Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Długa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Długa 17 , oferowane bezpośrednio przez

ELMIS GK Sp. z o.o. S.K.A.

Łomianki, ul. Długa 17

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 82 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty DługaApartamenty Długa

3 zdjęcia

Apartamenty Długa
Apartamenty Długa
Apartamenty Długa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 2 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Apartamenty Długa – inwestycja zlokalizowana na Dąbrowie w Łomiankach przy ul. Długiej 17.Jeden budynek składający się z 4 segmentów, każdy o powierzchni ok 125 m2 z niedużymi ogródkami.Przy każdym lokalu po dwa miejsca parkingowe.Segmenty oddawane w stanie deweloperskim z piecem i grzejnikami.Planowane zakończenie I kwartał 2014 roku.

PROMOCJA płatność 10% przy umowie przedwstępnej / 90% po zakończeniu budowy!

Bardzo dobry dojazd do Warszawy. Bliskość zarówno C.H. Auchan jak i Puszczy Kampinowskiej. Idealne tereny dla osób ceniących sobie bliskość Warszawy i jednocześnie terenów rekreacyjnych.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży lub skorzystanie z poniższego formularza.

Inwestycja Apartamenty Długa znajduje się w Łomiankach, ul. Długa 17 (0.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez ELMIS GK Sp. z o.o. S.K.A.

Inwestycja Apartamenty Długa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 2 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Długa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ELMIS GK Sp. z o.o. S.K.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

Łomianki to niewielkie miasteczko zajmujące powierzchnię ponad 18 km2 i położone w powiecie warszawskim zachodnim, w odległości ok. 15 km od stolicy. Zabudowę mieszkaniową stanowią niskie, przeważnie nowe, domy jedno- i wielorodzinne. Ze względu na dobrą lokalizację, zaciszne okolice, obecność terenów Kampinoskiego Parku Krajobrazowego oraz jezior: Fabryczne, Ostrowskie i Pawłowskie, Łomianki stanowią atrakcyjne miejsce wypoczynku oraz zamieszkania. W mieście zlokalizowane są drobne firmy oraz rozwija się sektor usług, a obiektami handlowymi są np. Centrum Handlowe Auchan i Galeria Handlowa Łomianki. W mieście i okolicach znajdują się ośrodki oraz szkoły jeździeckie, zaś nowoczesnym kompleksem sportowym jest Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Długa?

Najważniejszą arterią w Łomiankach jest ulica Kolejowa, stanowiąca fragment drogi krajowej nr 7 (Gdańsk – Chyżne). Od 1 stycznia 2018r. linie kursujące do Łomianek i okolicznych miejscowości wcielone zostały do sieci ZTM i obecnie w mieście funkcjonuje wewnętrzna komunikacja miejska, na którą składają się 3 linie autobusowe. Do stolicy można natomiast dojechać liniami 150, 250 oraz 750. W odległości 400 metrów od inwestycji Zachodnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: ZACHODNIA 01 (ŁOMIANKI).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Długa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 386 metrów od inwestycji Apartamenty Długa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pancerz 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Długa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Długa znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 748 m, przedszkole w odległości 831 m, przedszkole w odległości 854 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Długa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Starmed w odległości 605 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Długa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 299 m znajduje się Spiżarnia u Heli, w odległości 693 m znajduje się Auchan, w odległości 759 m znajduje się Sklep spożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Długa w odległości 174 m znajduje się basen, w odległości 179 m znajduje się boisko / kort, w odległości 743 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023