Villa Bukietowa

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezD.B. Investments Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 21 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty przy Woronicza(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Woronicza (4.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 500/m2
  Apartamenty przy Woronicza
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 81 m2
  Liczba pokoi: 3
  Yuniversal Development
 • Mokotowska Szpilka(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Woronicza 32 (4.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 12 100 brutto/m2
  Mokotowska Szpilka
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 55 - 105 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Buszrem S.A.
 • Holm House(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Ksawerów, ul. Zdziechowskiego (5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 952/m2
  Holm House
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 142
  Powierzchnia: 28 - 133 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 84 oferty
  Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Villa Bukietowa – IX kondygnacyjny budynek apartamentowi. W budynku znajduje się 68mieszkań łączących funkcjonalność i komfort o pow. 47m2 – 120m2.Budynek jest zlokalizowany przy ul. Bukietowej 5 i 7 na warszawskim Mokotowie w obrębie głównych szlaków komunikacyjnych zapewniających szybki dostęp do centrum miasta. W odległości 400 m stacja metra Wierzbno.W pobliżu planowanej inwestycji znajdują się obiekty użyteczności publicznej takie jak: apteka, bank, centrum handlowe, poczta, przychodnia, szpital oraz przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, szkoła.Inwestycja zakończona w lutym 2013 r..

Inwestycja Villa Bukietowa znajduje się na Wierzbnie, ul. Bukietowa 7 (4.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera D.B. Investments Sp. z o.o..

Inwestycja Villa Bukietowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 68 nowych mieszkań w tym 42 lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od null do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Villa Bukietowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 59 do 79 metrów kwadratowych w cenie od 10 300 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper D.B. Investments Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie przynależne do lokali mieszkalnych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 68 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Konstrukcja słupowo-ścienno płytowa bezryglowa, żelbetowa wylewana.
Dach
Stropodachy: płaskie, niewentylowane. Stropodach z odwróconym układem warstw. Obróbki blacharskie dachu z blachy cynkowo-tytanowej lub aluminiowo-cynkowej. Daszki nad tarasami ostatnich kondygnacji: konstrukcja stalowa, cynkowana ogniowo i malowana proszkowo, wypełnienie ze szkła bezpiecznego.
Elewacja
Ściany zewnętrzne: ocieplone wełna mineralną z warstwą włókniny okładane kamieniem naturalnym - płyty (piaskowiec lub wapień) kotwione do ściany żelbetowej konstrukcyjnej. Ściany tynkowane: warstwowe, ocieplone płytami ze styropianu i wełny mineralnej gr. min. 12 cm i tynkowane systemowym tynkiem mineralnym na siatce.
Stolarka okienna
Okna i drzwi balkonowe (mieszkania oraz pom. usługowe od strony pd): drewniane, jedno i dwuskrzydłowe, szklone zestawami szklanymi bezbarwnymi. Konstrukcja drewniana, klejona o konstrukcji jednoramowej z drewna sosnowego. Okucia obwiedniowe rozwieralne, rozwieralno-uchylne lub przesuwne wg. projektu budowlanego. Nawiewniki systemowe, higrosterowane lub sterowane ręcznie w wybranych skrzydłach okiennych, o izolacyjności akustycznej jak dla zestawów szybowych. Okna i drzwi balkonowe na parterze wyposażone zostaną w okucia przeciwwłamaniowe i szklenie zestawami szkła antywłamaniowego.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do mieszkań: gładkie, pełne, antywłamaniowe , wykończone fornirem, zaopatrzone w zamek.
Balkony
Posadzki balkonów, tarasów, loggii: posadzka drewniana. Obróbki blacharskie balkonów z blachy cynkowo-tytanowej lub aluminiowo-cynkowej. Balustrady, osłony i przegrody balkonowe: stalowe, cynkowane ogniowo i malowane proszkowo z wypełnieniami ze szkła bezpiecznego.
Posadzka
Szlichta cementowa na izolacji akustycznej.
Ściany
Tynk gipsowy gruntowany, zacierany na gładko wg. technologii producenta oraz malowany jednokrotnie farbą emulsyjną w kolorze białym.
Sufity
Tynk gipsowy malowany jednokrotnie farbą emulsyjną w kolorze białym. Fragmenty sufitów z płyt g-k w mieszkaniach jako zabudowy instalacji.
Parapety zewnętrzne
Z blachy stalowej powlekanej lub cynkowanej i malowanej proszkowo.
Parapety wewnętrzne
Z konglomeratu marmurowego.
Instalacje
Instalacja elektryczna, instalacja c.o. instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja teletechniczna.
Ogrzewanie
Z miejskiej sieci.
Wentylacja
Nawiew nawiewnikami okiennymi, wywiew mechaniczny . Piony okapowe niezależne od pionów wentylacji podstawowej.
Wyposażenie łazienki
Instalacja kanalizacji sanitarnej bez rozprowadzeń do urządzeń w lokalach.
Wyposażenie kuchni
Nie ma instalacji gazowej.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: przynależne do lokali mieszkalnych.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: 2 poziomy miejsc parkingowych podziemnych.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Villa Bukietowa

Inwestycja jest zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Mokotów, przy ul. Bukietowej 5 i 7

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Bukietowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Villa Bukietowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Telewizja Polska 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Bukietowa znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: XLIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI w odległości 110 m, Przedszkole Nr 199 w odległości 140 m, Muzyczne Przedszkole Montessori MocArt w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Bukietowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ortopedika w odległości 250 m, Scanmed Multimedis w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Bukietowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Żabka, w odległości 200 m znajduje się Mokpol, w odległości 230 m znajduje się Błaszczak.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Bukietowa w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 02.03.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie