Brzozowe Zacisze etap IV

Oferta archiwalna

Wrocław, Fabryczna, Maślice, ul. Maślicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 27 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Brzozowe Zacisze etap IV

7 zdjęć

Brzozowe Zacisze etap IV
Brzozowe Zacisze etap IV
Brzozowe Zacisze etap IV
Brzozowe Zacisze etap IV

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 2 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 121 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : Miejsca postojowe w cenie 25 000 zł.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się staw

Opis inwestycji

Brzozowe Zacisze etap IV logo

Niska zabudowa mieszkalna, wybierana przez naszych klientów głównie pod własne cele mieszkaniowe niemal gwarantuje dogodne warunki do wypoczywania po ciężkim dniu. Osiedle nie jest typowym, śródmiejskim osiedlem inwestycyjnym.

Inwestycja Brzozowe Zacisze etap IV znajduje się na Maślicach, ul. Maślicka (9.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez DOM.developer.

Inwestycja Brzozowe Zacisze etap IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 121 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 2 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Brzozowe Zacisze etap IV nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców DOM.developer przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Dopełnieniem regionu i jego najważniejszą zaletą są niemal nieograniczone tereny zielone. Liczne parki, skwery, niemal bezpośredni dostęp do Odry i jej obszarów nabrzeżnych otwierają przed mieszkańcami hektary przestrzeni rekreacyjnej. Tu jazda na rowerze, spacer z rodziną czy jogging z psem to czysta przyjemność.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Brzozowe Zacisze etap IV?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Brzozowe Zacisze etap IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Brzozowe Zacisze etap IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Północna.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Brzozowe Zacisze etap IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Hermes.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Brzozowe Zacisze etap IV w odległości 60 m znajduje się Boisko, w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 10.11.2017
Data aktualizacji: 08.02.2021

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Maślicach

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: