Pasaż Aniński

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego, oferowane bezpośrednio przez

ED invest S.A.

Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 209 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Pasaż AnińskiPasaż Aniński

3 zdjęcia

Pasaż Aniński
Pasaż Aniński
Pasaż Aniński

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 84 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

PASAŻ ANIŃSKI – idealne miejsce dla osób ceniących wyjątkową lokalizacje!

PASAŻ ANIŃSKI przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego w dzielnicy Praga Południe (rejon Gocławia) realizowany jest we wspólnym przedsięwzięciu ze Spółdzielnią Mieszkaniową ORLIK-JANTAR.

W ramach I etapu osiedla powstanie nowoczesny, siedmiopiętrowy budynek z 84 mieszkaniami, z dwupoziomowym garażem wielostanowiskowym i lokalem usługowym na parterze.

Przygotowaliśmy szeroką ofertę najczęściej poszukiwanych mieszkań 1 - i 2- pokojowych. Proponujemy idealne mieszkanie na start - ustawne mieszkania 1-pokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni ok. 35 m2. Świetnie zaprojektowane mieszkania z oddzielną kuchnią proponujemy już w metrażu od 42 m2.

Przygotowaliśmy również wiele ciekawych propozycji dla rodzin z dziećmi. W zależności od potrzeb i możliwości portfela przedstawiamy do wyboru klika optymalnych rozwiązań na wymarzone docelowe lokum:

3-pokojowe z aneksem kuchennym od 57m2

3-pokojowe z oddzielną kuchnią od 67m2

Dużą wagę przykładamy do tego, by każdy metr kwadratowy naszych mieszkań mógł być dobrze wykorzystany. Wszystkie pomieszczenia projektujemy tak by były ustawne i funkcjonalnie.

Inwestycja Pasaż Aniński znajduje się na Gocławiu, ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego (6.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez ED invest S.A.

Inwestycja Pasaż Aniński została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 84 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Pasaż Aniński nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ED invest S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Gocław to miejsce, w którym żyje się wygodnie i bezpiecznie w przestrzeni wypełnionej zielenią. Szybką i dogodną komunikację z centrum miasta umożliwia kilkanaście linii autobusowych. Wszystko czego potrzeba na co dzień jest tuż obok- sklepy, punkty usługowe, przychodnie. Liczne szkoły, przedszkola, place zabaw czynią okolicę wymarzoną dla rodzin z dziećmi. To również przyjazne miejsce dla aktywnie spędzających wolny czas - Gocław posiada sieć ścieżek rowerowych, plenerowe siłownie, basen, kluby fitness.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Pasaż Aniński?

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pasaż Aniński mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2167 metrów od inwestycji Pasaż Aniński znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Olszynka Grochowska 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Pasaż Aniński znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pasaż Aniński znajduje się 40 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 104 m, Przedszkole nr 425 w odległości 199 m, przedszkole w odległości 201 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Pasaż Aniński jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: VitaDental w odległości 119 m, Promenadent w odległości 196 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 291 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pasaż Aniński składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 179 m znajduje się Carrefour Pro, w odległości 222 m znajduje się u Ani, w odległości 310 m znajduje się Grzybki.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pasaż Aniński w odległości 111 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 221 m znajduje się boisko / kort, w odległości 235 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 07.05.2020
Data aktualizacji: 27.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: