Osiedle Dębowa Polana

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Suwalska, oferowane bezpośrednio przez Budus-Developer Sp z o.o.

Wrocław, Fabryczna, Maślice, ul. Suwalska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 105 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Dębowa Polana

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Śliwowa
  od: 6 426 zł/m2

  Osiedle Śliwowa

  INTER-ES Deweloper

  Mieszkanie Maślice, Fabryczna, Wrocław
  ul. Maślicka
  8.6 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 121 m2
  • Mieszkań: 1
  • Pokoje: 5
 • Osiedle Śliwowa etap II
  od: 6 210 zł/m2

  Osiedle Śliwowa etap II

  INTER-ES Deweloper

  Mieszkanie Maślice, Fabryczna, Wrocław
  Aleja Śliwowa
  8.6 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2022
  • Metraż: 65 m2
  • Mieszkań: 1
  • Pokoje: 3
 • 2M Apartments etap II

  2M Apartments etap II

  Omega Buildings Sp. z o.o. B Sp.k

  Mieszkanie Maślice, Fabryczna, Wrocław
  ul. Maśliska
  8.5 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 37-103 m2
  • Mieszkań: 58
  • Pokoje: 2-4

Opis Inwestycji

Osiedle Dębowa Polana to zespół dwóch nowoczesnych budynków wielorodzinnych, które skutecznie chronią mieszkańców przed wielkomiejskim zgiełkiem.Ciekawa architektura oraz duże, słoneczne tarasy sprawiają, że osiedle urzeka nowoczesną elegancją. Mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby dostosować je do potrzeb współczesnej rodziny, zostawiając jednocześnie możliwość samodzielnej aranżacji wnętrz. Salony połączone z aneksami kuchennymi stanowią atrakcyjną przestrzeń życiową dla mieszkańców. Większość mieszkań wyposażonych jest w przestronne balkony, część w duże tarasy otwierające mieszkania na otaczającą naturę.Mieszkańcy mają do dyspozycji komórki lokatorskie oraz, dodatkowo, miejsca parkingowe w garażu podziemnym. W częściach wspólnych do wyłącznego użytku mieszkańców osiedla pozostają tereny zielone z ławkami oraz plac zabaw dla dzieci. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się jeden z najnowocześniejszych we Wrocławiu zespołów szkolno-przedszkolnych wyposażony w bibliotekę oraz nowoczesną halę sportową.

Inwestycja Osiedle Dębowa Polana znajduje się na Maślicach, ul. Suwalska (9.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Budus-Developer Sp z o.o.

Inwestycja Osiedle Dębowa Polana została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 57 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Dębowa Polana nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Budus-Developer Sp z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 57 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
plac zabaw
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Dębowa Polana?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Dębowa Polana mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Osiedle Dębowa Polana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Suwalska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Dębowa Polana znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Dębowa Polana znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 w odległości 100 m, Przedszkole nr 8 w odległości 100 m, Szkoła Podstawowa nr 26 w odległości 100 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Dębowa Polana składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Chleb - Piekarnia rziemieślnicza, w odległości 140 m znajduje się Dino, w odległości 350 m znajduje się Hermes.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Dębowa Polana w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: