Kwiatkowskiego - etap III

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDrom Deweloper

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1214 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Podmiejska 20(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów, ul. Podmiejska 20 (3.6 km od centrum Rzeszowa)
  Ceny od: 5 990 brutto/m2
  Podmiejska 20
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 18
  Powierzchnia: 49 - 88 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Fortes Deweloper
 • Grabskiego 7(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów, ul. Władysława Grabskiego 7 (2.9 km od centrum Rzeszowa)
  Ceny od: 7 000 brutto/m2
  Grabskiego 7
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 54
  Powierzchnia: 39 - 85 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  NG Dzielnica Parkowa 3 Sp. z o.o.
 • Kwiatkowskiego Park(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów, ul. E.Kwiatkowskiego (4.6 km od centrum Rzeszowa)
  Ceny od: 5 300 brutto/m2
  Kwiatkowskiego Park
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 53 - 68 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  DK BROKERS Sp. z o.o.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Dwa budynki realizowane przy ulicy Kwiatkowskiego obok istniejącego budynku nr 46. Atutem jest doskonałe połączenie projektu architektonicznego ze strefą rekreacyjno-wypoczynkową o charakterze parkowym. Bliskość do miejsc odpoczynku i rekreacji zrównoważona atrakcyjną odległością do miejsc ważnych w życiu codziennym. Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Stąd wszędzie jest po drodze.Witamy Was - takie miejsce to rzadkośćIlość powierzchni mieszkalnej w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki jest ograniczona w każdym miejscu na świecie. Możliwość wypicia porannej kawy w takim miejscu można nazwać czymś wyjątkowym. To wszystko tworzy prestiż tego miejsca i opisuje tych, którzy żyją aktywnie zawodowo i prywatnie cenią sobie moment wytchnienia po ciężkim dniu i decydują się zamieszkać w tym wyjątkowym miejscu.

Inwestycja Kwiatkowskiego - etap III znajduje się w Rzeszowie, ul. Kwiatkowskiego (3.6 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez dewelopera Drom Deweloper.

Inwestycja Kwiatkowskiego - etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 80 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kwiatkowskiego - etap III pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 63 do 65 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Drom Deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 80 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro.

Lokalizacja inwestycji Kwiatkowskiego - etap III

Przyjazna okolica Od dawna ta częśd Rzeszowa była kierunkiem planów mieszkaniowych dla wielu pokoleo Rzeszowiaków. Przeobrażenia, jakim został poddany nowoczesny Rzeszów wpłynęły pozytywnie również na ten teren. Zagospodarowanie ternu żwirowni, nowe budynki, ścieżki rowerowe, sklepy, przystanki i chodniki pozwalają korzystad z pięknych miejsc, przestrzeni nadrzecznej, wody, powietrza, słooca i zieleo, i zachęcają do długich spacerów i uprawiania sportów, czy zabaw z dziedmi. W tym miejscu dwie rzeki łączą swój bieg tworzą niepowtarzalny klimat. Bliskośd komunikacji miejskiej szybko łączy mieszkaoców z najważniejszymi punktami naszego miasta każdego dnia. To sprawia, że żyje się tu miło i wygodnie.

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kwiatkowskiego - etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Kwiatkowskiego - etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kwiatkowskiego / Podmiejska 10.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kwiatkowskiego - etap III w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Korty tenisowe.

Data publikacji: 16.11.2018

Data aktualizacji: 02.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie