Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Brzozowe Zacisze etap IV

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Maślicka, oferowane bezpośrednio przez

DOM.developer

Wrocław, Fabryczna, Maślice, ul. Maślicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 311 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Brzozowe Zacisze etap IVBrzozowe Zacisze etap IV

7 zdjęć

Brzozowe Zacisze etap IV
Brzozowe Zacisze etap IV
Brzozowe Zacisze etap IV
Brzozowe Zacisze etap IV

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 2 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 121 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : Miejsca postojowe w cenie 25 000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się staw

Opis inwestycji

Brzozowe Zacisze etap IV logo

Niska zabudowa mieszkalna, wybierana przez naszych klientów głównie pod własne cele mieszkaniowe niemal gwarantuje dogodne warunki do wypoczywania po ciężkim dniu. Osiedle nie jest typowym, śródmiejskim osiedlem inwestycyjnym.

Inwestycja Brzozowe Zacisze etap IV znajduje się na Maślicach, ul. Maślicka (9.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez DOM.developer.

Inwestycja Brzozowe Zacisze etap IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 121 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 2 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Brzozowe Zacisze etap IV nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców DOM.developer przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Dopełnieniem regionu i jego najważniejszą zaletą są niemal nieograniczone tereny zielone. Liczne parki, skwery, niemal bezpośredni dostęp do Odry i jej obszarów nabrzeżnych otwierają przed mieszkańcami hektary przestrzeni rekreacyjnej. Tu jazda na rowerze, spacer z rodziną czy jogging z psem to czysta przyjemność.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Brzozowe Zacisze etap IV?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Brzozowe Zacisze etap IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2426 metrów od inwestycji Brzozowe Zacisze etap IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Pracze.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Brzozowe Zacisze etap IV znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Brzozowe Zacisze etap IV znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Łobuziaki w odległości 286 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 w odległości 447 m, szkoła w odległości 504 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Brzozowe Zacisze etap IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 111 m znajduje się Delikatesy Konkret, w odległości 149 m znajduje się Żabka, w odległości 156 m znajduje się Maślickie Delicje.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Brzozowe Zacisze etap IV w odległości 45 m znajduje się boisko / kort, w odległości 82 m znajduje się boisko / kort, w odległości 492 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 10.11.2017
Data aktualizacji: 08.02.2021

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023