Na Mokotowie

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDantex

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Na Mokotowie dostępnych jest 7 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
4
3
70,26 m²
2
7
3
70,26 m²
3
10
3
70,26 m²
4
13
3
70,26 m²
5
40
3
67,69 m²
2
43
3
67,69 m²
3
46
3
67,69 m²
4

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Na Mokotowie

SZCZEGÓŁY INWESTYCJIGrunt: Pełna własnośćAdres: Mokotów, ul. J. P. Woronicza 802 kameralne budynki: Tylko 149 mieszkańMetraż: 27 - 106 m2Liczba pokoi: 1-5Piętra: 6Zakończenie budowy: gotowe do zamieszkaniaZdjęcia są wykonane przez firmę Unibep.

Inwestycja Na Mokotowie znajduje się na Wyględowie, ul. J. P. Woronicza 80 (4.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dantex.

Inwestycja Na Mokotowie została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 149 nowych mieszkań. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Na Mokotowie pozostało na sprzedaż 7 mieszkań o powierzchniach od 68 do 70 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 68 do 70 m2 (7 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dantex przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 149 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: w hali garażowej.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 7 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 68 do 70 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Na Mokotowie

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Na Mokotowie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 410 metrów od inwestycji Na Mokotowie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Novotel 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Na Mokotowie znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne tequesta nr 338 PN w odległości 80 m, Anglojęzyczne Przedszkole "READY STEADY GO" w odległości 290 m, NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE BAŚNIOWY DOM w odległości 430 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Na Mokotowie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne PZU Zdrowie w odległości 310 m, Corten Medic w odległości 320 m, Centrum Medyczne LUX MED w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Na Mokotowie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Minuta 8, w odległości 260 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 300 m znajduje się Wiśniowy sklep.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Na Mokotowie w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 16.05.2018

Data aktualizacji: 01.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie