Inwestycja przy ul. Piątkowskiej

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Piątkowska, oferowane bezpośrednio przez

EBF Development

Poznań, Jeżyce, Winiary, ul. Piątkowska 118

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 852 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Inwestycja przy ul. Piątkowskiej

10 zdjęć

Inwestycja przy ul. Piątkowskiej
Inwestycja przy ul. Piątkowskiej
Inwestycja przy ul. Piątkowskiej
Inwestycja przy ul. Piątkowskiej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 32 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Szanowni Państwo,zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertę 32 mieszkań przy ul. Piątkowskiej 118. Budynek stylistyką i wykonaniem będzie nawiązywał do zakończonej już inwestycji przy ul. Piątkowskiej 122. Oferujemy niezwykle funkcjonalne mieszkania od kawalerek do mieszkań 2 i 3-pokojowych ( od ok. 37m2 do ok. 72m2). Nowoczesna elegancja i komfort sprawiają, iż oferta jest doskonałą okazją do zakupu funkcjonalnego wnętrza w bardzo dogodnej lokalizacji. Budynek wyposażony będzie w windę oraz podziemną halę garażową. Inwestycja jest w trakcie realizacji, a jej zakończenie zaplanowano na  grudzień 2012 roku.Bardzo atrakcyjne promocyjne ceny:- mieszkania od 5.250,- zł brutto/m2 do 5.322,- zł brutto/m2 ( cena odpowiada programowi “Rodzina na Swoim”- miejsca postojowe w cenie 25.000,- zł brutto/miejsce- biura w cenie 5.800,- zł netto/m2 (+23% VAT)

Inwestycja Inwestycja przy ul. Piątkowskiej znajduje się na Winiarach, ul. Piątkowska 118 (3 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez EBF Development.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Piątkowskiej została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Piątkowskiej nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców EBF Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Piątkowskiej?

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Piątkowskiej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2303 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Piątkowskiej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Garbary.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Inwestycja przy ul. Piątkowskiej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Piątkowskiej znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Sióstr Maryi Niepokalanej pw. Aniołów Stróżów w odległości 119 m, Wydział Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej w odległości 226 m, Szkoła Podstawowa im. bł. Marii Karłowskiej w odległości 264 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Inwestycja przy ul. Piątkowskiej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: AlfaMed.pl w odległości 207 m, JorDent w odległości 498 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 513 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Piątkowskiej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 365 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 424 m znajduje się Chata Polska, w odległości 442 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Piątkowskiej w odległości 219 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 221 m znajduje się boisko / kort, w odległości 245 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 29.02.2012
Data aktualizacji: 28.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: