Stacja Wola

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Ordona, oferowane bezpośrednio przez Echo Investment S.A.

Warszawa, Wola, Odolany, ul. Ordona

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 252 oferty w najbliższej okolicy!

Stacja Wola

6 zdjęć

Stacja Wola
Stacja Wola
Stacja Wola
Stacja Wola

Najbliższe inwestycje

 • WOW Wola
  Pod wynajem

  WOW Wola

  Metropolis Investments

  Mieszkanie Odolany, Wola, Warszawa
  ul. Sowińskiego 18
  5.1 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2023
  • Metraż: 44-71 m2
  • Mieszkań: 17
  • Pokoje: 2-3
 • Apartamenty Nakielska
  Pod wynajem

  Apartamenty Nakielska

  PROFIT Development

  Mieszkanie Ulrychów, Wola, Warszawa
  ul. Nakielska 5
  5 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2023
  • Metraż: 30-117 m2
  • Mieszkań: 118
  • Pokoje: 1-4
 • N.01 Wola City Loft
  od: 11 996 zł/m2
  Pod wynajem

  N.01 Wola City Loft

  Nordmar Sp z o.o.

  Mieszkanie Ulrychów, Wola, Warszawa
  ul. Norwida 1
  5.1 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2021
  • Metraż: 56-113 m2
  • Mieszkań: 11
  • Pokoje: 2-5

Opis Inwestycji

Warszawa to pewien sen. To miasto otwarte, przyjazne, nowoczesne. Miasto nowych technologii, egalitarne, mądre. Miasto czerpiące z doświadczeń, ale otwarte na technologiczną rewolucję. My, niebieskie kołnierzyki, słoiki, korpoludki, hipsterska klasa kreatywna – to my, urodzeni w latach 80. i 90. w różnych miejscach w Polsce tworzymy Warszawę.

Stacja Wola to nowe podejście do myślenia o mieszkaniu. Standardowym wyposażeniem każdego mieszkania są smart-housowe HUBy i ściemniacze do świateł obsługiwane z poziomu telefonu komórkowego.

Wszystko w odległości chwili! Stacji Wola umiejscowiona jest blisko kompleksów biurowych, nieopodal najważniejszych i najciekawszych miejsc Warszawy.

Inwestycja Stacja Wola znajduje się na Odolanach, ul. Ordona (3.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Echo Investment S.A.

Inwestycja Stacja Wola została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 387 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Stacja Wola nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Echo Investment S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (40 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (342 miejsca)

W inwestycji znajdują się 103 komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 387 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 273 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (103)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (40 miejsc).
 • miejsca postojowe podziemne (342 miejsca): dodatkowo 16 boksów na jednoślad, 21 miejsc postojowych z boksem.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Mieszkając w Warszawie każdy chciałby korzystać z uroków miejskiego życia, być blisko najważniejszych obiektów i najciekawszych wydarzeń. Jednocześnie większość z nas marzy o domu blisko zielonych terenów żeby czasem bez problemu móc zdystansować się od pędu życia. Lokalizacja Stacji Wola gwarantuje spełnienie obu tych założeń. Położone na Woli osiedle jest jedną z niewielu tak dobrze umiejscowionych inwestycji w Stolicy. W bezpośrednim sąsiedztwie można odnaleźć: metro Rondo Daszyńskiego - 7 minut Park Moczydło - 5 minut Wola Park - 14 minut Plac Zbawiciela - 15 minut Warszawska Wola od lat jest najprężniej rozwijającą się dzielnicą Stolicy. Sąsiadując bezpośrednio ze Śródmieściem ma do zaoferowania swoim mieszkańcom liczne węzły komunikacyjne i ponad 100 hektarów parków i obszarów zielonych. Wola to również doświadczenie estetyki, której często brak w zdegradowanej miejskiej przestrzeni. Nowoczesne osiedla oparte na prostych przeszklonych bryłach uzupełniają klimatyczne kamienice z lat 50tych tworząc wspólnie eklektyczną mieszankę, która po prostu cieszy oko. Nie samym sąsiedztwem jednak człowiek żyje.

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Stacja Wola?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Stacja Wola mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Stacja Wola znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Armatnia 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Stacja Wola znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Stacja Wola znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Bajeczka w odległości 570 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Stacja Wola składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 110 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 500 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Stacja Wola w odległości 240 m znajduje się CrossFit genius.

Data publikacji: 23.01.2020
Data aktualizacji: 21.05.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: