Osiedle Jarzębinowe - Etap V

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEcho Investment S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Jarzębinowe - Etap V dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
C2.M1
3
66,53 m²
Parter
C3.M27
3
71,23 m²
Parter
C2.M58
4
88,56 m²
3
C2.M10
4
91,96 m²
2
C2.M14
4
92,08 m²
3
C2.M64
4
88,65 m²
5

Opis Inwestycji

ZE SPOKOJEM I HARMONIĄZamieszkaj w miejscu, które da Ci wytchnienie i upragniony spokój, które pomoże zwolnić i spędzać czas właśnie tak jak lubisz: na czytaniu wciągających powieści, wygłupach z dziećmi czy długich rozmowach z przyjaciółmi. W miejscu jeszcze bardziej kameralnym i komfortowym - tu będziesz mógł w pełni korzystać z pobliskich uroków natury. Bliskość parku sprawia, że aktywny wypoczynek czy błogie lenistwo na świeżym powietrzu będą tylko na wyciągnięcie ręki. Ponadto będziesz mógł korzystać z wielu udogodnień stojaków i wieszaków na rowery, ładowarki aut elektrycznych czy paczkomatówWEŹ GŁĘBOKI ODDECHUsiądź wygodnie na tarasie rozkoszując się cichym porankiem i aromatyczną kawą. Tutaj to po prostu możliwe kameralna zabudowa powoduje, że czujesz się jakbyś mieszkał na odległych terenach podmiejskich, a nie blisko centrum. To miejsce skrojone na miarę Twoich potrzeb, więc nie zwlekaj i wybierz Osiedle Jarzębinowe

Inwestycja Osiedle Jarzębinowe - Etap V znajduje się na Bałutach-Dołach, ul. Okopowa 11 (4.1 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Echo Investment S.A..

Inwestycja Osiedle Jarzębinowe - Etap V została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 145 nowych mieszkań. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Jarzębinowe - Etap V pozostało na sprzedaż 6 mieszkań o powierzchniach od 67 do 92 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 67 do 71 m2 (2 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 89 do 92 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Echo Investment S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 145 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 67 do 92 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Jarzębinowe - Etap V

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

W odległości 200 metrów od inwestycji Osiedle Jarzębinowe - Etap V znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Łagiewnicka - Kowalska (0489).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Jarzębinowe - Etap V znajduje się 38 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 30 w Łodzi w odległości 100m, Przedszkole Niepubliczne "Przedszkolny-raj"" w odległości 100m, Przedszkole Miejskie Nr 160 w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się Apteka, w odległości 300 m znajduje się Profamilia. NZOZ. Zakład lecznictwa specjalistycznego i rehabilitacji, w odległości 400 m znajduje się Calendula Sp. z o.o. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się Pizza4You & Crispy Chicken, w odległości 200 m znajduje się Restauracja Da Grasso, w odległości 200 m znajduje się Bar Gia Hung.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 450 m znajduje się Nowa. Uczniowski klub sportowy, w odległości 450 m znajduje się PB Studio, w odległości 550 m znajduje się Centrum Golfa Łódź.

Data publikacji: 03.07.2019

Data aktualizacji: 19.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie