Apartamenty Na Polanie

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Ekolan S.A.

Gdynia, Wielki Kack, ul. Strzelców

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 616 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Na Polanie

8 zdjęć

Apartamenty Na Polanie
Apartamenty Na Polanie
Apartamenty Na Polanie
Apartamenty Na Polanie

Najbliższe inwestycje

 • Płocka 29
  od: 11 900 zł/m2
  Pod wynajem

  Humbaka Sp. z o.o.

 • Wrocławska 41
  od: 10 600 zł/m2

  Humbaka Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Kiedy w życiu już się dużo osiągnie, miło jest czerpać z tego jak najpiękniej. Apartamenty Na Polanie to wymarzona sceneria, by znaleźć czas dla siebie. Nie rezygnując z bliskości miasta, można zamieszkać tuż przy lesie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Nic nie zmąci tu spokoju. Całe osiedle wypełnia parkowa zieleń, bo samochody poruszają się i parkują wyłącznie w podziemnych halach. Do jasnych wnętrz apartamentów zieleń zagląda przez duże okna oraz drzwi balkonów i tarasów. Luksusowe Top Apartamenty na ostatnich piętrach gwarantują widoki oraz przestrzeń, jakiej nie ma nigdzie indziej.

Inwestycja Apartamenty Na Polanie znajduje się na Wielkim Kacku, ul. Strzelców (4.9 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera Ekolan S.A..

Inwestycja Apartamenty Na Polanie została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 200 nowych mieszkań w tym 4 lokale typu apartament, znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Na Polanie pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ekolan S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 200 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Lokalizacja inwestycji

Apartamenty Na Polanie to osiedle wtulone w las Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, położone na granicy Gdyni i Sopotu. Stąd rozpościera się widok na panoramę Gdyni. Lokalizacja osiedla nieopodal zbiegu ulic Chwaszczyńskiej, Wielkopolskiej i Strzelców umożliwia wygodny dojazd do centrum Gdyni i Sopotu oraz Trójmiejskiej Obwodnicy.

Wielki Kack to południowa, położona w dużej części na wysokości Sopotu dzielnica Gdyni ograniczona ul. Sopocką, Spacerową i drogami krajowymi 20 i E28, co sprawia, że można z niej wygodnie dojechać zarówno do innych dzielnic miasta, jak i w pozostałe miejsca kraju. Dużą część Wielkiego Kacka stanowią lasy miejskie, w tym Lasy Sopockie. Na liczącej 15 km kw powierzchni Wielkiego Kacka mieszka 10 tys. mieszkańców. Dzielnica składa się w dużej mierze z domków jednorodzinnych a jej cześć ma charakter wiejski. Z Wielkiego Kacka można wygodnie dostać się do ośrodków opieki zdrowotnej: Uniwersyteckiego Centrum Medycyny i Szpitala Morskiego im. PCK ( 3 km) i oddalonego o zaledwie 5 m od granic dzielnicy NZOZ Dąbrowa-Dąbrówka. W odległości ok. 2 km można znaleźć SZOZ Uzdrowisko Sopot. W dzielnicy działają markety m.in. sieci Tesco, Stokrotka i Lewiatan a najbliższe centrum handlowe znajduje się w odległości 1 km (CH Osowa). Atrakcją okolicy jest oddalony o 500 m Sopocki Teatr Tańca i Ogród Zoologiczny Wybrzeże (ok. 2 km).

Komunikacja

Na terenie Wielkiego Kacka kursują autobusy miejskie. Główne arterie to drogi krajowe 20 i E28, które łączą Gdynię z największymi polskimi miastami. Stacja PKP Sopot Główny znajduje się w odległości ok. 2,5 km na wschód od granic dzielnicy a PKP Gdynia Główna w odległości ok. 3 km, co daje duży wybór środków komunikacji.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Na Polanie znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: KIDS!Only w odległości 40 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Na Polanie w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: