Goplana budynek E

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Św. Wawrzyńca, oferowane bezpośrednio przez

Colian Developer

Poznań, Jeżyce, Osiedle Jeżyce, ul. Św. Wawrzyńca

Goplana budynek E

5 zdjęć

Goplana budynek E
Goplana budynek E
Goplana budynek E
Goplana budynek E
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

123/m2

Przedział pokoi

4

Kondygnacje

9

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Mieszkania w inwestycji (1)

Pokoje

Piętra

Metraż

Stacja kolejowa - Poznań Główny - 1623 m

Przystanek Tramwajowy - 517 m

Przystanek Autobusowy - 136 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

8 placówek medycznych, 34 placówki edukacyjne, 87 kawiarni i restauracji, 66 sklepów, 35 obiektów sportowych, 14 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy
 • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 180 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 267 do 297 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

ciepło z sieci miejskiej

Rodzaj własności:

odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (122)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (182 miejsca)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępny jest 1 mieszkanie

Powierzchnie mieszkań:

123 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 370 920 do 2 120 248 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

W dawnych budynkach fabryki Goplana wciąż jeszcze unosi się aromat czekolady. Może już na stałe nasyci te mury? Jednak największym atutem dawnej fabryki dziś jest jej lokalizacja – to niemal 6 hektarów w najbardziej rozpoznawalnej dzielnicy Poznania – na kultowych Jeżycach, tuż przy ulicy Kościelnej, u bram Parku Sołackiego.

Goplana to kilkuetapowy projekt zakładający stworzenie nowoczesnego śródmiejskiego osiedla. W niedalekiej przyszłości powstaną tu nowe kwartały, a pomiędzy nimi place, zielone skwery i deptaki. Z okien, balkonów i tarasów ostatnich kondygnacji roztacza się piękny widok na Sołacz.

Inwestycja Goplana budynek E znajduje się na Jeżycach, ul. św. Wawrzyńca (1.8 km od centrum Poznania), jest realizowana przez Colian Developer. Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania. Cały projekt składa się z 180 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 pięter oraz 2 kondygnacje podziemne.

Inwestycja Goplana budynek E znajduje się na Jeżycach, ul. Św. Wawrzyńca (1.9 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Colian Developer.

Inwestycja Goplana budynek E została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 180 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Goplana budynek E w sprzedaży jest 1 nowe mieszkanie o powierzchni 123 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Colian Developer przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (182 miejsca)

W inwestycji znajdują się 122 komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kierskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica.

Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Goplana budynek E?

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92. Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Goplana budynek E? Przyszli mieszkańcy inwestycji Goplana budynek E mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Goplana budynek E znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jeżycka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Goplana budynek E znajdują się szkoły/przedszkola?

Czy w pobliżu inwestycji Goplana budynek E znajdują się szkoły/przedszkola? Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Goplana budynek E znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Specjalna nr 107 w odległości 430 m, Niepubliczna Szkoła Sztuki Tańca w odległości 480 m, Publiczne Przedszkole Galileo w odległości 550 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Goplana budynek E jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Bamberski Dwór w odległości 138 m, Stom-Lab w odległości 389 m, Przychodnia Lekarzy Rodzinnych w odległości 758 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Jak daleko jest do najbliższego sklepu? Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Goplana budynek E składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Piekarnia Beręczewski, w odległości 130 m znajduje się Żabka, w odległości 220 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Goplana budynek E w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.09.2021
Data aktualizacji: 10.01.2024
Colian Developer logo

Colian Developer

Adres biura sprzedaży:

ul. Św. Wawrzyńca 15, Poznań

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: