17-go Sierpnia

Mieszkania na sprzedaż ul. 17 Sierpnia, oferowane bezpośrednio przez Dombud S.A.

Chorzów, ul. 17 Sierpnia
Ceny od: 3 782 zł/m2
17-go Sierpnia

1 zdjęcie

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji 17-go Sierpnia dostępnych jest 46 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Osiedle stanowi kontynuację dwóch poprzednich etapów inwestycji przy ul. 17 Sierpnia w Chorzowie . W IV etapie budowy powstaną 2 budynki - jeden dwuklatkowy oraz jeden trzyklatkowy z 59 mieszkaniami oraz z przynależnymi komórkami lokatorskimi (w cenie). Mieszkania będą miały powierzchnie 41m2, 43m2 (dwupokojowe), 59 m2, 61 m2 (trzypokojowe) jak również 66 m2, 68 m2, 76 m2 (czteropokojowe). Mieszkańcy parterów mogą cieszyć się wypoczynkiem na terenie przynależnego ogródka, a dla mieszkańców najwyższych pięter stworzono możliwość powiększenia lokalu o dodatkowe pomieszczenie na poddaszu - antresolę. Pod każdym z budynków będą się znajdować 4 wyodrębnione garaże o różnej powierzchni. Oprócz garaży pod budynkami przewidziano możliwość zakupu garażu wolnostojącego znajdujących się na terenie osiedla oraz poza osiedlem - II etap budowy. Standard deweloperski, w jakim przekazujemy mieszkania, stwarza możliwość aranżacji przestrzeni według własnych potrzeb. Atutem powstającego osiedla jest jego położenie - wśród terenów zielonych, w pobliżu Parku Śląskiego (ok. 2 km) z jednocześnie z dobrym dojazdem do Siemianowic, Chorzowa i Katowic. W sąsiedztwie znajdują się punky handlowo - usługowe, szkoły, przedszkole oraz przystanki autobusowe.

*** Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Przyjęty model biznesowy jest aktualny na miesiąc listopad 2019 – szczegóły w biurze sprzedaży.

Inwestycja 17-go Sierpnia znajduje się w Chorzowie, ul. 17 Sierpnia (2 km od centrum Chorzowa), została zrealizowana przez dewelopera Dombud S.A..

Inwestycja 17-go Sierpnia została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 59 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji 17-go Sierpnia pozostało na sprzedaż 46 mieszkań o powierzchniach od 41 do 67 metrów kwadratowych w cenie od 3 782 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 41 do 43 m2 w cenie od 191 945 zł (14 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 59 m2 w cenie od 264 074 zł (16 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 66 do 67 m2 w cenie od 298 982 zł (16 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dombud S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 59 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: w cenie mieszkania.
 • miejsca postojowe podziemne: garaże dodatkow płatne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 46 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 41 do 67 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 187 084 do 428 261 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 3 782 do 4 659 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
w inwestycji znajdują się mieszkania bezczynszowe.

Lokalizacja inwestycji

Kołobrzeg to od lat jeden z ulubionych kierunków wakacyjnych Polaków. Urokliwe miasto ma do zaoferowania nie tylko malownicze plaże, ale także szereg ciekawych zabytków oraz zielonych terenów rekreacyjnych sprzyjających długim spacerom. Ponadto Kołobrzeg jest największym uzdrowiskiem w Polsce, obfitującym w źródła wody mineralnej, solanki oraz pokłady borowiny. Nazywany wypoczynkową stolicą Polski, przyciąga w ciągu roku już milion turystów*. W 2018 r. Kołobrzeg zajął trzecie miejsce pod względem liczby noclegów w powiatach, zaraz po Warszawie (6,4 mln) i Krakowie (5,6 mln). Powiat kołobrzeski osiągnął imponujący wynik na poziomie 5,1 mln noclegów w ciągu roku**. Coraz częściej na swój cel podróży miasto obierają obcokrajowcy - najczęściej obywatele Niemiec, Szwecji i Danii. Kołobrzeg jest dobrze skomunikowany zarówno z pobliskimi, jak i dalej położonymi miastami. Można do niego dojechać wygodnie i szybko pociągiem Pendolino z Warszawy i Krakowa. Około godzinę drogi od miasta znajduje się także port lotniczy Szczecin-Goleniów, który oferuje połączenia m.in. z Londynem, Kopenhagą czy Oslo, a także loty krajowe. Zmotoryzowani goście dojadą do miasta m.in. drogą krajową nr 11 oraz drogami wojewódzkimi nr 163 i 102. Duże zainteresowanie tutejszą bazą noclegową sprawiło, że Kołobrzeg stał się niezwykle atrakcyjną lokalizacją pod kątem inwestowania w nieruchomości. W odległości zaledwie ok. 200 m od plaży powstaje prawdziwa architektoniczna perła, nowoczesny hotel oferujący apartamenty w systemie condo – Baltic Wave. Imponujący obiekt będzie oferował szereg unikalnych udogodnień, które zamienią każdy pobyt w niezapomniane doświadczenie. Jednym z nich będzie panoramiczny basen ze szklanym dnem, inspirowany najbardziej ekskluzywnymi kurortami na świecie. Goście hotelu będą również korzystali z krytego kompleksu basenowego zlokalizowanego w nowoczesnej strefie SPA & wellness, zaplecza do fizjoterapii, baru i kawiarni widokowej, restauracji, w tym à la carte oraz centrum konferencyjno-biznesowego. Na terenie Baltic Wave znajdzie się także dwupoziomowy garaż podziemny. Co ważne, z części apartamentów będzie roztaczał się urzekający widok na morze. Ważnym atutem inwestycji będzie także jej wyjątkowa architektura i stylowy, inspirowany naturą design części wspólnych. Uwagę przykuje sama bryła budynku z falistą elewacją, która jest dziełem uznanej i wielokrotnie nagradzanej pracowni Piotr Płaskowicki & Partnerzy Architekci. Wszystkie wymienione atuty z pewnością przyciągną gości poszukujących pobytu w wysokim standardzie, co zapewni wysokie obłożenie hotelu. * Urząd Miasta Kołobrzeg, www.kolobrzeg.pl **Raport „Turystyka 2018 r.”, Główny Urząd Statystyczny

Chorzów to miasto powiatowe, leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej, nad rzeką Rawą. Sąsiaduje z 6 innymi miastami należącymi do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jego powierzchnia wynosi 33,5 km2, a liczba mieszkańców to ok. 105 000. Krajobraz miasta jest typowy dla Śląska, a huty i zakłady przemysłowe przeplatają się z osiedlami mieszkaniowymi wybudowanymi z myślą o pracownikach. Centrum miasta wyróżnia się bardzo zwartą zabudową, licznymi kamienicami i budynkami najważniejszych instytucji. Chorzów II to głównie bloki i słynne, śląskie familoki, Batory łączy w sobie zabudowę industrialną z budynkami mieszkalnymi, a na Chorzowie Starym przeważają tereny przemysłowe. Miasto ma w pełni rozwinięte zaplecze medyczne – są tu trzy szpitale i ok. 130 innych jednostek świadczących usługi tego typu. Rozwija się oświata i życie kulturalne. Znajdują się tu także liczne obiekty sportowe. Chorzów ma duże znaczenie komunikacyjne – biegnie tędy autostrada A4, droga krajowa i wojewódzka, niedaleko znajduje się lotnisko, są tu dwie stacje kolejowe.

Komunikacja

Przez południową część miasta biegnie autostrada A4. Poza tym Chorzów przecinany jest przez drogę krajową nr 79 oraz drogę wojewódzką nr 902. Tuż przy jego północnej granicy przebiega natomiast droga krajowa nr 94. Na terenie Chorzowa znajduje się 87 przystanków komunikacji miejskiej. Są tu także dwie stacje kolejowe, które zapewniają dostęp do najważniejszych miast nie tylko w kraju, ale i zagranicą, a ok. 30km od centrum znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice.

Przyszli mieszkańcy inwestycji 17-go Sierpnia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji 17-go Sierpnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chorzów Stary Kościół [nż] p.1.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji 17-go Sierpnia znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 24 w odległości 170 m, Przedszkole nr 17 w odległości 450 m, ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 w odległości 550 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji 17-go Sierpnia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji 17-go Sierpnia w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.08.2018
Data aktualizacji: 16.02.2021
Dombud S.A. logo

Dombud S.A.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Drzymały 15 40-059 Katowice

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: