Rezydencja Woronicza

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudner Inwestycje Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 21 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Mokotowska Szpilka(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Woronicza 32 (4.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 12 100 brutto/m2
  Mokotowska Szpilka
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 55 - 105 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Buszrem S.A.
 • Apartamenty przy Woronicza(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Woronicza (4.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 500/m2
  Apartamenty przy Woronicza
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 81 m2
  Liczba pokoi: 3
  Yuniversal Development
 • Puławska/Merliniego(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Puławska 107C (4.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 13 499/m2
  Puławska/Merliniego
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 61 - 133 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 3 oferty
  GRUPA LANDESKRONE

Opis Inwestycji

Rezydencja to określenie miejsca reprezentacyjnego. To elegancki apartamentowiec, który powstaje w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic w Warszawie. Idealne położenie w sąsiedztwie willowej zabudowy, wpływa na kameralność inwestycji, a świetne skomunikowanie nadaje wielkomiejskiego charakteru.Doskonała infrastruktura okolicy - centrum handlowe Galeria Mokotów, szkoły, przedszkola i bogata oferta handlowa okolicznych sklepów, a także bliskość metra - to kluczowe atrybuty samej lokalizacji.Liczne parki (m.in.Park Dreszera, Królikarnia, Pole Mokotowskie) i ośrodki sportowe (Warszawianka), pozwolą mieszkańcom Rezydencji Woronicza na aktywne spędzanie wolnego czasu.Niezwykle nowoczesna architektura czyni tę inwestycję niepowtarzalną, a praktyczny wyszukany design gwarantuje najwyższy komfort mieszkania.Przestronne apartamenty charakteryzuje dbałość o szczegóły. Duże okna pozwalają na podziwianie zielonej okolicy, a system inteligentnego domu gwarantuje najwyższą wygodę jego przyszłym mieszkańcom.Rezydencja Woronicza spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Inwestycja Rezydencja Woronicza znajduje się na Wierzbnie, ul. Woronicza (4.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Budner Inwestycje Sp. z o.o..

Inwestycja Rezydencja Woronicza została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań w tym 1 lokal typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Woronicza pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budner Inwestycje Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
panoramiczne drewniane okna okna przesuwne przygotowanie pod klimatyzację otwory drzwiowe wys. 260 cm wysokość mieszkań od 280 - 320 cm
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Woronicza

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Woronicza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Rezydencja Woronicza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wielicka 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Woronicza znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 28 w odległości 140 m, X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w odległości 160 m, Przedszkole Nr 189 "Na Wierzbnie" w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Woronicza jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Evimed w odległości 10 m, Curatum w odległości 260 m, Mega-lens w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Woronicza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Targ śniadaniowy Mokotów, w odległości 220 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 260 m znajduje się Mini Delikatesy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Woronicza w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.03.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie