Rezydencja Woronicza

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Budner Inwestycje Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 132 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Woronicza Apartments(0.2 km dalej)

  Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Woronicza (4.5 km od centrum Warszawy)
  Woronicza Apartments
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 25
  Powierzchnia: 44 - 83 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Roneo Development
 • Cascade Residence(0.5 km dalej)

  Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Kaczmarskiego 63 (4.4 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 13 000/m2
  Cascade Residence
  Termin oddania: 3 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 20
  Powierzchnia: 60 - 182 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Marvipol Development
 • Apartamenty przy Woronicza(0.5 km dalej)

  Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Woronicza (4.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 12 500/m2
  Apartamenty przy Woronicza
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 42 - 89 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Yuniversal Development

Opis Inwestycji

Rezydencja to określenie miejsca reprezentacyjnego. To elegancki apartamentowiec, który powstaje w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic w Warszawie. Idealne położenie w sąsiedztwie willowej zabudowy, wpływa na kameralność inwestycji, a świetne skomunikowanie nadaje wielkomiejskiego charakteru.Doskonała infrastruktura okolicy - centrum handlowe Galeria Mokotów, szkoły, przedszkola i bogata oferta handlowa okolicznych sklepów, a także bliskość metra - to kluczowe atrybuty samej lokalizacji.Liczne parki (m.in.Park Dreszera, Królikarnia, Pole Mokotowskie) i ośrodki sportowe (Warszawianka), pozwolą mieszkańcom Rezydencji Woronicza na aktywne spędzanie wolnego czasu.Niezwykle nowoczesna architektura czyni tę inwestycję niepowtarzalną, a praktyczny wyszukany design gwarantuje najwyższy komfort mieszkania.Przestronne apartamenty charakteryzuje dbałość o szczegóły. Duże okna pozwalają na podziwianie zielonej okolicy, a system inteligentnego domu gwarantuje najwyższą wygodę jego przyszłym mieszkańcom.Rezydencja Woronicza spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Inwestycja Rezydencja Woronicza znajduje się na Wierzbnie, ul. Woronicza (4.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Budner Inwestycje Sp. z o.o..

Inwestycja Rezydencja Woronicza została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań w tym 1 lokal typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Woronicza pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budner Inwestycje Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
panoramiczne drewniane okna okna przesuwne przygotowanie pod klimatyzację otwory drzwiowe wys. 260 cm wysokość mieszkań od 280 - 320 cm
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Woronicza

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

W odległości 100 metrów od inwestycji Rezydencja Woronicza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny WIELICKA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Woronicza znajduje się 85 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 28 w odległości 200m, X Liceum Ogólnokształcące Im. Królowej Jadwigi w odległości 200m, Warszawski Instytut Psychoterapii i Rozwoju w odległości 350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Sadowski Andrzej, lek. med. Spec. urolog, w odległości 150 m znajduje się Ana Rincon Espinoza, w odległości 250 m znajduje się Specjalistyczny Gabinet Masażu Sylwetka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 250 m znajduje się KruliQ Wine & Art, w odległości 450 m znajduje się Biblioteka Ośrodka Studiów Amerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego, w odległości 500 m znajduje się Zakon Franciszkanów OFM.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 100 m znajduje się Ogródki działkowe, w odległości 150 m znajduje się Skwer im. Grupy AK "Granat", w odległości 450 m znajduje się Definitiva. Chrołowska M. .

Data publikacji: 25.03.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie