Fuzja

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Milionowa, oferowane bezpośrednio przez

Echo Residential by Archicom

Łódź, Widzew, Stary Widzew, ul. Milionowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 955 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Fuzja

9 zdjęć

Fuzja
Fuzja
Fuzja
Fuzja

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • inteligentny dom

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 274 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

W Fuzji zamieszkasz, jeśli lubisz być blisko. Blisko miasta, pracy, przyjaciół i wydarzeń. Blisko łódzkiej tożsamości, a jednocześnie blisko technologii przyszłości. Fuzja proponuje przestrzeń, jakiej potrzebujesz, smart-rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo i wygodę, architekturę, która nadaje unikalny klimat. Bez względu na to, ile miejsca potrzebujesz, nasi architekci zadbają, by było ono optymalnie zaprojektowane. Każde mieszkanie ma balkon lub loggię.

Zapewniamy także dostęp do technologii Echo-Smart, dzięki której zawsze możesz na przykład ustawić najlepszą temperaturę, czy upewnić się, że zamknąłeś drzwi. A najlepiej dostosuj funkcje do własnych potrzeb.

Zamieszkaj w Fuzji, daj się wciągnąć!

Terminy oddania:

Etap 2 - Budynki A1 - II kw. 2022

Etap 3 - Budynki F1 - IV kw. 2022

Inwestycja Fuzja znajduje się na Starym Widzewie, ul. Milionowa (1.4 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Echo Residential by Archicom.

Inwestycja Fuzja została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 274 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Fuzja nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Echo Residential by Archicom przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Fuzja?

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Fuzja mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2280 metrów od inwestycji Fuzja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Fabryczna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Fuzja znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Fuzja znajdują się 52 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Luppo Puppo w odległości 140 m, Centrum Badań Molekularnych i Makromolekularnych PAN w odległości 220 m, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Henryka Wieniawskiego w odległości 230 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Fuzja jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: LuxMed w odległości 260 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 430 m, LuxMed w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Fuzja składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 220 m znajduje się Lidl, w odległości 360 m znajduje się Revolve Fitness.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Fuzja w odległości 520 m znajduje się boisko / kort, w odległości 530 m znajduje się boisko / kort, w odległości 540 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 02.07.2020
Data aktualizacji: 07.12.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: