Shiraz Park III budynek „A”

Apartament wakacyjny
ARCHIWALNA

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEbro Group Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 22 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Regatta(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Obłuże, ul. Maciejewicza 19,21,23 (5.6 km od centrum Gdyni)
  Osiedle Regatta
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 15
  Powierzchnia: 59 m2
  Liczba pokoi: 3
  Polservice Development
 • Osiedle Beauforta(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pucki, Pogórze, ul. Kościuszki (0.2 km od Gdyni)
  Osiedle Beauforta
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 211
  Powierzchnia: 38 - 78 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Euro Styl S.A.
 • Signum(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Pogórze, ul. Żelazna (5.8 km od centrum Gdyni)
  Ceny od: 6 450/m2
  Signum
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 64 - 70 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Targo S.A.

Opis Inwestycji

Shiraz Park to:· Budynki z windą,· Osiedle zamknięte i monitorowane,· Normalna droga z oświetleniem i chodnikiem.Wybrane mieszkania w III etapie:· Z możliwością wydzielenia kuchni,· Z WIDOKIEM NA MORZE.III etap inwestycji to kontynuacja osiedla cieszącego się ogromnym zainteresowaniem. Dostosowując się do tendencji panujących na rynku nieruchomości oraz wymagań i oczekiwań klientów zaprojektowaliśmy dwa trzypiętrowe budynki oferując mieszkania dwupokojowe w powierzchniach od 39m2 do 46m2 .Nawiązując do I i II etapu osiedla zastosowaliśmy duże przeszklenia okien, które w połączeniu ze szklanymi balustradami na balkonach zwiększają optycznie wnętrze mieszkań. Dzięki temu zabiegowi mieszkania będą również jasne i słoneczne.Dodatkowe zalety to:- atrakcyjny plac zabaw zaprojektowany dla najmłodszych- zewnętrzne miejsca parkingowe dla mieszkańców- teren ogrodzony i monitorowany.Miejsce postojowe zewnętrzne płatne dodatkowo 10.000,00 PLN brutto.Osiedle Shiraz Park zostało zaprojektowane przez uznane stołeczne biuro architektoniczne MKC Mierzejewski, Kasprzycki, Czaplicki Architekci.

Inwestycja Shiraz Park III budynek „A” znajduje się na Pogórzu, ul. Czarnieckiego 18 (5.8 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera Ebro Group Sp. z o.o..

Inwestycja Shiraz Park III budynek „A” została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 126 nowych apartamentów. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Shiraz Park III budynek „A” pozostało na sprzedaż 0 apartamentów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ebro Group Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 126 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 10000 zł.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Lokalizacja inwestycji Shiraz Park III budynek „A”

Pogórze to jedna z najbardziej wysuniętych na północ a jednocześnie najmniejszych dzielnic Gdyni o powierzchni 2,2 km kw. Mieszka tu 13 tys mieszkańców. Głównym atutem dzielnicy jest bliskość centrum połączona z niewielkim oddaleniem od urokliwych terenów podmiejskich, do których można dojechać ul. Wiejską, krzyżującą się z główną arterią dzielnicy – ul. Dąbka. W odległości 3 km od Pogórza znajduje się plaża miejska i Morze Bałtyckie; z drugiej strony dzielnica graniczy z podmiejskim lasem. Ok. 1 km na południe rozciąga się Trójmiejski Park Krajobrazowy. W odległości 4 km na południowy-wschód znajduje się stacja kolejowa PKP Gdynia Główna a w odległości 4 km na zachód – PKP Rumia Główna. Północ Pogórza to głównie zabudowa domków jednorodzinnych, podczas gdy na Południu można znaleźć bloki i nowsze osiedla. Fanów muzyki ucieszy festiwal Open Air, odbywający się co roku w odległości ok. 500 m od granic dzielnicy.

Komunikacja

W odległości 2 km od Pogórza biegnie droga krajowa nr 6. Poza tym dzielnica leży pomiędzy dwoma dużymi stacjami kolejowymi – Rumia Główna (4 km) i Gdynia Główna (4 km). Dodatkowo po dzielnicy kursują autobusy komunikacji miejskiej. Główne arterie Pogórza to ul. Dąbka i zbiegająca się z nią ul. Wiejska prowadząca za miasto.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Shiraz Park III budynek „A” mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Shiraz Park III budynek „A” znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Staniewicza 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Shiraz Park III budynek „A” znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Fililana w Pogórzu w odległości 120 m, Niepubliczne Przedszkole Językowe Mróweczki w odległości 190 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Shiraz Park III budynek „A” jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia lekarska w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Shiraz Park III budynek „A” składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 30 m znajduje się Cynamon II, w odległości 40 m znajduje się Piekarnia Artur.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Shiraz Park III budynek „A” w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.09.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie