17-go Sierpnia

Mieszkania na sprzedaż ul. 17 Sierpnia, oferowane bezpośrednio przez Dombud S.A.

Chorzów, ul. 17 Sierpnia

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 216 ofert w najbliższej okolicy!

17-go Sierpnia

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Kościuszki

  Osiedle Kościuszki

  J.W. Construction Holding S.A.

  Mieszkanie Chorzów
  ul. Kościuszki
  1.1 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 28-83 m2
  • Mieszkań: 94
  • Pokoje: 1-4
 • Apartamenty przy parku

  Apartamenty przy parku

  FTS Evolution

  Mieszkanie Chorzów
  ul. Kaszubska 13
  0.4 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2023
  • Metraż: 42-122 m2
  • Mieszkań: 19
  • Pokoje: 2-5
 • Dębowy Park
  od: 5 700 zł/m2

  Dębowy Park

  Adatex

  Mieszkanie Siemianowice Śląskie
  ul. Oświęcimska
  0.8 km od Chorzowa
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 54-78 m2
  • Mieszkań: 11
  • Pokoje: 3

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski
 • Wykończenie pod klucz

Opis Inwestycji

Osiedle stanowi kontynuację dwóch poprzednich etapów inwestycji przy ul. 17 Sierpnia w Chorzowie.

W IV etapie budowy powstaną 2 budynki - jeden dwuklatkowy oraz jeden trzyklatkowy z 59 mieszkaniami oraz z przynależnymi komórkami lokatorskimi (w cenie). Mieszkania będą miały powierzchnie 41m2, 43m2 (dwupokojowe), 59 m2, 61 m2 (trzypokojowe) jak również 66 m2, 68 m2, 76 m2 (czteropokojowe). Mieszkańcy parterów mogą cieszyć się wypoczynkiem na terenie przynależnego ogródka, a dla mieszkańców najwyższych pięter stworzono możliwość powiększenia lokalu o dodatkowe pomieszczenie na poddaszu - antresolę.

Pod każdym z budynków będą się znajdować 4 wyodrębnione garaże o różnej powierzchni. Oprócz garaży pod budynkami przewidziano możliwość zakupu garażu wolnostojącego znajdujących się na terenie osiedla oraz poza osiedlem - II etap budowy.

Standard deweloperski, w jakim przekazujemy mieszkania, stwarza możliwość aranżacji przestrzeni według własnych potrzeb.

Inwestycja 17-go Sierpnia znajduje się w Chorzowie, ul. 17 Sierpnia (2 km od centrum Chorzowa), została zrealizowana przez Dombud S.A.

Inwestycja 17-go Sierpnia została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 94 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji 17-go Sierpnia nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dombud S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne (32 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 94 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 261 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: zewnętrze, miejsca ogólnodostępne.
 • miejsca postojowe podziemne (32 miejsca): garaże w bryle budynku, zakup nieobowiązkowy.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Atutem powstającego osiedla jest jego położenie - wśród terenów zielonych, w pobliżu Parku Śląskiego (ok. 2 km) z jednocześnie z dobrym dojazdem do Siemianowic, Chorzowa i Katowic. W sąsiedztwie znajdują się punkty handlowo - usługowe, szkoły, przedszkole oraz przystanki autobusowe.

Chorzów to miasto leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej, nad rzeką Rawą. Sąsiaduje z 6 innymi miastami należącymi do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jego powierzchnia wynosi 33,5 km2, a liczba mieszkańców to ok. 105 000. Krajobraz miasta jest typowy dla Śląska, a huty i zakłady przemysłowe przeplatają się z osiedlami mieszkaniowymi wybudowanymi z myślą o pracownikach. Centrum miasta wyróżnia się bardzo zwartą zabudową, licznymi kamienicami i budynkami najważniejszych instytucji. Chorzów II to głównie bloki i słynne, śląskie familoki, Batory łączy w sobie zabudowę industrialną z budynkami mieszkalnymi, a na Chorzowie Starym przeważają tereny przemysłowe. Miasto ma w pełni rozwinięte zaplecze medyczne – są tu trzy szpitale i ok. 130 innych jednostek świadczących usługi tego typu. Rozwija się oświata i życie kulturalne. Znajdują się tu także liczne obiekty sportowe. Chorzów ma duże znaczenie komunikacyjne – biegnie tędy autostrada A4, droga krajowa i wojewódzka, niedaleko znajduje się lotnisko, są tu dwie stacje kolejowe.

Komunikacja

Przez południową część miasta biegnie autostrada A4. Poza tym Chorzów przecinany jest przez drogę krajową nr 79 oraz drogę wojewódzką nr 902. Tuż przy jego północnej granicy przebiega natomiast droga krajowa nr 94. Na terenie Chorzowa znajduje się 87 przystanków komunikacji miejskiej. Są tu także dwie stacje kolejowe, które zapewniają dostęp do najważniejszych miast nie tylko w kraju, ale i zagranicą, a ok. 30km od centrum znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji 17-go Sierpnia?

Przyszli mieszkańcy inwestycji 17-go Sierpnia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji 17-go Sierpnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chorzów Stary Kościół [nż] p.1.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji 17-go Sierpnia znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji 17-go Sierpnia znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 24 w odległości 170 m, Przedszkole nr 17 w odległości 450 m, ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 w odległości 550 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji 17-go Sierpnia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji 17-go Sierpnia w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.08.2018
Data aktualizacji: 21.07.2022

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: