino. Na piechotę można dotrzeć do dworca kolejowego i centrum handlowego Warszawa Wileńska. Niedaleko stąd do warszawskiego zoo i Stadionu Narodowego, a Stare Miasto znajduje się zaledwie w odległości jednego przystanku komunikacji miejskiej. Wszystko to sprawia, że Okrzei 26 to doskonały adres do mieszkania, jak również prowadzenia działalności biznesowej.

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra. W odległości 50 metrów od inwestycji Okrzei 26 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: OKRZEI 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Okrzei 26 znajduje się 46 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: The English Cocktail Firma Szkoleniowa w odległości 100 m, Gimnazjum Sportowe nr 57 im. Królowej Jadwigi w odległości 150 m, Przedszkole nr 183 w odległości 150 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m HERBATY ŚWIATA, w odległości 150 m Apteka Zdrowie, w odległości 200 m Centrum Medyczne VITA-MEDICA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Centrum Zarządzania Światem w odległości 50 m, Bazar Klub w odległości 50 m, Piekarnia Bałkańską Ulicą w odległości 50 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Wars Warszawski Klub Sportowy Głuchych w odległości 350 m, Fitness Club S4 - Warszawa Praga w odległości 350 m, Boisko Piłkarskie w odległości 550 m.

Data publikacji: 15 kwietnia 2016 09:13

Data aktualizacji: 05 kwietnia 2018 14:56

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Interesuje mnie nieruchomość w tej inwestycji i inne podobne. Chcę otrzymywać od Property Group Sp. z o.o. e-mailem, SMS-em lub telefonicznie więcej informacji na ich temat.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Jana Sebastiana Bacha 26A, 02-743 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 335123, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 50 000 zł, NIP 5213538080. Administratorem danych jest także deweloper, którego nieruchomość jest prezentowana. Moje dane zostaną przekazane do tego dewelopera w celu udzielenia przez niego odpowiedzi na moje zapytanie. W przypadku wyrażenia przeze mnie zainteresowania kredytem administratorem moich danych osobowych będzie także NOTUS Finanse S.A. z siedzibą w Warszawie (00-517), ul. Marszałkowska 76, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000324689, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 500 000 zł, NIP 5252286547. Mam prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Dane będą przetwarzane w celu informowania o zbliżonych do prezentowanej ofertach nieruchomości pojawiających się w portalu, a za dodatkową zgodą również o ofertach kredytów na sfinansowanie zakupu nieruchomości. Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne do otrzymania odpowiedzi na zapytanie i zbliżonych do prezentowanej ofert.

 • Biuro sprzedaży
 • ul. Noakowskiego 16/2
  00-666 Warszawa

+48 22 ...

+48 791...

Wiadomości powiązane z Fenix Group

Dziękujemy

document icon

Przekazaliśmy deweloperowi Fenix Group Twoją prośbę o kontakt w sprawie nieruchomości Okrzei 26

Deweloper skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie

Znajdziemy dla Ciebie