Rezydencja Mokotów

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDom Development S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 21 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Mokotowska Szpilka(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Woronicza 32 (4.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 12 100 brutto/m2
  Mokotowska Szpilka
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 55 - 105 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Buszrem S.A.
 • Apartamenty przy Woronicza(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Woronicza (4.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 500/m2
  Apartamenty przy Woronicza
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 81 m2
  Liczba pokoi: 3
  Yuniversal Development
 • Puławska/Merliniego(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Puławska 107C (4.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 13 499/m2
  Puławska/Merliniego
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 61 - 133 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 3 oferty
  GRUPA LANDESKRONE

Opis Inwestycji

Rezydencja Mokotów

Rezydencja Mokotów to elegancki apartamentowiec, który wyrósł w kwartale ulic Naruszewicza, Wejnerta i Alei Niepodległości, tuż przy stacji metra Wierzbno z jednej strony oraz naprzeciwko willowej zabudowy z drugiej.Przy projektowaniu Rezydencji Mokotów wykazaliśmy się znajomością charakteru miejsca. Naszą intencją było dopasowanie nowoczesnej architektury do historycznego otoczenia, dlatego projekt nawiązuje do tradycji Starego Mokotowa, ale jednocześnie jest nowoczesny – adresowany do współczesnego mieszkańca stolicy.Starannie dobraliśmy materiały wykończeniowe. Posadzki części wspólnych ozdobione są kamieniem naturalnym, a na ścianach zostały umieszczone drewniane okładziny. Z reprezentacyjnej recepcji poprowadzono halle do klatek schodowych oraz do wewnętrznego zielonego dziedzińca – przestrzeni ze starannie zaprojektowanym ukształtowaniem terenu i atrakcyjnymi elementami małej architektury. Projekt zieleni zakłada ciekawie zaaranżowaną kompozycję drzew, krzewów, ziół i kwiatów. Dla apartamentów na parterze zaprojektowaliśmy ogródki przydomowe.Estetyka części wspólnych, nowoczesna forma i charakter Rezydencji Mokotów tworzą nową jakość miejsca o reprezentacyjnych walorach przestrzeni miejskiej, kontynuując jednocześnie szlachetny klimat Mokotowa. Walory użytkowe budynku podkreślą eleganckie sklepy i punkty usługowe zlokalizowane na parterze od strony alei Niepodległości i ulicy Adama Naruszewicza.

Inwestycja Rezydencja Mokotów znajduje się na Wierzbnie, ul. Naruszewicza (4.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Inwestycja Rezydencja Mokotów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 134 nowych mieszkań. Budynek posiada od 4 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Mokotów pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom Development S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 4 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 134 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, internet, recepcja, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Mokotów

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Mokotów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Rezydencja Mokotów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wierzbno.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Mokotów znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 189 "Na Wierzbnie" w odległości 90 m, Przedszkole Nr 28 w odległości 220 m, Niepubliczna Poradnia Wczesnego Wspomagania Rozwoju nr. 24P w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Mokotów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ortopedika w odległości 110 m, Evimed w odległości 290 m, Curatum w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Mokotów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 10 m znajduje się Żabka, w odległości 70 m znajduje się hubiz, w odległości 80 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Mokotów w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 14.10.2014

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie